16

 69  2

Valsts prezidents Raimonds Vējonis oficiāli atsaucis partijas "KPV LV" pārstāvja Alda Gobzema nomināciju premjera amatam, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Kā ziņots, Vējonis pirmdien tikšanās laikā ar Gobzemu secinājis, ka pašreizējā brīdī, iztekot dotajam divu nedēļu termiņam, Gobzema kandidatūrai uz Ministru prezidenta amatu nav Saeimas vairākuma atbalsta.

"Pēc sarunas es Gobzemu informēju, ka sagatavošu rīkojumu par viņa kandidatūras atsaukšanu un tuvākajā laikā uzsākšu konsultācijas ar politiskajām partijām par viņu redzējumu un turpmākajiem soļiem," pirmdien žurnālistiem sacīja Vējonis.

Pirms Gobzema iespēju izveidot Ministru kabinetu Vējonis deva Jaunās konservatīvās partijas līderim Jānim Bordānam, taču arī viņa nomināciju prezidents vēlāk atsauca, jo Bordānam noteiktajā termiņā valdību izveidot neizdevās.

Jau otrdien Vējonis atkal tiksies ar visu Saeimā ievēlēto partiju pārstāvjiem, lai pārrunātu politisko partiju redzējumu par turpmāko valdības veidošanas procesu, tai skaitā iespējamo atbalstu vienam Ministru prezidenta amata kandidātam, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Komentāri 16

0/2000

Un es jau gandrīz nodomāju, ka dzīvosim īstā Gobzemē. Mana vasarnīca  ir Gobu ielā - iespējams, ka būtu bijušas sevišķas privilēģijas, piem. atcelts nekustāmā īpašuma nodoklis.  

 9  0 atbildēt

...nu viss, tagad būs pasaules gals      

 5  0 atbildēt

Atkārtotas vēlēšanas vajag, lai Vjačeslavs Dombrovskis iegūst vairākumu un var viens izveidot valdību.

 7  3 atbildēt

Lūk, kur parādās partiju prasmes vienoties un kaut ko kopīgi veidot!    

Tādas ir vienkārši neeksistējošas, katrs ir gatavs domāt tikai par savām interesēm, tas nekas, ka valsts no tā cieš, bet galvenais, lai partija neciestu. Interesanti, kas vispār ir finansējis tādu teļu baru? 

 4  0 atbildēt
Piedodiet, bet vai tiešām arī spokos ir "jābāž" šie raksti..? Nepietiek jau, ka facebook un visas ziņu lapas ir pilnas?
 2  0 atbildēt

Riktīgi rēcīgi skatīties uz visu šito balagānu!

100 idioti 2,5 mēnešus kasa kuli un saņem piķi.

Tagad skaidrs, kāpēc visi tā aģitēja iet uz bezjēdzīgām vēlēšanām - nekur citur tādas haļavas nav!   

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Man patīk, kad kādam pietiek uzrakstīt kaut ko apšaubāmu un visi tic. Fui muļķiem kuri runā par okupantiem un Šleseriem etc..
 0  0 atbildēt

nu un priekš kam Latvijai premjers??izskatam ??ķeksītim?? latvijai ne premjers ,ne valdība ,ne tā saucamā saeima nav vajadzīga--šeit jau sen saimnieko pavisam citi--latvija ir TĀDĀ kontrolē un tā uzpirkti valdības vadība ,ka pilnīgi vienalaga ,kas iecelts par premjeru--no viņa nekas nav un nebūs atkarīgs.

patiesībā jādod vieta tiem ,kuri pēdējās vēlēšanās guva visvairāk balsu..Saskaņai.ja to nedar a,tad tas norāda uz citu partiju nelietīgumu--un rupju ,cinisku pašu izdoto likumu pārkāpumu..

 0  0 atbildēt

Man patīk, ka jacky iegūtu lielāku atbalstu nekā Kaimiņš  

Prieks par šo sabiedrību!

 1  2 atbildēt
Skaidrs, ka Gobzems bija pretvalstiskā Šlesera lelle!Okupantmīļiem atkal neizdodas izveidot promaskavisko valdību!
 0  4 atbildēt