Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
17

Bijušais Saeimas deputāts Imants Parādnieks nekur tālu nav ticis, tagad viņš ir kļuvis par premjera padomnieku demogrāfijas jautājumos par 2000 eiro mēnesī.

Gribētu uzjautāt Jums, kas viņš par demogrāfijas padomnieku, ja savā valsts amatpersonas deklerācijā norādījis ir tikai trīs no saviem sešiem bērniem (par 2017.gadu)???

Par 2018.gadu Imantam varētu ieteikt izlabot un norādīt patieso bērnu skaitu, kas tad kopā sanāktu nu jau septiņas atvases.
Labprāt sagaidītu komentāru arī no viņa partijas biedriem, atbalstītājiem un jaunā priekšniekaKrišjānis Kariņš?!

Nacionālā apvienība Jānis Iesalnieks Raivis Dzintars

 Autors: Bumbišķi News Network Mazliet par Parādnieku Imantu: nedeklarētie bērni!
1.
0
17
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Bumbišķi News Network avatars
Medaļa Gada Spoks 2018Medaļa PalaidnisMedaļa Palaidnis
  Bumbišķi News Network 24.01.19 15:42
4
0

atbildot uz Juris1604 komentāru " Iespējams ka es Tev piekrītu, Tev ir ta... "

Piekrītu, bet šoreiz bez tā nevar, jo politiķiem nevar būt īsti 100% privātā dzīve, jo viņi pieder tautai, viņi uz 4.gadiem ir solījuši par to rūpŗties, uz to laiku tauta ir viņu ģimene. Un attiecībā uz Parādnieku, jāsaka, ka politiķim ir jābut patiesam un atklātam it visā un par visu, caurspīdīgam. Tautai ir jāzina, kur viņš guļ, ar ko viņš guļ un kapēc viņš guļ! Atceros Bilu Klintonu, samelojās par Moniku un dabūja impīčmetu, a Imats jaunu amatu un 2000 eur uz rokas! Ir svarīga politiķa morāle, ētika un attieksme it visā, pret dzīvi, pret ģimeni.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 24.01.19 18:20
2
0

atbildot uz Bumbišķi News Network komentāru " Piekrītu, bet šoreiz bez tā nevar, jo politiķ... "

Es Tev pilnīgi piekrītu,  ir divas lietas politika un privātā dzīve. protams, ka es kā vēlētājs visu to vērtēju un izdaru secinajumus, protams tas izdara manu izvēli, bet nekad nevērtē cilvēka privāto dzīvi, kas zin vai šadā vai tādā veidā nonāksi soc. tiklos . Grūti izdarīt izvēli, bet jānorebožoajas no personīgiem apvainojumiem, kas zin vai pši nonaksim šādā situācijā, piedod, bet tās ir manas dumas.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 24.01.19 18:25
2
0

atbildot uz Bumbišķi News Network komentāru " Piekrītu, bet šoreiz bez tā nevar, jo politiķ... "

Visu ko Tu uzrakstīji, pilnīgi piekrītu, bet Tu arī esi cilvēks,  politiķi uz četriem gadiem arī ir tādi paši kā mēs, arī ar savām vēlmem, vai Tu domā, ka no tā viņi no tā visa atteiksies?

Bumbišķi News Network avatars
Medaļa Gada Spoks 2018Medaļa PalaidnisMedaļa Palaidnis
  Bumbišķi News Network 25.01.19 07:02
2
0

atbildot uz Juris1604 komentāru " Visu ko Tu uzrakstīji, pilnīgi piekrītu, bet ... "

Tāpēc mums jācenšas palīdzēt viens otram kļūt labākiem, dažreiz sanāk pielietot mazliet sāpīgākas "metodes". Man ir tā, ka es nevaru izturēties toleranti pret divkošiem, meļiem, podļizām, nelegāla labuma guvējiem uz cita rēķina, čakarētājiem, muldoņām un jo īpaši tas tā ir pret šāda veida politiķiem!

Savā ziņā politiķim ir jābūt tam gatavam, ka viņu mazgās un nomētās ar samazgām, ik reizi, kad viņš nevis kļūdīsies, bet sāks muhļīties!

Paldies, Juri Tev par interesi un Tavām pārdomām! Turies!

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 24.01.19 15:16
0
0

Iespējams ka es Tev piekrītu, Tev ir taisnība, bet ir viena lieta , ko mēs nedrīkstam darītam un nevarm darīt, vērtēt un nosodīt jabkura cilvēka privāto dzīvi, Tev pat savos murganojos sapņos nevari iedomāties, ka varētu nonākt šadā situācijā. P.S. Cilvēks javērtē pēc saviem darbiem, vismaz , pēc manām domām,  no desmit baļļu sistemas vērtēju u uz divi. Nekādā gadījumā es to nesaistu ar personīgo dzīvi, neviennam nav tiesības to vērtēt.