71

 80  3

Ja kāds vēl nav pamanījis, tad varu pateikt, ka kasjaks.lv dzīvo arī Tvnet Spokos, kur mūsu entuziasti un aktīvisti pārpublicē kasjaks.lv autoru rakstus un tulkojumus. Bieži vien šie raksti nav glaimojoši Kremlim un prokremliskajiem medijiem, tāpēc attiecīgi Spoku komentāru sadaļā sanāk apmainīties ar asprātībām un „laipnībām” ar vienu otru, es teiktu, prokremliski noskaņotu trolli, piemēram, Aramiss65 un WhatDoesTheFoxSay, ar pēdējo man ir izveidojušās īpaši „siltas un jaukas” attiecības.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 71

0/2000

Diezgan interesanti ka mūsdienās cilvēki uzskata par ''neapgāžamu faktu'' jebkuru youtuba video, un salīdzinoši šaubīgus twittera ierakstus.

 17  2 atbildēt
Katram pamuļķim taču nevajag veltīt rakstu. Tie pārsvarā ir nabadzīgin neveiksmīgi cilvēki, kuriem nav interneta. Bet TV kontrolē propogandu. Turklāt, parasti tādi nabagi nemaz nav bijuši ne Krievijā, ne ASV. Tāpat rādi kā viņš, domā, ka tas ko esi sarakstījis ir Trampa meli. Es zinu vienu paaudzi cilvēku, kuri gaida ASV krahu un bankrotu. Jā, viņi jau 50 gadus gaida dolāra nokrišanu, un drīz dolārs kritīs. Palika pagaidīt pavisam maz - gadus 50, vai simts. Tāpēc tādus idiņus nekad nepārliecināsi.
 8  2 atbildēt
Vai nu viņš ir pilnīgi dumjš vai nu pārskatījies Putina dienasgrāmatas un propagandējis pats savas smadzenes.
 6  2 atbildēt

Malacis Kasjak, ar Kremļa troļļiem ir jācīnās! +

 6  2 atbildēt
Maz ticams, ka fox ir trollis. Drīzāk degradēts ar propogandu.
 5  2 atbildēt

Foxis ir kremļa trollis? Nu tas, ka ar prātu viņa nav labi, to es gan sapratu jau sen, bet ka jams ir trollis, to gan nebiju ievērojis.

 5  2 atbildēt
Un nosaucot viņu par trolli, tu izdarīji komplimentu. Iesaku pārsaukt par kremlisku idiņu. Nav viņš trollis. Troļļi saņem naudu ( precīzāk - sūda kapeikas. Jo mums tādu pašu summu maksā sīrijas un vjetnamas bēgļiem, viņiem nekas nav jādara, bet pat viņiem tādu summu nevajag). Bet šis idiņš pat tās kapeikas nesaņem. Visu dara par velti.
 5  2 atbildēt

Man arī nācies ķert kaifu no WhatDoesTheFoxSay "dzelžainās loģikas" un neapšaubāmajām prāt spējām...   

Varētu teikt, ka viņš ir staigājoša (nē, sēdoša) "IDIOTISMA DEFINĪCIJA".

Cilvēks, kam nevienā jomā nav SAVA viedokļa, indivīds, kas nespēj patstāvīgi formulēt nevienu domu- viss ir copy/paste vai pāratgremots no WWW...

  

Man liekas, ka pat sadzīvē viņš nespēj formulēt vinkāršus teikumus- "Mammu, aizved mani uz tualeti un noslauki dibentiņu" viņš vispirms mekē googlē, un tad skaļi nolasa...   

 5  2 atbildēt
Kamēr "prokremļa propogandisti" un "rietumu politikas piekritēji" nesapratīs, ka abi pieder 95% cilvēkiem uz planētas, proti tiem mums, kuru rīcība ir labi ja 5% kopējas materiālās bagātības vērtība, nekas nemainīsies. Jūs esat kā divi auni, gatavi viens otram noraut galvu par burkānu kamēr no malēja burkānu lauka politiķi jums piemet vēl vienu un vēro kā jūs par to cīnāties. Un tagad bez apvainojumiem, iesaku veltīt laiku, lai iegūtu vairāk zināšanas nevis bezjēdzīgi cīnītos ar kāda viedokli internetā.
 0  0 atbildēt

1. Fakts, ka šī threada autors retvīto RT, neko nenozīmē. Labāk pasaki, kā tu paskaidrosi to, ka šajā threadā atmaskotajos propagandas attēlos, kurus izmanto kā pierādījumus, ka ''Assads uzbrūk mierīgajiem Sīrijas iedzīvotājiem'', vienā kadrā šie (it kā) Assada upuri ir dzīvi un iepozē kamerai, bet nākamajā jau ir ''miruši''? Nē nopietni, es gaidu atbildi. Un šī twitter threada nosaukšana par ''kremļa propagandu'' nederēs, jo tur ir pierādījumi, attēli, kurus rietumu mediji izmantoja kā pierādījumus. 

Btw, es aizmirsu ielikt patiesību par populārāko propagandas attēlu. Tas ir no New York Times, medija, kas vienmēr atbalsta ASV ārpolitiku.

https://www.nytimes.com/2017/06/06/world/middleeast/omran-daqneesh-syria-aleppo.html

2. ''Prokremliski mediji''. For real? Tu literally nepārtraukti atsaucies uz pro amerikāniskiem medijiem, bet tad, kad kāds tev iedod rakstu, kurā ir izmantota informācija no medijiem, kuriem ir saistība ar Krieviju, tad tas uzreiz ir fake news.

3. Šo filmu izmantoja kā propagandu pret Sīrijas valdību. Nav pirmā reize, kad mediji izmanto attēlus no filmām/ mūzikas klipiem kā ''attēlus no Sīrijas''.

4. Nav apgāzts neviens no faktiem.

Turklāt, Sīrijas opozīcija UN Al Nusra (ISIS sabiedrotie) iegūst medicīnisku palīdzību Izraēlā, ASV sabiedrotajā valstī.

https://www.foreignaffairs.com/articles/middle-east/2017-10-30/syrias-extremist-opposition

https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/isis-us-saudi-arabia-arms-fighters-jihadis-military-capability-enhanced-weapons-syria-terrorism-a8112076.html

https://www.mintpressnews.com/israel-reconfirms-commitment-to-treating-wounded-syrian-al-nusra-fighters/226714/

5. Belingcat nav nekāds avots. Belingcat izveidotājs ir vairākkārt sharojis fake news twitterī.

http://www.whathappenedtoflightmh17.com/so-how-is-bellingcat-funded/

Džordžš Soross.. Kāds pārsteigums. 

Iesaku apskatīt šo žurnālistu twitter profilus. Viņi vairākkārt ir atmaskojuši Belingcat kā ASV sponsorētu propagandas saitu.

https://twitter.com/RaniaKhalek/status/974189902702239744

https://twitter.com/BenjaminNorton/status/986655640750878723

https://twitter.com/MaxBlumenthal/status/1016068211052351488

6. Yeah, jo neatbalstīt propagandu pret neatkarīgu valsti, kuru grib destabilizēt ASV un viņu sabiedrotie nozīmē neatbalstīt Baltijas neatkarību. Strawman.

Tā kā, piedod, bet neko atspēkojis tu neesi. Kā jau es vairākkārt teicu, nosaukt kādu par kremļa trolli nenozīmē atspēkot.

''mēģinot mani pierunāt atvainoties Kremļa Sputnik un Russia Today priekšā par to, ka kasjaks.lv viņus regulāri diskreditē'' Un es labprāt gribētu, lai tu konkrēti parādi, kur es kaut ko tādu esmu teicis.

 0  6 atbildēt