4

 65  0

Visi kas kaut mazliet interesējās par to, kā Donalds Tramps tika ASV prezidenta amatā nav noslēpums, ka viens no viņa mērķiem ir mūris gar Meksikas robežu, lai ierobežotu un iznīcinātu nelegālo imigrantu plūsmu no šīs Latīņamerikas valsts. Trampa viens no populārākajiem saukļiem bija arī tas, ka to uzcels ASV militārie spēki, bet samakasās Meksika. Šādam mūrim Tramps pieprasa 5 miljardus ASV dolāru.

Izskatās, ka Trampam ir cerības tikt pie sava mūra, tiesa to neapmaksās meksikāņi. To apmaksās ziedotāji, kuri ziedo ASV Gaisa Kara spēku veterānam Braenam Kolfedžam. Braens Kolfedžs ir ASV Gaisa Kara spēku veterāns, kuram ir pasnigta Purpura Sirds (viens no vērtīgākajiem ASV militārajiem apbalvojumiem), kurš piedalījies Irākas karā 2004. gadā, un tur zaudējis abas kājas un roku. Šobrīd Braens Kolfedžs dzīvo Floridā un, iespējams, tieši viņš apmaksās Trampa sapni un solījumu par Mūri gar Meksikas robežu. Kā?

37 gadus vecais Braens ir izveidojis ziedojumu kampaņu saitā GoFundMe, kura mērķis ir 1 miljards dolāru. Tikai 3 dienu laikā kampaņai ir izdevies savākt 2,2 miljonus dolāru no nepilniem 38000 cilvēku. Kā norāda pats kampaņas autors Kolfedžs - "Trampu atbalstīja 63 miljoni cilvēku. Ja katrs noziedos kaut 80$, tad būs iespējams uzcelt šo mūri. Apskatot kampaņu var secināt, ka cilvēki patiešām ir gatavi piedalīties un savākt vismaz šo miljardu, lai atvieglotu Trampam viņa pūliņus tikt pie mūra gar Meksikas robežu. Lai arī lielākā daļa ziedojumu ir 5-35 dolāru apmērā, netrūkst arī ziedojumu, kuru apmērs ir 100 un vairāk dolāri. Nu ko, vai esi gatavs palīdzēt Donaldam? Vai arī domā, ka viņa sienas plāns ir galīgi garām?

Komentāri 4

0/2000
Sienu var uzcelt. bet vel vina ir jauztur un tas kopa katru gadu prasis milzigus lidzeklus.
 4  0 atbildēt

Purpura sirds ir vienkaarshi par ievainojumu ja sanjeemeejs ir palicis dziivs un shii medalja ir ar ljoti plashu jeedzienu to var ieguut viegli par mazu ievainojumu, bet var arii protams samaksaat ar dziiviibu bet tad medalju nesanjem personaa. Taaka gruuti pateikt tikai peec pashas medaljas kaadaa situaacijaa taa ieguuta

Awarded for "Being wounded or killed in any action against an enemy of the United States or as a result of an act of any such enemy or opposing armed forces
 1  0 atbildēt
Lai viņiem izdodas! Nelegālās imigrācijas un noziedzības lineņa samazināšana ilgtermiņā būs ieguvums.
 1  2 atbildēt