11

 725  1

Man bija tas gods intervēt un vērot darbībā vienu no labākajām Anglijas koka virpotājām un kokgrebējām Emmu, kas pazīstama arī zem nika "The Tiny Turner" (Lat- Mazais Virpotājs)

Emma ir tas cilvēks, ko satiekot kaut tikai vienreiz, tu vairs neaizmirsīsi. Viņa ir apmēram 150cm gara, bet ar 2m gara cilvēka pašapziņu un apņēmību.

Viņa nodarbojas ar kokapstrādi jau no 16 gadu vecuma, bet tagad jau gandrīz pilnībā savu iztiku pelna tikai ar paraugdemonstrējumu sniegšanu un savu mākslu.

Galvenajā video viņa stāsta par savu mīlestību pret koku un savu arodu, to kā viņa sāka ar to nodarboties un par saviem visdažādākajiem projektiem. Viņa arī min to, cik strauji sarūk speciālistu gan kokapstrādē, gan citos senajos amatos un kā šīs senās zināšanas tiek lēnām zaudētas.

Sekojošie 3 video tika veidoti, kā nelieli reklāmas klipiņi un katrs stāsta par kādu svarīgu projektu, vai kokapstrādes procesu, kā piemēram materiālu atlase un darbs ar to.

Klipiņi, gan ir Angļu valodā, bet ceru, ka vizuālais materiāls un Emmas brīnišķīgā būtība runās paši par sevi. Bet ja ir sīkāka interese, varat droši sazināties ar mani - iztulkošu visu kas interesē un iedošu kontaktus, ja kas piesaistija uzmanību un ir vēlme sazināties ar Emmu vai ko iegādāties.

Ceru, ka patiks!!

Galvenais video.

Komentāri 11

0/2000

Paldies, vairaak taadu rakstu!   

 15  0 atbildēt

Meitenes, mācieties par virpotājām - varēsiet izdrāzt no koka dažādas 100% organiskas vālītes, rundziņas un nūjiņas bez e-vielām.

 11  0 atbildēt

INTERESANTS RAKSTIŅŠ!

 10  0 atbildēt

amazing

 4  0 atbildēt
Wow. 😳
 3  0 atbildēt
Skills diezgan augsts meitenītei
 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
EMMĀM TIK KOKA pi*pjI VIEN GALVĀ!
 0  0 atbildēt
Varbūt pi*pi arī var izvirpot?
 2  4 atbildēt