8

 29  10

Hello,tauta!

Šodien būs tāds nedaudz netipisks raksts mūsu profilam,bet still.

Gribējām parunāt par aktuālo jeb Kaimiņu.

Jā,jā,zinu,ka tagad tu domā,ughh,kas tad atkal,bet nekas nav,tikai kartejais raksts.

Aaa un atvainojamies par ilgo laiku,ko pavadijam offline ;D

Skumāt? Mēs arī pēc Jums! ;D

Okeyyyy....Sākam,šo īso viedokli.

Par Artusu kaimiņu ir bijuši daudz raksti un video ,bet vai vienmēr tur parādījusies patiesība? Mūsuprāt,nē,tāpēc mēs gribējām Jums šo un to pastastīt no mūsu viedokļa.

Viennozīmīgi mēs esam Par KPV un Kaimiņu,jo šai vienigai partijai KPV ,kur ir Kaimiņš mēs dodam priekšroku,protams,žēl ,ka mūsu tauta atkal dod mūsu nākotni ,pat gribētos teikt, liekēžu rokās ,tas viss pieder pie lietas. Visi skatās uz Kaimiņu kā uz kādu cilvēku ,kurš ir bijis notiesāts un slikts,taču tā nav,lai vai cik daudz viņš būtu darījis mūsu labā mēs to neredzam. Mūsuprāt,viņš ir vienīgais politiķis,kurš tiešām rāda šīs 'Behind the scenes' ,kas ne vienmēr tiek parādītas tautā. Taču runa neiet par to ,kurš cik daudz ,ko rāda,bet gan par to ,ko dara,vai tad ne tā? Paņemsim par piemēru Neidu (Niks Endziņs) jeb tautā zināmo 'fake' ziņu tēvu. Viņš savu slavu dabūja ejot caur ērkšķiem ,tāpat kā Artuss. Jūs labi zināt par ,ko es. Ja skatāties ziņas noteikti sapratīsiet. Visi cilvēki mēdz notiesāt politiķus par to ,ka viss ir slikti,taču ,patiesībā, viņi ne grama neko nedara tā,lai viss mainītos,respektīvi ,ieceļ kādus blēžus,nevis kādu normālu partiju ,jeb KPV. Protams,esam gatavi Jūsu negatīvajiem komentāriem utt.,bet būsim atklāti, KPV ir jaatbalsta un jālaiž darbībā.

Komentāri 8

0/2000

Kad Kaimiņš Saeimā bija 1 no 100, tad bija šie te aizkulišu video (kas manā izpratnē bija bezjēdzīgi, jo atklāja to, ko katrs puslīdz domājošs saprot pats, bet nu labi kādam tie noteikti atvēra acis).

Šobrīd Kaimiņš ir ar sabiedrotajiem - video pazuduši, kāpēc tā? Arī pats Kaimiņš palicis aizdomīgi kluss. Būtībā visas ap Kaimiņu/KPV saistītās ziņas ir saliekamas 2 kategorijās - Konflikti par partijas biedru likumpārkāpumiem un iekšējie strīdi. Kaut kā nekur neredz to, ka KPV censtos risināt problēmas un izpildīt solījumus, kurus savā skaļajā kampaņā aktīvi solīja. Pašlaik KPV izskatās pēc ZRP v2.- Partija iekļūst Saeimā ar skaļiem saukļiem, pēc tam sašķeļās un veģetē.

 5  0 atbildēt

Sviests

 3  0 atbildēt
Eh, politiku protams vēroju, bet zinu, ka tas būtībā ir leļļu teātris prasto ļaužu acīm! Par tiem aizkulisēs neviens nezinām neko... Un vēl: ne obligāti kādu ir uzpirkt ja lētāk sanāk piedraudēt atklāt personas noslēpumus plašai sabiedrībai vai vnk draudi personas tuvinieku labklājībai! Šīs metodes ir vecas kā pati cilvēce..., bet joprojām lieliski nostrādā... Secinājums: Lai mainītos apstākļi ir jāmaina domāšanaa veids! Cilvēkiem ir tikai viens veids kā to sasniegt: No revolution, evolution is the way! Tā ka, tikai apziņas izaugsme cilvēkos var būt ceļš reālajām pārmaiņām cilvēces vēsturē - neiekrist tajā pašā bedrē 1000 un vienu reizi! 😎
 0  0 atbildēt