Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
14

Labvakar, labrīt, labdien, labvakar... aij, jau atkārtojos.

Grūti laiki pienākuši, valstī nav valdības... meloju, valstī ir vecā valdība un jaunās valdības pieņemšana tagad stagnē tā, ka maz neliekas. Vispirms prezidents Vējonis nominēja Bordānu, kuru īsā laikā izgāza Attīstībai/Par kopā ar Nacionālo Apvienību un Jauno Vienotību. Pēc tam Vējonis nominēja Gobzema kungu, kurš ir izturējis oponentu "triecienus" un, izmetot vadības gāzēja vīrusa aplipināto Attīstībai/Par, līdz vakardienai spējis izveidot piedāvāto valdības sastāvu, kuru faktiski izgāza Jaunā konservatīvā partija. Tāpēc jau arī Aldis Gobzems piedāvāja 'plānu B' ar bezpartejisko profesionāļu valdību, bet nu, ja negrib arī to, tad liks NA un JV pārkāpt savas līnijas, izrubījot no spēles arī ZZS. Vismaz NA ir sapratuši, ka paši ir pasēdušies uz poda ar saviem flomasteriem.

- "Di*š!" nodomāja dažs labs šī raksta lasītājs.

Tad nu - visu pēc kārtas... par sarkanajām līnijām.

1. Neviens neies ar Saskaņu.

2. JKP neies ar ZZS

3. KPV LV neies ar A/PAR!

4. NA neies bez ZZS

5. JV neveidos valdību bez piecām partijām.

Rezultāts = sarkano un citu krāsu līniju ietvaros partiju sastāva valdības izveidošana vairs nav iespējama. JKP var vienoties ar JV, NA un AP (ar pēdējiem tas būtu vispār dīvaini, jo AP taču izgāza JKP, bet nu labi, pieņemsim), nonākot pie rezultāta = 50 balsis Saeimā. Viena pietrūkst, lai izveidotu valdību. Tātad, var vienoties ar Saskaņu, apmaiņā pret amatiem... STOP!

Saskaņa ir tikusi valdībā ar 23 deputātiem, bet tagad frakcija sastāv no 22 deputātiem...

Hmmmm, kur viens deputāts pazudis? Ak jā, Stapaņenko izstājās, kļūstot par neatkarīgo deputāti, iespējams, ar tieši šo matemātisko aprēķinu, lai sarkanā līnija tad netiktu formāli pārkāpta, bet... ak vai... punkts nr 4. NA neies bez ZZS un 5. JV neveidos valdību bez piecām partijām... ā, nu jā, vismaz vienu līniju (vai puslīniju, skaitiet kā gribat) nāktos pārkāpt KPV LV politiskajiem oponentiem, lai šādā sastāvā izveidotu valdību.

Matemātika ir sasodīti nepielūdzama, vai piekritīsiet?

Tāpēc jau NA sāka palaisties un Gobzema kungam parādījās iepsēja tomēr piedāvāt valdību bez ZZS, lai JKP priecājas. Jautājums paliek par punktu 5. JV neveidos valdību bez piecām partijām. Piekāpsies, vai tomēr piz*īs pa vecam?

Un Saeimā jau pirmie... Autors: Jānis Baroniņš Par Saeimu, valdību, ideoloģijām un partiju sponsoru naudu atmaksām 08.12.2018
1.

Un Saeimā jau pirmie panākumi ar KPV LV līdzdalību.

Algas pielikums NMPD darbiniekiem. Visas vecās partijas solīja palielināt atalgojumu un visiem valsts apmaksātajiem medicīnas darbiniekiem un valsts apmaksātajai medicīnas sistēmai kopumā. Un nobalsoja PRET algas palielināšanu visnabadzīgāk atalgotajai struktūrvienībai NMPD. Ja runātu mēs par jaunu automobiļu iepirkumiem, tad skaidrs, ka no Jaunās/Vecās Vienotības izlektu Solvita un ismērētu sava vīra Opeļus... bet tas jau cits stāsts.
Kā redzams, ar 53 (KPV LV, JKP un Saskaņas) balsīm NMPD algas pielikumi būs un varēsiet neuztraukties vairs tik ļoti par vvarbūtību, ka NMPD neatbrauks pie Tevis vai Tava radienieka, kad tas vajadzīgs... ja nu vieīgi kāds pseidovadītājs šo algas pielikumu neiesūks sev nāsī.

PIedodiet ļiberistu gals un... Autors: Jānis Baroniņš Par Saeimu, valdību, ideoloģijām un partiju sponsoru naudu atmaksām 08.12.2018
2.

PIedodiet, ļiberistu gals un Smučskaņa, Migranti Latvijā nebūs. Viss, ar KPV LV, NA, JKP un ZZS balsīm tika lemts noraidīt pievienošanos ANO globālās drošas izvarotāju plūsmas ienākšanai Latvijā. Līdz ar to, demogrāfisko situāciju aicinām uzlabot ar pašu spēkiem... kā trusīši. Bet, līdz tam vēl jātiek caur daudziem gadiem un neskaitāmiem likumprojektiem.

Pa to laiku Ascaroneradens... Autors: Jānis Baroniņš Par Saeimu, valdību, ideoloģijām un partiju sponsoru naudu atmaksām 08.12.2018
3.

Pa to laiku Ašeradens, tas kurš vecās valdības ministrs, atskaita priekšvēlēšanu laikā Jenotībā (vecajā) ieguldīto piķi saviem ziedotājiem. Izrādās, ka sāka ar savu partijas biedreni Andersoni, tā kura bērnu kopšanas atvaļinājumā Rīgas Domē... nu, sapratāt... viņai uzņēmums, kuru Ašradena ministrijā regulāri uzvar iepirkumu konkursos un vispār, neviens neko nezin...   

"Gan Andersone, gan ekonomikas ministrs Ašeradens noliedz, ka uzvaras konkursos Andersones pārstāvētajai kompānijai nodrošinājusi partejiskā piederība. Vienlaikus ministrs atzīst, ka šī ir "nepatīkama situācija"."

Tieši tā... Jaunajai/Vecajai Vienotībai pat ļoti patīkama un to pat par situāciju vairs nesauc.

Noziedo 20 000, dabū valsts pasūtīju par 28 000. Mega skaists darījums un neviens neko... Krievi nāk... jau nu nē, bet Šlesers nāk, tas tagad modē... ak jā, un Saskaņa arī nāk, ja nepietiek ar Šleseru...   
30.08.2018. Inese Andersone noziedo Vienotībai (vecajai) 20 000 Eiro. Acīmredzot, šādi tiek atdota investīcija.

Par "mazo" ziedojumu skaties šeit:
https://www.knab.gov.lv/lv/db/donations/?party_id&type_id&donator=Inese+Andersone&date_from&date_to&amount_from&amount_to&search=Mekl%C4%93t&order&dir&fbclid=IwAR2zkXWH0jy4-1mzfL9VpqAS91ocTXpdxsSZbGVSbEwPzwyDhTGLjnuPg_c

Iveta... Autors: Jānis Baroniņš Par Saeimu, valdību, ideoloģijām un partiju sponsoru naudu atmaksām 08.12.2018
4.

Iveta Benhena-Bēkena

Šodien, 07.decembrī notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības organizēta konference “Atbalsta sistēma pedagogiem: sociālais dialogs izglītības politikas kontekstā”. Liels paldies ikvienam, kas piedalījās un veltīja laiku, lai pārrunātu šī brīža problemātiku un piedāvātu iespējamos risinājumus! Lepojos, ka mūsu bērniem ir profesionāli, labsirdīgi un drosmīgi skolotāji! Foto: Ernests Dinka, Saeima #LIZDA #skolotāji #konference #Saeima

 Autors: Jānis Baroniņš Par Saeimu, valdību, ideoloģijām un partiju sponsoru naudu atmaksām 08.12.2018
5.

Pievienotie video

Pa to laiku KPV LV deputāti sākuši strādāt arī no Saeimas tribīnes.

Iveta Benhena-Bēkena no Saeimas tribīnes. Par kultūras centra reģistru. 06.12.2018

Karina Sprūde no Saeimas tribīnes. Par nepievienošanos ANO migrācijas paktam. 06.12.2018

Aldis Gobzems no Saeimas tribīnes. Par NMPD algām un nepievienošanos ANO migrācijas paktam. 06.12.2018

Artuss Kaimiņš atrodas Saeimā. 06.12.2018. NMPD darbiniekiem būs algas pielikums!

Jaunā/Vecā Vienotība "atgriež" Tavu naudu saviem sponsoriem.

1
14
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Jānis Baroniņš avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Profesionālis
  Jānis Baroniņš 09.12.18 00:34
3
0

atbildot uz Hihi komentāru " Nu, kā Aldim ar Šleseru iet? "

Sūdīgi, Šlesers ar saviem DeB*lajiem rakstiem traucē strādāt.

Jānis Baroniņš avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Profesionālis
  Jānis Baroniņš 09.12.18 10:49  
3
0
atbildot uz Hihi komentāru "Heh, piekrītu, jo Šlesers tak varēja palīdzēt a... "Visur riņķī stāsta, ka Šlesers palīdzot ar piķi. Partijas kontā pārsimts Eiro. Kur ir tā nauda? Nemaz nerunājot par kaut kādiem tur plaģiātiskiem padomiem caur vienu laikrakstu.
Anonīms
Hihi 10.12.18 01:13
1
0

atbildot uz Jānis Baroniņš komentāru "Visur riņķī stāsta, ka Šlesers palīdzot ar piķi... "

Caur vienu laikrakstu? Atzīsti nu, mans mīļais draugs, ka Gobzems ir visus uzmetis un tagad tiek meklētas konspirācijas ar mērķi pamatot savu sviestaino izvēli, balsojot par KPV LV, tavā gadījumā - ka esi šīs partijas biedrs.

Vari spiest man īkšķus uz leju, ar mērķi, ka mani komentāri pazudīs, bet es saku - šī nav vieta, kur reklamēt partiju. Bezmaksas reklāmu platformu atraduši.

Anonīms
Hihi 09.12.18 00:28
1
1

Nu, kā Aldim ar Šleseru iet?

1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ZeltrocisMedaļa Aspazija
  1laipnais@speles 09.12.18 00:59
0
0

  

Anonīms
Hihi 09.12.18 05:16  
1
1
atbildot uz Jānis Baroniņš komentāru " Sūdīgi, Šlesers ar saviem DeB*lajiem rak... "Heh, piekrītu, jo Šlesers tak varēja palīdzēt ar gudru padomiņu, kā darīja līdz šim.
veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 09.12.18 13:31
0
0

Kāda tauta, tāda arī valdība, ne velti Anglijas spiegi savulaik ir teikuši par Latviju - labākais ko varam patiekt ir, latvieši ir viena zaglīga tauta... bail domāt, kas tad ir tas sliktākais.

Piemēram tādai partijai kā Attīstībai/Par vispār nevajadzēja iekļūt saeimā, jo tā tak ir tā pati vienotība, visi pārbēdzēji, bijušie un esošie, dunduki sabalsoja. Cilvēki arī gadu no gada balso par Saskaņu bet joprojām nemācās no savām kļūdām, ka balsojot par Saskaņu balss ir automātiski miskastē, jo ar viņiem kopā tak neviens nestrādās, kapēc jūs balsojiet par Saskaņu?