16

 107  2

Pēdējā laikā tiek novērots, ka vairākas kustības, piemēram, feminisms, vegānisms, grīnpisisms, komunisms, fašisms, skinhedisms u.c. cenšas iegūt globāla mēroga statusu, tāpēc nereti sanāk pārspīlēt lietas. Piemēram, ņemot vērā nu jau mazliet tracinošo starptautiska mēroga akciju #ME TOO, kuras ietvaros visi visiem stāsta (dažreiz izdomā) par to, ka, redz’, reiz tikuši seksuāli izmantoti tā vai šā, jo kāds esot durvis pavēris, uzsmaidījis un komplimentu pateicis.

Sesku komanda ir nolēmusi uzsākt savu akciju #ME TOO, to pieskaņojot Latvijas problemātikai caur humora prizmu, šoreiz atsaucoties uz dažu Latvijas oligarhu, bijušo politiķu un „brīvības cīnītāju” atmiņām, par reiz piedzīvoto kaunu un pazemojumu dažādos cietumos, slimnīcās, tiesas zālēs un ātrās palīdzības automašīnā.

P.S. Katram sava sāpe, kas jārisina, bet vai vajag pārspīlēt, jo visskaļāk bļauj tie, kuriem sāp vismazāk.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 16

0/2000

Superraksts.   + P.s Leišos ir izveidots saits Vatnikas, kur plāno publicēt kremļa troļļu sarakstus. Vai pie mums arī nevajadzētu šādu saitu?

 9  0 atbildēt
b*e labi sarakstijis!
 9  0 atbildēt

  

 6  0 atbildēt

To debīlo Aijo vajag pakārt kaut kur. Ciest nevaru to melno pērtiķi. Labi vien, ka to iz*zimteni cietumā viņu apcēla. Laikam tas melnais pērtiķis bija labs pipeļu ļurkātais. Lai tas melnais pērtiķis banāns vispār Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ukrainā, lai kāju nesper, pārlauzīsim viņu uz pusēm. Lai vācās uz savu Ugandu, un lai dzīvo. 

 5  0 atbildēt

Brīnumzemes svētie, nevainīgi, slimie mocekļi   

 5  0 atbildēt
Jūrmalas klauns Truksnis arī tēloja cirku ar ātro palīdzību!!!
 5  0 atbildēt

Piesmējuši, visus piesmējuši! Nabaga ļautiņi - varasiestāžu seksisms pret zagļiem un valsts nodevējiem! Lai dzīvo kleptohrāts! Nost ar tiesu varu un patriarhātu!

 4  0 atbildēt

Aijo ir mīms un labs piemērs radikalizācijai, ko īsteno neo-marksisti un NazBoli 21. gadsimtā

 3  0 atbildēt
Izcils raksts
 3  0 atbildēt

:īkšķis: labi, ka Seks ir viens no retajiem vēl veselo saprātu saglabājušajiem politisko rakstu veidotājiem

 2  0 atbildēt

Viena kārtīga, ļoti dārgu m*uku māja! Es jeb*l acē!

 1  0 atbildēt