Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
11

Neviens Nelūdza Tevi Okupācija” (Nobody Asked Thou Occupation) stāv rakstīts uz protesta plakāta, kas redzams attēlā. Ja mēs uzmetam šai bildei tika īsu skatienu, īsti nav saprotams, kad un kur šis foto ir ticis uzņemts. Tāpēc Kremļa propagandas veidotāji to izmantoja ar lielāko prieku, lai parādītu, ka norvēģi it kā protestē pret nesen Norvēģijā notikušajām NATO mācībām. Attiecīgais attēls tika nopublicēts š.g. novembrī prokremliskajos krievu un gruzīnumedijos.

Bet, ja nu tomēr, mēs paskatāmies ciešāk uz šo bildi un pievēršam nedalītu uzmanību mazajai reklāmai bildes fonā, mēs ieraudzīsim trīs vārdus poļu valodā – złoto, srebro, brylanty (zelts, sudrabs un briljanti). Myth Detector un Googlereverso attēlu meklētājs parāda, ka attiecīgā bilde ir tikusi uzņemta Polijā jau 2016.gadā.

Skatoties no dezinformācijas... Autors: Sesks Kasjaks Tā mēs dzīvojam, Kremlim okupējot informācijas telpu
1.

Skatoties no dezinformācijas kampaņas veidotāja skatupunkta, redzams, ka šai bildei ir viens pluss, proti, atslēgas vārds „OKUPĀCIJA”. Izskatās, ka prokremlisko dezinformācijas kampaņu veidotāji ir apsēsti ar apgalvojumiem par okupācijas spēkiem. Tie nemitīgi atkārto vēstījumus, ka ne tikai Sīriju,UkrainuGruzijuČehiju, visas Austrumeiropas valstis, bet arī visu Eiropu ir okupējušas vai nu ASV un NATO, vai nu Vācija. Tai pašā laikā viņi mēģina stāstīt, ka Ukrainu ir okupējusi Eiropas Savienība. Papēties norādītās tiešsaistes un jūs sapratīsiet par ko ir runa.

Klintone disertācija un... Autors: Sesks Kasjaks Tā mēs dzīvojam, Kremlim okupējot informācijas telpu
2.

Klintone, disertācija un Lucifers

Un turpinot runāt par prātam nepatveramo dezinformāciju, jāsaka, ka Gruzijā uzpeldēja vecā Hilarijas Klintones nomelnošanas kampaņa, proti, kāds no medijiem palaida pīli, ka Klintones disertācija ir veltīta Luciferam! Kad beigsiet ņirgt par šo, papētiet faktus šeit.

Ukraina joprojām frontes pirmajās līnijās

Šonedēļ prokremliskie mediji ziņoja, ka „Ukraina ir neizdevusies nacistu valsts, kura gatavojas atrisināt situāciju saistībā ar Donbasu ar militāru spēku, neskatoties uz to, ka Ukraina ir ASV un ES impotenta marionete”. Saskaņā ar Kremļa medijiem, tas viss notiek tāpēc, ka Ukraina ir tikai ASV ģeopolitisko un ekonomisko interešu upuris.

Kaut arī prokremliskie mediji parasti izplata vēstījumu par nenovēršamu militāru konfrontāciju strap Ukrainu un Krieviju, tad šonedēļ tie vairāk uzmanības veltīja viltus apgalvojumu izplatīšanai, saskaņā ar kuriem ASV „lej asinis virsū Ukrainai”.

Prokremlisko mediju uzdevums ir parādīt, ka Ukraina vairs īsti nav spējīga lemt par savu nākotni un ārpolitiku. Bet mēs taču visi zinām, ka Ukraina ir suverēna valsts un to ir atzinušas visas ANO dalībvalstis.

Protams ka prokremliskajiem... Autors: Sesks Kasjaks Tā mēs dzīvojam, Kremlim okupējot informācijas telpu
3.

Protams, ka prokremliskajiem medijiem ir par to pilnīgi nospļauties, jo to uzdevums ir parādīt Ukrainu kā neizdevušos valsti. Šoreiz tie pievērsa uzmanību īstām problēmām ar siltā ūdens apgādi un apkures nodrošināšanu, bet pasniedza to tā, ka bez maz vai visa valsts ir sasalusi ragā un atrodas uz sociālo nemieru sliekšņa.

Bet pietiks runāt par politiku, parunāsim par ko citu! Vai nav tiesa, ka patiesībā parastais ukrainis ir samērā jauks cilvēk? Redziet, saskaņā ar prokremliskajiem medijiem cilvēki Ukrainā apsaukā krievus par „necilvēkiem” un vēlas tos nogalināt, kā arī tie ir gatavi pasludināt Ādolfu Hitleru par Ukrainas nacionālo varoni. Ja paskatīsimies mūsu datu bāzē, var secināt, ka patiesībā tikai saskaņā ar prokremliskajiem melu medijiem Hitlers joprojām ir galvenais varonis.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
2
11
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [41]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 03.12.18 20:19
2
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Viedokļi mēdz mainīties. Manas politiskās poz... "

Tu zini kādu veidu kā apmainīties ar labumiem un attīstīt planētu, bez naudas? Vai tu zini kādu praksē pielietojamu komunisma/sociālisma moduli, kas nav centrāla ekonomikas plānošana vai deficītiska hibrīdekonomika, manuprāt ar mūsdienu rietumvalstu tehnoloģiju līmeni un lietu kvalitāti, daudzveidību, varētu izveidot pietiekami optimālu nodrošinājumu priekš katra pasauless iedzīvotāja.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 26.11.18 00:26  
2
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Tev n... "

Priekš manis Kasjak.lv ir uzticams informācijas avots! Protams ne jau vienīgais!

Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 24.11.18 17:24  
1
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Lmao, trust me, lielākā daļa no tā sauktajiem... "

Un tavs viedoklis protams nav saistīts ar propogandu    kā tad.. un vēl, lūdzu man ar faktiem pierādi, ka es atbalstu neonacistu organizācijas, kamēr tu to nevari, es pamatoti varu uzskatīt tevi par melīgi trolli  

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 24.11.18 13:37
2
1

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Komunisms ir ekonomiskā sistēma.  Nacis... "

Komunisms ir gan ekonomiskā utopijas sistēma (kurā nebūtu īsti nekādu oficiālu, nosacītu valūtu, valdību veidi) proti tāda kolektīva autonomija, bet komunisms arī ir nosaukumus, ko izmanto pasaulē novecojuši režīmi, lai īstenotu statistu vardarbību pret savas valts iedzīvotājiem un to labklājības un attīstības iespējām, starp citu PSRS nekur nav pazudusi,

''Čeka'' vairākus gadu desmitus aukstā kara laikā realizēja ''soft power'' izplatīšanas paņēmienus, izmantojot savā labā daudzus mēdiju, ideoloģiju, izglītības sistēmas mainošus paņēmienus un tos realizējot pret Rietumu civilizāciju, novājinot to no iekšpuses un sagrozot prātu Rietumu cilvēkiem, padarot viņus ''mīkstākus'' ar visādām ideoloģijām, kas tikmēr atviegloja padomju impērijai vēlamu mērķu sasniegšanu visā pasaulē, lai gan faktiski Rietumi uzvarēja aukstajā karā, bija izveidojušās pārāk daudz čekistu uzbūvētas institūcijas, ideoloģijas un grupas, kuras tā vienkārši nebeidza pastāvēt, to saimniekam pazūdot, bet gan pašas sāka ticēt tam, ko reiz bolševiku starptautiskā sazvērestība tiem bija iemācijūsi darīt.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 24.11.18 17:18  
1
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Lmao, trust me, lielākā daļa no tā sauktajiem... "

Arī Gulagā ieslodzītie?. Un ja paņem pēckara periodu - komunistu Polu Potu ar 1.7 miljonu upuriem?

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.11.18 23:39
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru "atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Veiksmīgu va... "

Es vienkārši iegūstu informāciju no dažādiem avotiem, nevis no mainstream medijiem, kas pieder dažām lielajām korporācijām, un no apšaubāmiem biased fake news saitiem, kā kasjaks.lv. 

Nu, cik es zinu, lielā daļā Varšavas bloka valstu šodien ir ļoti liela problēma ar nacismu un galēju nacionālismu, so yeah... Gluži vienalga, ko domā šīs valstis, no kurām lielākajā daļā nekad nebija īsts komunisms, un kuras ienīst komunismu tikai tāpēc, ka tām to uzspieda PSRS. Tas nav racionāls arguments pret komunismu. 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.11.18 02:59
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Es rakstīju, ka Azovas puiši ir savas valsts ... "

Ukrainā dzīvojošie krievi, ebreji un romi tev šajā jautājumā nepiekritīs.

Tu it kā neatbalsti, Azovas bataljonu, bet tu nepārtraukti whitewash'o viņu acīmredzamo neo-nacismu un sauc viņus par patriotiem (un es labi saprotu, ka tu vārdu ''patriots'' izmanto pozitīvā nozīmē. Tā kā either tu esi brainwashed, un nedomā pats, vai tu esi neo-nacistu atbalstītājs, vai arī tu esi fucking dumb. Nav citu variantu.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 23.11.18 22:35  
1
1

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Ukraina un ASV bija vienīgās divas vals... "

Tu aizmirsi, kā tas tika pamatots, proti vajag arī aizliegt komunisma glorifikāciju! Nevar cīnīties pret vienu ļaunumu, neliekoties ne zinis par otru ļaunumu!

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 24.11.18 14:51
0
0

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Komunisms ir gan ekonomiskā utopijas sistēma ... "

Yeah, es zinu, kas ir komunisms, paldies, bet tavs vienpusīgais skaidrojums man nav nepieciešams.

''komunisms arī ir nosaukumus, ko izmanto pasaulē novecojuši režīmi, lai īstenotu statistu vardarbību pret savas valts iedzīvotājiem un to labklājības un attīstības iespējām'' lmao, manuprāt, tu nezini, kas ir komunisms. Jo tas, ko tu tikko noraksturoji, ir kapitālisms - korporācijas kontrolē ekonomiku un visa tirgus sistēma ir pakārtota tā, lai šīs korporācijas gūtu peļņu. It īpaši iet runa par biznesu, kas literally iznīcina cilvēkus un visu pārējo - ieroču ražošana, farmācijas bizness, etc. Kapitālisms arī iznīcina pasauli, I mean, literally iznīcina pasauli. 

Far-right konspirācijas teorijas, here we go... Komunistiskās valstis jau kopš to pirmsākumiem ir bijušas mierīgas valstis. Tu tikko literally aprakstīji ASV, Lielbritāniju, Izraēlu, un citus kapitālistiskus un imperiālistiskus veidojumus. ASV ir pavadījuši dekādes, mēģinot panākt apvērsumu tādās valstīs kā Kuba, Ziemeļkoreja, Sīrija, kaut vai tajā pašā PSRS. Pagriezt šo faktu par 180 grādiem ir jāmāk. ''Boļševiku starptautiskā sazvērestība''. Lmao. Man interesē, no kurienes tu iegūsti visu šo informāciju? Alex Jones, vai vēl kāds cits far-right dezinformācijas avots? Viss, ko tu uzrakstīji, ir imperiālistu propaganda, kuru izveidoja ASV pēc Otrā Pasaules kara beigām, un tās mērķis bija izveidot masu paranoju rietumvalstīs, lai cilvēki atbalstītu rietumu imperiālismu, kapitālismu un dažādas shady ASV darbības. Diemžēl, šis way of thinking ir izdzīvojis tik ilgi, un ir galvenais iemesls, kāpēc ASV šobrīd vada izteikti briesmīgs ''cilvēks'', un kāpēc rietumvalstu imperiālismam vēljoprojām ir atbalstītāji.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 24.11.18 19:49
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Un tavs viedoklis protams nav saistīts ar pro... "

Tu vakar uzrakstīji, ka atbalsti Azovas bataljonu, ukraiņu neo-nacistu grupējumu. 

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 01.12.18 18:10
0
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Yeah, es zinu, kas ir komunisms, paldies, bet... "

Interesanti kā no rietumskeptiska Libertariāņa tu esi pārvērties par rietumskeptisku anarhistu-komunistu.

Piedod, bet ne Kubas, ne ''Krievijas'' revolūcija nebija īstas revolūcijas, bet gan ārēji veidotas, dažu kreisu fanātu (klasicīda veicēju) realizācijas, kuras lielākoties bīdīja daži ''markistu intelektuāļi'' nevis, ka tautas aprindās šādas idejas bija simpatezējošas. Ja sociālistu revolucionāriem būtu bijis primāri attīstīt un nostabilizēt mieru pasaulē un viņu valstīs, tad viņi nebūtu veikuši fiziskas tīrīšanas piemēram - PSRS, visās valstīs, kuras tika sadalītas Nacionālbolševiku-Fašistu ietekmes zonas pakta rezultātā, pārējās pasaules sociālistiski/rietumskeptiski orientētās valstis lielākā vai mazākā mērā tika izveidotas ar šī birokrātiski-centriskā veidojuma (PSRS) palīdzību vai ideoloģisko iespaidošanu pēc fašistu režīma sabrušanas Vācijā, kad starp rietumpasauli un Padomju Impēriju izveidojās liela varas plaisa.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 26.11.18 01:47
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru "Man tavs viedoklis ir dziļi vienaldzīgs.  ... "

Spriežot pēc taviem komentāriem, tevi neuztrauktu arī holokausts vai Amerikas indiāņu iznīcināšana, ja tas notiktu mūsdienās. Nav brīnums, ka tu tik ļoti cepies par Ukrainas karu, bet tev nav problēmu ar Saūda Arābijas genocīdu Jemenā, vai Izraēlas uzbrukumiem Palestīnai. Salīdzinot ar šiem konfliktiem, Ukrainas karš ir nekas.

Yeah, par to neesmu pārsteigts. So, basically, tavs domāšanas veids ir, ''ja to dara ''manas'' valsts sabiedrotie, tad tas ir labi''. Can't tell if brainwashed or just a fucking moron.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 26.11.18 00:35  
0
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Neviena no PSRS sponsorētajām valdībām nav iz... "

Kā tad, kā tad.. objektivitāti no tevis gaidīt veltīgi, tev ASV  un kapitālistiskā sistēma ir pasaules ļaunums.  Nu nu..  Tikai redzi, tev par nelaimi tavi propogandas štampi, kas ir tik līdzīgi PSRS propogandai, uz mani neiedarbojas. No sava mūža 52 gadiem  23 esmu nodzīvojis okupācijas laikā, tāpēc pret šādu propogandu esmu imūns!

Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 25.11.18 21:27  
0
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " ''Absurds'' piemērs? Ummm, not really. Tas, k... "

Un tas ka PSRS arī sponsorēja visus, kas tik apsolīja ka ies sociālisma ceļu, un ka rezultātā lija asinis biezā slānī, tas tevi neuztrauc? Piemēram Āfrikā Angolā bija padomju karavīri kopā ar kubiešiem, protams neoficiālismi:) un tādus piemērus var atrast daudz! 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.11.18 14:27
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Kurš tev teicis, ka man viņu viedoklis intere... "

See? That's what I'm talking about.

Tu (it kā) neatbalsti Ukrainas neonacistus, bet tevi neuztrauc fakts, ka Ukrainā dzīvojošās minoritātes dzīvo pastāvīgās bailēs par savu drošību.

Un honestly, tu esi tik fucking dumb. Es tev vakar iedevu linku, kurā Azovas bataljonu pierāda kā neonacistus, (ko tu, protams, noignorēji), bet tu vēljoprojām kaut ko raudi par krieviem un Donbasas seprātistiem. Tu neesi spējīgs pats izanalizēt informāciju un domāt, viss, ko tu dari, ir atgremo dezinformāciju, ko esi izlasījis kaut kādos shady avotos, kā piemēram, šajā.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.11.18 14:19
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Veiksmīgu valsti? Valsti, kura pēc tam kad PS... "

Tev nav ne mazākās jausmas, kas notiek Kubā...

Vienīgais, kas traucē Kubas ekonomikai ir ASV uzliktās sankcijas.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.11.18 23:34
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Ej pie velna ar visām minoritātēm! Man viņas ... "

Are you fucking serious? Ukrainā patiešām neonacisti uzbrūk dažādām minoritāšu grupām, un Ukrainas valdība to ignorē. Es tev iedevu avotu, kas to pierāda. Btw, viss, ko tu uzrakstīji savā komentārā ir tīrākais nacionālais fanātisms. Tas parāda ne tikai faktu, ka tu esi neo nacistu atbalstītājs, bet arī vienkārši pretīgs cilvēks.

Šeit neiet runa par Donbasu, bet par Azovas bataljonu, tā kā nemaini tematu.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.11.18 14:18
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Vēlreiz bravo, pieminēt Facebook dibinātāju k... "

Es saprotu, ka tev ir problēmas ar domāšanu, bet HOW TF tu nesaproti, ka es to izmantoju kā piemēru? Nē, nopietni - wtf?

Man ir vienalga, kādas ir neo-nacistu un kara noziegumu atbalstoša spoki.lv lietotāja domas par komunismu. Es savu viedokli balstu uz komunisma teorijas un faktiem. 

Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 25.11.18 21:33  
0
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Tev nav ne mazākās jausmas, kas notiek Kubā..... "

Ja tu tiešām tā domā, tad tu esi bezcerīgs gadījums... Tad padomā vienu lietu - kāpēc visas Varšavas līguma valstis ir atteikušās no sociālisma un komunisma par labu kapitālismam! 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.11.18 03:04
0
0

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Un PSRS neizgrūda miljardus, lai visā pasaulē... "

Kubas finansiālā stiprināšana ir noziegums? Lmao, no. Kuba pirms revolūcijas atradās zem pilnīgas ASV kontroles. ASV okupēja Kubu pēc Spāņu-amerikāņu kara. Kubas revolūcijā piedalījās īsti kubieši, kuriem bija apnicis, ka ASV kolonizē viņu zemi. Un viņi izveidoja veiksmīgu un uz reģiona fona attīstītu valsti. 

Well, es uzskatu, ka popularizēt idejas, kas iedotu vairāk varas visiem cilvēkiem, nevis bagātākajiem, nav slikti. Tā kā tevi simpatizē neo-nacisti un imperiālisti, tad es nebrīnos, ka tu to redzi kā sliktu lietu.

« 1  2  3 »