Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
107

Pēdējā laikā tiek novērots, ka vairākas kustības, piemēram, feminisms, vegānisms, grīnpisisms, komunisms, fašisms, skinhedisms u.c. cenšas iegūt globāla mēroga statusu, tāpēc nereti sanāk pārspīlēt lietas. Piemēram, ņemot vērā nu jau mazliet tracinošo starptautiska mēroga akciju #ME TOO, kuras ietvaros visi visiem stāsta (dažreiz izdomā) par to, ka, redz’, reiz tikuši seksuāli izmantoti tā vai šā, jo kāds esot durvis pavēris, uzsmaidījis un komplimentu pateicis.

Sesku komanda ir nolēmusi uzsākt savu akciju #ME TOO, to pieskaņojot Latvijas problemātikai caur humora prizmu, šoreiz atsaucoties uz dažu Latvijas oligarhu, bijušo politiķu un „brīvības cīnītāju” atmiņām, par reiz piedzīvoto kaunu un pazemojumu dažādos cietumos, slimnīcās, tiesas zālēs un ātrās palīdzības automašīnā.

P.S. Katram sava sāpe, kas jārisina, bet vai vajag pārspīlēt, jo visskaļāk bļauj tie, kuriem sāp vismazāk.

 Autors: Sesks Kasjaks #metoo
1.
Aijo BenessScaronis nabags... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
2.

Aijo Beness

Šis nabags tik ļoti centās gāzt varu Latvijā, ka nācās paviesoties cietumā veselas divas reizes 2006. un 2014.gadā. Beness Aijo par apstākļiem cietumā nekad nav īsti sūdzējies un disciplīnas noteikumus ar nav pārkāpis. Kaut gan „slimās aitas” sindroms lika par sevi manīt. 2006.gadā Rīgas apgabaltiesa Aijo mainīja drošības līdzekli un saistībā ar nacionālboļševiku aktīvista cukura diabētu atbrīvoja viņu no ieslodzījuma, nododot policijas uzraudzībā. Bet kad beidzot šis tika laukā, viņš vērsās pie masu medijiem, apgalvojot, ka cietumā viņš esot mocīts un spīdzināts. Tagad šis klejo pa Donbasa ārēm un skaita odas Putinam.

Jūlijs Krūmiņscaron2016gada... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
3.

Jūlijs Krūmiņš

2016.gada oktobrī KNAB aizturēja uzņēmēju Jūliju Krūmiņu un ietupināja šo aizturēšanas izolatorā, kuram bija restots skats uz pilnmēnesi. Nepagāja i daži mirkļi, ka Jūlijam, droši vien pēc tikšanās ar kādu no saviem advokātiem, piemetās „slimās aitas” sindroms, it kā sirds sāka streikot. Tad šis veikli tika nogādāts uz slimnīcu Kivičā siltajās un maigajās rokās, pēc tam tika izdota grāmata, nospēlēti vairāki koncerti un Streļčenokam piedāvāta sētnieka vakance Baltezerā.

Kurzemes itālisSaulainā... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
4.

Kurzemes itālis

Saulainā 2007.gada marta dienā uz Ventspils-Kuldīgas ceļa tika aizturēts Kurzemes itālis Aivars, kurš, iespējams, tika nogādāts uz nopratināšanu Rīgā, bet pēc tam nācās padzīvoties pa aizturēšanas izolatoriem, panēsāt šinu ap kaklu un patēlot slimu aitu Gaiļezera slimnīcā. Protams, ka viņa advokāts Aivo norādīja, ka Puzes velns ticis aizturēts nelikumīgi un nepamatoti. Diemžēl Temīdai nekas nesanāca, jo acīmredzot svari bija atstāti mājās, vēlāk Aivars satika princesi, aprecēja to, tā dāvāja viņam dēlu, turklāt vēl dažas citas tiesas, pat Anglijā, viņu atkal attaisnoja, bet tagad šis pošas uz Dziesmusvētkiem it kā nekas nebūtu bijis.

Aleksandrs LaventsSavulaik... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
5.

Aleksandrs Lavents

Savulaik bijušais „Baltijas bankas” Uzraudzības padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Lavents tēloja slimu aitu, kad Latvijas tiesu sistēma šo sāka vēl deviņdesmito gadu beigās „mocīt”, par korupciju un krāpniecību lielos apmēros. Bet izskatās, ka tagad šis ir sveiks un vesels, ja reiz smaidīgs ik pa laikam ierodas uz kādu saviesīgu pasākumu Latvijā no vēcāku villas Maiami.

Uģis Magonis2015gada augustā... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
6.

Uģis Magonis

2015.gada augustā KNAB aizturēja valsts uzņēmuma „Latvijas Dzelzceļš” prezidentu Uģi Magoni. Pēc tam šim sākās problēmas, jo tika iespundēts cietumā, tad vajadzēja sadabūt brangu drošības naudu, draugi sametās. „Labi, ka Limbažu Jansons atļāva pamest valsti,” nodomāja Uģis. Tagad viņš droši vien ir ceļā uz Austriju pie Vlaģika.

Alfrēds RubiksBijuscaronais... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
7.

Alfrēds Rubiks

Bijušais Rīgas pilsētas izpildkomitejas priekšsēdētājs, bijušais Latvijas Valsts prezidenta amata kandidāts, Eiropas Parlamenta deputāts Alfrēds Rubiks, kurš par darbībām, kas vērstas uz valsts varas gāšanu, 1995. gadā tika notiesāts ar brīvības atņemšanu uz astoņiem gadiem. 1997. gada novembrī pirms termiņa atbrīvots no cietuma. Cik atceros viņš tur braši trenējās, kamēr bariņš vecu tantuku ik pa laikam sapulcējās pie cietuma vārtiem, lai izvēdinātu plaušas, kliedzot korī „svabodu Rubiksu”!

Vladimirs... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
8.

Vladimirs Vaškevičs

Korupcijā apsūdzētais bijušais Muitas Kriminālpārvaldes vadītājs Vladimirs Vaškevičs par kuru rūpējas Austrijas pacifisti, joprojām ir neglābjami slims uz mūžu. Vlaģiks slimnīcas palātā turpina paranoiski lasīt internetā ievietotos komentārus un kasjaks.lv, sūdzoties Ģenerālprokuratūrā, ka viņam radušās bažas par savu un tuvinieku dzīvību.

Andris Vilks2015gada... Autors: Sesks Kasjaks #metoo
9.

Andris Vilks

2015.gada septembra beigās atklātībā nonāca videomateriāls, kurā redzams, kā ātrās palīdzības mašīnā ālējas bijušais Saeimas, tagad arī bijušais Rīgas domes deputāts no Nacionālās apvienības Andris Vilks. Tik tiešām vilks kas, paskat’, kas par vēderu, gan jau Sarkangalvīte aprīta.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
2
107
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [16]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa PandaMedaļa Patīk raksts
  Drakonvīrs 17.01.18 19:41  
9
0

Superraksts.   + P.s Leišos ir izveidots saits Vatnikas, kur plāno publicēt kremļa troļļu sarakstus. Vai pie mums arī nevajadzētu šādu saitu?

Administrācija avatars
Medaļa Melnais rāmisMedaļa BotsMedaļa Melnais rāmis
  Administrācija 17.01.18 13:41  
9
0
b*e labi sarakstijis!
Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa Admins iesakaMedaļa Barojos ar hotdogu
  Charged 17.01.18 13:22
6
0

  

Ģeo12 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts VeidersMedaļa Zebra
  Ģeo12 21.01.18 22:59
5
0

To debīlo Aijo vajag pakārt kaut kur. Ciest nevaru to melno pērtiķi. Labi vien, ka to iz*zimteni cietumā viņu apcēla. Laikam tas melnais pērtiķis bija labs pipeļu ļurkātais. Lai tas melnais pērtiķis banāns vispār Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ukrainā, lai kāju nesper, pārlauzīsim viņu uz pusēm. Lai vācās uz savu Ugandu, un lai dzīvo. 

VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 21.01.18 20:11
5
0

Brīnumzemes svētie, nevainīgi, slimie mocekļi   

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 17.01.18 19:20  
5
0
Jūrmalas klauns Truksnis arī tēloja cirku ar ātro palīdzību!!!
Janis Rubenis2 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk raksts
  Janis Rubenis2 17.01.18 15:31
4
0

Piesmējuši, visus piesmējuši! Nabaga ļautiņi - varasiestāžu seksisms pret zagļiem un valsts nodevējiem! Lai dzīvo kleptohrāts! Nost ar tiesu varu un patriarhātu!

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 17.02.18 15:58
3
0

Aijo ir mīms un labs piemērs radikalizācijai, ko īsteno neo-marksisti un NazBoli 21. gadsimtā

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.01.18 20:33  
3
0
Izcils raksts
Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 17.02.18 15:57
2
0

:īkšķis: labi, ka Seks ir viens no retajiem vēl veselo saprātu saglabājušajiem politisko rakstu veidotājiem

Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa PandaMedaļa Patīk raksts
  Drakonvīrs 18.01.18 00:21  
2
0

atbildot uz Sesks Kasjaks komentāru " Ideja nav slikta, bet kurš to darīs un ko pēc... "

Ja pareizi sapratu, tad leiši itkā taisās publicēt personas datus, respektīvi atšķirt cilvēkus no programmām. Tikai cik tas ir reāli? Pati ideja nākot no Ukrainas kur saits saucas Mirotvorec.

Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa PandaMedaļa Patīk raksts
  Drakonvīrs 23.02.18 15:56  
1
0

atbildot uz any komentāru " Latvijā derētu tāds saraksts,bet viss labāk j... "

Nebūtu slikti!

Mix avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  Mix 23.02.18 15:54
2
1

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Aijo ir mīms un labs piemērs radikalizā... "

:/

Sesks Kasjaks avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa PalaidnisMedaļa Redaktors iesaka
  Sesks Kasjaks 17.01.18 21:46
1
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Superraksts.   + P.s Leišos i... "

Ideja nav slikta, bet kurš to darīs un ko pēc tam ar to sarakstu darīt. Ja reiz zinām, kuri tie ir, tad var mēģināt apvienot spēkus un tā kārtīgi pačekarēt viņiem prātu, bet ja tie ir vienkārši boti, tad tam nav nekādas jēgas, atliek vien pašiem uzmanīties un kustināt smadzenes! Vienkārši ar viņiem dir*ties kādā no info platformām nav jēgas, bet, ja izdodas pierunāt argumentēti attiecīgā medija administratorus, tad tos var nobloķēt, vismaz naidīgos komentārus var izdzēst.

Anonīms
Andris Kučāns 17.01.18 15:36
1
0

Viena kārtīga, ļoti dārgu m*uku māja! Es jeb*l acē!

Mix avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  Mix 23.02.18 15:55
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Superraksts.   + P.s Leišos i... "

Latvijā derētu tāds saraksts,bet viss labāk jau veidot visā Eiropas savienībā vienotu sarakstu.