1

Labs vakars šovakar un labs rīts rīt no rīta!
Kā zināms, rīt Saeimā būs demisijas pieprasījums Tieslietu Ministram Dzintaram Rasnačam no partijas ar visai garu nosaukumu Visu Latvijas Maksātnespējai/LNNK (Nacionālā Maksātnespēja).
Līdz ar to šovakar tapa raidījums Tieša Runa.... jeb drīzāk Tieša Pamuldēšana par viskautko, bet ne par maksātnepsējas administrācijas tēmu, nošautās valsts amatpersonas un tieslietu ministra savārītajiem .

Šis ir izraksts no raidījuma anotācijas:

"Pēc administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības uzmanības centrā atkal nonākuši maksātnespējas procesi. Vienu uzskata, ka sistēmā valda mafija un mafijas likumi, citi - viss, ko varēja sakārtot, ir sakārtots. Diskutēsim!"

Kas ir interesanti, šajā raidījumā nebija uzaicināts neviens no demisijas pieprasītājiem. Kāpēc? Protams, lai būtu pēc iespējas mazāka diskutēšana par pašu demisijas pieprasījumu, kas palīdzētu Guntim Bojāram (pēc "viņa" noteikumiem) attiecīgi noraut visas pārējās tēmas. Šajā raidījumā bija skaidri redzams, ka Aldim Gobzemam (KPV LV) neļāva izteikties ne tuvu tik plaši, kā pārējiem raidījuma viesiem. Pārējiem raidījuma viesiem tika ļauts komentēt teju katru Gobzema pateikto teikumu, bet neļāva Gobzemam aizstāvēties no viņa virzienā raidītajiem apvainojumiem un citādiem komentāriem pat tēmas atbildē iekļaujošā formātā. Vai tā ir tā saucamā neatkarīgā žurnālistika? Par ceturto varu jau šodien uzrakstīju. Šis raidījums tika apmaksāts no Tavas nodokļos nomaksātās naudas.

Komentāri 1

0/2000

smird jau nu nelāgi...     

būtībā jau viss , kā pie mums ,LV, pierasts - viena nozare salaista normālā dēlī, tad notiek ļoti skaļš atgadījums [būvniecības nozarē - maxima ] makstātnespējas nozarē - diezgan brutāla pasūtījuma slepkavība. kas seko ? *it kā* vispārēja šausmināšanās, solījumi no augstākajām amatpersonām ''atklāt, izmeklēt, notvert sodīt vainīgos, vairs nepieļaut''rekur piemērs

un tālāk, tieši tā, viss pamazām tiek paslaucīts zem paklāja

 0  0 atbildēt