Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
79

Ja kāds vēl nav pamanījis, tad varu pateikt, ka kasjaks.lv dzīvo arī Tvnet Spokos, kur mūsu entuziasti un aktīvisti pārpublicē kasjaks.lv autoru rakstus un tulkojumus. Bieži vien šie raksti nav glaimojoši Kremlim un prokremliskajiem medijiem, tāpēc attiecīgi Spoku komentāru sadaļā sanāk apmainīties ar asprātībām un „laipnībām” ar vienu otru, es teiktu, prokremliski noskaņotu trolli, piemēram, Aramiss65 un WhatDoesTheFoxSay, ar pēdējo man ir izveidojušās īpaši „siltas un jaukas” attiecības.

AttēlānbspWhatDoesTheFoxSayWhatDoesTheFoxSaynbspman kasjakslv autoriem vienmēr pārmet tikai vienas puses proti Rietumu un amerikāņu viedokļa atspoguļoscaronanu un bdquopropagandēscaronanurdquo mēģinot mani pierunāt atvainoties KremļanbspSputniknbspunnbspRussia Todaynbsppriekscaronā par to ka kasjakslv viņus regulāri diskreditē atmaskojot viņu melus un pārpublicējot iztulkotus Rietumu mediju pētījumus un rakstus par scarono jautājum... Autors: Sesks Kasjaks Mana atbilde prokremliski noskaņotam trollim WhatDoesTheFoxSay
1.

Attēlā: WhatDoesTheFoxSay

WhatDoesTheFoxSay man (kasjaks.lv autoriem) vienmēr pārmet tikai vienas puses, proti, Rietumu un amerikāņu viedokļa atspoguļošanu un „propagandēšanu”, mēģinot mani pierunāt atvainoties Kremļa Sputnik un Russia Today priekšā par to, ka kasjaks.lv viņus regulāri diskreditē, atmaskojot viņu melus un pārpublicējot iztulkotus Rietumu mediju pētījumus un rakstus par šo jautājumu.

 Autors: Sesks Kasjaks Mana atbilde prokremliski noskaņotam trollim WhatDoesTheFoxSay
2.
Tā vienu dienu kārtējo reizi... Autors: Sesks Kasjaks Mana atbilde prokremliski noskaņotam trollim WhatDoesTheFoxSay
3.

Tā vienu dienu, kārtējo reizi izvēršot diskusiju arWhatDoesTheFoxSay, šoreiz komentāru sadaļā zem raksta „Ne jau slepkava, bet gan noslepkavotais ir vainīgs!” par to pašu tēmu, proti, Kremļa propagandu un dezinformācijas kampaņām, kur protams, mans „draugs” zaļā varde man atkal aizrādīja, kas es meloju un ka brīvprātīgo glābēju organizācija „Baltās ķiveres” ir vairākkārt pieķerta pierādījumu un video kadru viltošanā, un par to raksta ne tikai dobļesnā Kremļa prese, bet arī paši briti un jeņķi, tad nu es viņu palūdzu padalīties ar mani ar šiem uzticamajiem Rietumu medijiem, lai varētu tos papētīt un izteikt savas domas par tiem, kad būs brīvāks brīdis, tad nu, šis brīdis ir pienācis.

WhatDoesTheFoxSaynbspman... Autors: Sesks Kasjaks Mana atbilde prokremliski noskaņotam trollim WhatDoesTheFoxSay
4.

WhatDoesTheFoxSay man atsūtīja vairākas tiešsaistes it kā uz patiesiem avotiem, faktiem un rakstiem:

1. „Perfekts Twitter thread, kurš atmasko propagandas attēlus no Sīrijas: https://twitter.com/jadinho123/status/984918030017875968

Labi, uzmetu aci šai informācijai, cik var saprast kāds WhatDoesTheFoxSay līdzinieks, arābiska izskata čalis, kurš sevi dēvē par Jad‏ @jadinho123 ir sakompilējis maksimāli daudz attēlu un video, kas viņa prāt’ pierāda, ka kāds [viņaprāt Rietumi, NATO un sazin’, kas vēl] sistemātiski iestudē Kremļa un Assada ķīmisko ieroču pielietošanu un aktieriem liek tēlot šo uzbrukumu upurus.

Turklāt WhatDoesTheFoxSay alternatīvais avots pārpublicē atkal to pašu Russia Today sviestu, kas ir pirmavots visiem meliem! Tikpat labi to visu var iestudēt Russia Today, lai pēc tam to sagrieztu otrādi, un savās reportāžas rādītu šo upuru sirdi plosošās atzīšanās, ka viņi to ir darījuši Rietumu mediju un „Balto ķiveru” skubināti.

Tikpat labi es varētu uzfilmēt video, kurā redzams kā es daru pāri zaļajai vardei un pēc tam to pasniegt kā viltojumu, kuru ir uztaisījis patsWhatDoesTheFoxSay, lai mani diskreditētu. Turklāt, ja reiz šie bērni un bērnu vecāki vēlāk atzīstas viltojumu veidošanā, tad kāpēc tie vēl nav sodīti, tā vietā tos tikai un vienīgi prokremliskie mediji vazā pa informācijas telpu, radot vēl lielāku informatīvo haosu, bet vai nevajadzētu viņus vest uz tiesu, bet tas nenotiek, jo arī tas ir Kremļa izdomājums.

2. „Vēl viens stāsts par fake attēliem:” https://yournewswire.com/al-jazeera-fake-syria-attack/

Uzmetot aci šim sētmalā rakstītajam rakstam, kur melu avots apmelo ziņu aģentūru Al-Jazeera viltus reportāžu veidošanā, uzreiz pamanāms kārtīgskasjaks. Zaļās vardes piedāvātais avots raksta, ka kaut kāda zviedru NVO „Zviedru dakteri par cilvēktiesībām” (The Swedish Doctors for Human Rights (SWEDHR)) ir pierādījumi, ka „Baltās ķiveres” ir viltojušas pierādījumus, lai pierādītu, ka Assads veicis ķīmiskos uzbrukumus Sīrijas pilsētās.

Interesanti ir tas, ka pašā Zviedrijā neviens medicīnas darbinieks, ne Amnesty International Zviedrijā, ne starptautiskās cilvēktiesību organizācija Human Rights Watch, ne Zviedrijas Medicīnas sabiedrība, ne Zviedrijas Ārstu asociācija nav neko dzirdējuši par tādu organizāciju. Un atkal uz šo fuflo atsaucas tikai prokremliskiem mediji, piemēra, TASS un RIA Novosti.

3. „Norvēģi izplata fake video: https://www.nytimes.com/2014/11/19/world/europe/norwegian-filmmakers-apologize-for-fake-syria-video.html

Kas mums ir redzams šeit, tā... ko, lai saka, WhatDoesTheFoxSay ir tik tiešām Kremļa trollis, vai nu nomaskējies Einārs Graudiņš no Par Alternatīvu, jo tā tik tiešām būtībā ir mākslas filma, ko uzņēma norvēģu režisors Lars Klevbergs par Norvēģijas Filmu institūta naudu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību mazo bērnu likteņiem pilsoņu kara apstākļos. Tas, ka viens otrs prokremliskais medijs šos kadrus izmanto savas propagandas labā, vēl neko nenozīmē. Tad jau sanāk, ka nevis „Baltās ķiveres” vilto pierādījumus, bet gan Norvēģijas Filmu institūts!

Arī tevis norādītais raksts paskaidro tikai to pašu, kas ir minēt dažas rindiņas iepriekš, nevis to, ka kāds licis norvēģiem par naudu radīt viltus video. Tas ir iestudējums, kurš netiek izmantots kā pierādījums! Es tev WhatDoesTheFoxSay iesaku nemaz neskatīties jeņķu filmas par Rembo, saiesi vēl galīgi sviestā!

 

4. „Pat The Independent, kas bieži vien atbalsta britu imperiālismu apzinās faktu, ka ASV apbruņotajai Sīrijas opozīcijai ir saistība ar ISIS, ja jau viņu ieroči tik bieži nonāk pie ISIS: https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/isis-us-saudi-arabia-arms-fighters-jihadis-military-capability-enhanced-weapons-syria-terrorism-a8112076.html

Kas ir The Independent, pilnīgi tukšs nosaukums, standarta lapa, kuras mērķis ir pelnīt uz reklāmu, vairāk nekā. Tev ir jāsaprot viena lieta, ka karš ir karš un tur notiek visādi brīnumi, kas pat The Independent nav rādījušies sapņos, kur nu tev, ūberekspert zaļā prokremliskā varde... korupcija un brāļošanās kaujas laukā nav nekas jauns, nemaz nerunājot par kara trofejām, proti, ienaidniekam atņemtajiem ieročiem. Netiek sniegti nekādi pierādījumi, ne dokumenti, ka, piemēram, jeņķu vai britu valsts institūcijas būtu piegādājušas kaut vienu patronu ISIS. Tikpat labi tu varētu apsūdzēt tevis slavēto Krieviju par teroristu un noziedznieku apgādāšanu ar ieročiem, jo man liekas, ka uz pasaules nav vairs nevienas valsts, it sevišķi Āfrikā, kur bez maz vai uz diviem kvadrātmetriem zemes nevarētu atrast piecas izšautas Kalašņikova sistēmas triecienšautenes patronu čaulītes! Un kāpēc tu noklusē, ka tevis dotais avots pats paskaidro, ka ISIS visus šos ieročus ir ieguvis no Sīrijas mērenās opozīcijas kā kara trofejas!?

5. „Iesaku noskatīties šo video, intervija ar žurnālisti, kas patiešām ir bijusi Sīrijā un atmaskojusi ASV propagandu pret Sīrijas valdību:https://www.youtube.com/watch?v=NQL3rX6xWRg”.

Cik zinu un esmu pamanījis, tad WhatDoesTheFoxSay izdaudzinātā žurnāliste Vanesa Bīleja (Vanessa Beeley) ir bieža viešņa Russia Today studijā, kad ir jāatmasko „Baltās ķiveres”, bet atkal netiek sniegti nekādi reāli pierādījumi, tikai teikts, ka es tur biju un ka es to redzēju un kas es to zinu. Kā jūs domājat, vai „Baltās ķiveres” ja viņas būtu tādas, kā tiek stāstīts prokremliskajos medijos, ļautu šai dāmai pamest Sīriju dzīvai? Šī dāma nav sveša arī Bellingcatkomandai, kas šo sievieti ir identificējuši kā Kremļa noderīgo idioti un regulāri to atmasko, https://twitter.com/eliothiggins/status/942683592030814208,https://twitter.com/bellingcat/status/916662943143645186https://www.bellingcat.com/resources/articles/2016/11/30/theres-no-thing-good-fake-publicity-stunts-go-wrong/, un tā mēs varam turpināt bezgalīgi!

6. „Raksts par White Helmetshttps://www.mondialisation.ca/syria-and-the-white-helmets-fake-humanitarian-entity-supported-by-us-nato-a-politically-motivated-hoax/5552246

Šis ir arī ļoti interesants Kremļa propagandas avots, attiecībā uz Sīriju tur neko jaunu, proti, „sliktu” par „Baltajām ķiverēm” neuzzināju, viss tas pats, kas minēts jau iepriekšminētajos Kremļa propagandas avotos. Tāpēc tā meklētājā, intereses pēc, ievadīju vārdu „Latvia”, un ieraudzīju jau visiem labi zināmos Kremļa vēstījumus par Latviju un Baltijas valstīm.

Here you go. Tagad varēsi visu šo nosaukt par „kremļa propagandu”, jo rietumu imperiālisti tā teica,” WhatDoesTheFoxSay rakstīja man, bet es viņam atbildēšu, ka arī šoreiz tu mani nepārliecināji, bet solīji man iedot īstus Rietumu medijus, kas domā tāpat kā tu, bet izrādījās, ka tie visi atsaucas uz Sputnikun RT līdzīgiem medijiem un avotiem, kā tik paroc dziļāk tā RT priekšā.

Mēs jau Spokos un savā lapā rakstījām atsaucoties un EEAS, ka ne tikai viens otrs Latvijas medijs, bet arī britu mediji mēdz iebraukt auzās, atsaucoties uz Putina režīma troļļu fabrikas darboņu melīgajiem tvītiemThe Guardian veiktais pētījums atklāja, ka Britu mediji ir pieļāvuši šādu kļūdu vairāk kā 100 reizes.

Starp britu medijiem, kuri neapdomīgi pārpublicē Kremļa troļļu tvītus, ir atrodami tādi „mediju grandi” kā BuzzFeedthe Guardian [paši noskaidro, ka ir tādi paši jefiņi], the Telegraphthe BBCthe Daily Mail un the Daily Express.

The Guardian un the BBC izdzēsa rakstos iekļautos tvītus tiklīdz saprata izdarīto kļūdu un paskaidroja lasītājiem, ka šie konti ir saistīti ar botu tīkliem.

 

 

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
3
79
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [71]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 15.10.18 08:05
17
2

Diezgan interesanti ka mūsdienās cilvēki uzskata par ''neapgāžamu faktu'' jebkuru youtuba video, un salīdzinoši šaubīgus twittera ierakstus.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 15.10.18 10:03  
8
2
Katram pamuļķim taču nevajag veltīt rakstu. Tie pārsvarā ir nabadzīgin neveiksmīgi cilvēki, kuriem nav interneta. Bet TV kontrolē propogandu. Turklāt, parasti tādi nabagi nemaz nav bijuši ne Krievijā, ne ASV. Tāpat rādi kā viņš, domā, ka tas ko esi sarakstījis ir Trampa meli. Es zinu vienu paaudzi cilvēku, kuri gaida ASV krahu un bankrotu. Jā, viņi jau 50 gadus gaida dolāra nokrišanu, un drīz dolārs kritīs. Palika pagaidīt pavisam maz - gadus 50, vai simts. Tāpēc tādus idiņus nekad nepārliecināsi.
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 15.10.18 13:06
6
0

atbildot uz ķesters komentāru " Cilvēki sākuši uzskatīt ka  ''Fakts... "

Es vairāk par to, ka fakts vienā zemeslodes vietā ir fakts, bet citā, kā tu saki, "subjektīvs viedoklis", vai vēl ļaunāk - valsts ienaidnieku provokācija

Anonīms
hpesapn 15.10.18 07:57  
6
2
Vai nu viņš ir pilnīgi dumjš vai nu pārskatījies Putina dienasgrāmatas un propagandējis pats savas smadzenes.
Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 17.10.18 20:04  
4
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Es vienkārši negribu redzēt vēl vairāk karus ... "

Un Krievija tanī pašā Sīrijā, Ukrainā, tas tevi neuztrauc, skandāls ar Nīderlandi?

 

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 15.10.18 10:08
6
2

atbildot uz ķesters komentāru " Diezgan interesanti ka mūsdienās cilvēk... "

Vēl vairāk - daži simti kilometru uz austrumiem okupācija u.c. padomju noziegumi arī skaitās safabricējums un nav uzskatāmi par faktiem. Stipri relatīvs un stiepjams jēdziens šodien ir "neapgāžams fakts".

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 15.10.18 09:14  
6
2

Malacis Kasjak, ar Kremļa troļļiem ir jācīnās! +

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 15.10.18 10:08  
5
2
Un nosaucot viņu par trolli, tu izdarīji komplimentu. Iesaku pārsaukt par kremlisku idiņu. Nav viņš trollis. Troļļi saņem naudu ( precīzāk - sūda kapeikas. Jo mums tādu pašu summu maksā sīrijas un vjetnamas bēgļiem, viņiem nekas nav jādara, bet pat viņiem tādu summu nevajag). Bet šis idiņš pat tās kapeikas nesaņem. Visu dara par velti.
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 15.10.18 09:30  
5
2
Maz ticams, ka fox ir trollis. Drīzāk degradēts ar propogandu.
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 15.10.18 10:06
5
2

Foxis ir kremļa trollis? Nu tas, ka ar prātu viņa nav labi, to es gan sapratu jau sen, bet ka jams ir trollis, to gan nebiju ievērojis.

ottokaars avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  ottokaars 16.10.18 07:37
5
2

Man arī nācies ķert kaifu no WhatDoesTheFoxSay "dzelžainās loģikas" un neapšaubāmajām prāt spējām...   

Varētu teikt, ka viņš ir staigājoša (nē, sēdoša) "IDIOTISMA DEFINĪCIJA".

Cilvēks, kam nevienā jomā nav SAVA viedokļa, indivīds, kas nespēj patstāvīgi formulēt nevienu domu- viss ir copy/paste vai pāratgremots no WWW...

  

Man liekas, ka pat sadzīvē viņš nespēj formulēt vinkāršus teikumus- "Mammu, aizved mani uz tualeti un noslauki dibentiņu" viņš vispirms mekē googlē, un tad skaļi nolasa...   

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 15.10.18 10:55
5
2

atbildot uz kakasy komentāru " Vēl vairāk - daži simti kilometru uz austrum... "

Cilvēki sākuši uzskatīt ka  ''Fakts'' skaitas katrs subjektīvais viedoklis no da jebkāda personāža. No otras puses es itkā sen jau neiedziļinos šijos Interneta marasmātiķos kam skaidu galvā netrūkst. Bet nu šis tāds nosacīti izsmalcināts individuālis.

Anonīms
Dakters no Tvaicenes 18.10.18 13:22
4
2

atbildot uz kakasy komentāru " Man šķiet bēdīgs fakts tas, ka cilvēks vēl ai... "

Man liekas, ka šis ir smags šizofrēnijas un paranojas gadījums, visur konspirācijas un slavas dziesmas krievfašistiem, paskaties, ko šis publicē vienas vienīgas gaudas par pamastēm padomju ēkām un melu teorijas! 

Anonīms
Bubis 15.10.18 09:53
4
2

atbildot uz Drakonvīrs komentāru " Malacis Kasjak, ar Kremļa troļļiem ir j... "

Vispār pareizāk ir ignorēt troļļus.  Pret rakstu ģenerēšana ir bezjēdzīga, ja nu vienīgi atbildētājs pats sevi nomierina. Troļļi pamatā rakstus ģenerē ne jau aiz pārliecība, bet gan jo par to naudu saņem un viņi paši netic tam ko sarakstijuši. Šīm paskām tic tikai tie, kas tiešām ir ar psihiskām problēmām, bet tos ar parastu diskusiju nepārliecināsi.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 18.10.18 12:26
4
2

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "This was supposed to be "deep"? Anyway, perfekt... "

Slima suņa murgi nav jāatspēko, tiem parasti uzspļauj Priecājies, ka sēdi aiz ekrāna

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 18.10.18 10:30
3
2

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Tu neesi problēma. Tu vienkārši esi ļoti skumjš... "

Nu skumsti tad, kurš tev liedz Bet atceries, ka šodien par ārstēšanos ir jāmaksā pašam

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 18.10.18 09:09
3
2

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Nevaru nepiekrist. Ironiski, jo uz tā balstās... "

Nu ja tu spētu lasīt tad lielāko ties tiek atspēkota tava morālā ateja,un informācija kuru tu smelies no apšaubāmiem avotiem, bet tas nu tā uz nākamo reizi.

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 17.10.18 20:10  
3
2

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Malacis Kasjak, ar Kremļa troļļiem ir jācīnās! ... "

Taisīt nemitīgas copy paste  kā tu? Un kur tu tur redzi savas domas, ja atgremo citu domas? Es rakstu, to ko pats domāju, un uz citiem nemitīgi neatsaucos. Tu man sāc atgādināt pāris šeit izdzēstus Kremļa troļļus..

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 18.10.18 09:47
3
2

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Katrs komentārs, ko tu jebkad esi uzrakstījis... "

Man gan izskatās, ka es neesmu tava vienīgā problēma

ottokaars avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  ottokaars 17.10.18 18:10
3
2

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Es pat nezinu, vai ir jēga atbildēt uz kādu n... "

...Literally...   

« 1  2  3  4 »