3

 33  0

Bez lielas ievērības medijos un citur ir palikusi ziņa par KPV LV jaunizcepto deputātu Didzi Šmitu. Pats vaininieks cenšas spodrināt spalvas, izmantojot partijas ruporu Rīga TV24 raidījumu „Preses klubu”, un sociālajos tīklos nievājot žurnālistus un raidījumus, kas šo ziņu ir novadījuši līdz latviešu ausīm.

Par ko tad ir stāsts?

Viens no lielākajiem un ietekmīgākajiem Norvēģijas laikrakstiem “Dagbladet” publicējis apjomīgu pētījumu par krabju zvejas uzņēmumiem, kas briesmīgos apstākļos faktiski paverdzina zvejniekus no Ukrainas un Krievijas. Jāatzīmē, ka uz kuģiem nav neviena latviešu bāleliņa, un viss tas izklausās pēc centīgu biznesmeņu vēlmes nosmelt krējumu, kurā, protams, ir iesaistīts arī dažs labs latviešu fīrmanis.

Septembra vidū no kuģa, kas ir reģistrēts zem Latvijas karoga, mīklainos apstākļos jūrā iekrita un, visticamāk, noslīka ukraiņu jūrnieks, kura atraitne pieprasa paskaidrojumus no SIA „Baltjūra – Serviss”,kuras sabiedrisko attiecību pārstāvis ir partijas KPV LV politiķis, jaunievēlētais deputāts Didzis Šmits. Viņš savukārt ar zvejnieka atraitni nekomunicē un atsakās sniegt jebkādus komentārus arī presei, tātad izliekas neko nezinām.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 3

0/2000

šitais kretins nav nopietns.....izlazīsju ieboldēto sapratu, ka tādam cilvēkam nav vieta latvijas politikā

 5  0 atbildēt
Šmits vienmēr ir izskatījies neuzticams tipiņš!!!
 2  0 atbildēt

Padalīšos ar vienu komentāru (Izlaboju kļūdas)

Pēksis 14. Novembris, 2018

Savulaik Didzis Šmits dibināja partiju "Jaunlatvija" kopā ar juristu Gvido Senkānu, kas vairākās tiesvedības lietās pret valsti pārstāvēja SIA "Skonto Būve", tai skaitā arī pret valsti Inčukalna gudronu dīķu lietā. Faktiski gribēja nokāst piķi no valsts profesionālā VDK čekista Gunta Rāvja intresēs. Parija tika izveidota, ar mērķi tikt pāšavaldībās, lai nokāstu kādu labu zemes gabalu vai citu vērīgu objektu. 2009.gada vēlēšanās rezultāti bija nekādi - 1 vieta Tērvetē, 2 vietas Babītē. Jāatzīmē arī tas, ka partiju atbalstīja Guņča Mīzentāls (taš kurš G.Rmpītis-Ulmanis). Mīzentāla viena no saistībām ar čekistu Rāvi bija caur preža Guņčas kancelejas vadītāju Ivaru Milleru, kurš kļuva par Skoņķika akcionāru un direktoriņu rīkotāju un līdzīpašnieku! Kļūstot arī par miljonāru. Faktiski Millers organizēja toreizējo oligarhu intrešu īstenošanu - Latvijas prihvatizāciju, Rumpīša atbalstu. Mīllers pēc kanclerēšanas strauji kļuva par miljonāru, lai gan līz tam bija pliks, kā baznīcas žurka!

 1  0 atbildēt