7

 33  2

Tātad lietoju sociālo portālu facebook, un uzgāju interesantu ziņu, Rīgas salūta izmaksas ir 240 000.Biju šokā ! Taj pašā laikā meklējot informāciju internetā uzzināju ka Rīga, 2001 gadā, uz 800 gada jubileju, izmaksāja 300 000 latu, un par pirotehniku atbildēja uzņēmums no Austrālijas.

Vēl viens interesants fakts par Latvijas izšķērdību. Latvijā mazliet ilgāk kā desmit stundas ieradās Romas pāvests, kas Latvijai lika daudz maksāt, ne vairs apgrozas tūkstoši, bet gan miljoni ! Vizīte maksāja divdesmit piecus eiro sekundē, jeb tūkstots pieci simti divdesmit trīs euro minūtē. Kopējais skaitlis Romas pavēsta vizītei ir 951 912 euro !

Vai nav interesanti, cik daudz Latvija ir spējīga izšķiest naudu, un sacīt ka mums nav naudu lai atjaunotu ceļus, atbalstītu pensionārus, ieguldīt lielākas finanses medicīnā, un galu galā visu laiku aizņemtie no kāda naudu lai tikai kaut kā izdzīvotu. Tas dažkārt paliek smieklīgi, visu pārdodam, ja paskatās uz statistiku kas no visiem uzņēmumiem kas bija Latvijai, ir vēl Latvijai, tas paliek par vienu lielu apsmieklu ! Protams ka uzņēmēji aizbrauc no valsts un dibina uzņēmumus citās valstīs, vai pārdod to lai varētu uzņēmumu dibināt citur. Kāpēc ?! Jo Latvijā ir gandrīz vai neiespējami uzturēt uzņēmumu, jo nodokļu ir tik lieli ka tos vairs gandrīz ir neiespējami nomaksāt, un nodokļi ir visur, pat ja tu iebrauc Latvijas valstī, tu maksā nodokli par to ka tu uzturies valstī !

Cienu Latvijas valsti, bet ne Latvijas politiku !

P.S Dažkārt jau vairs nebrīnos cik tālu Latvijas politika novedīs !

Komentāri 7

0/2000

Vēl varēji uzrakstīt, ka varēja to salūta naudu izdalīt pensionāriem. Un tad sanāktu katram pa pāris centiņiem

Galvenais tikai runāt, cik viss slikti.

 3  0 atbildēt

pilnīgi bezjēdzīgs raksts....

tu runā, ka salūtam tika izšķiesta nauda.... un tad saki, ka vienlaicīgi trūkst naudas ceļiem....

par šo salūta naudu var uzbūvēt pāris kilometrus grants ceļa vai pārsimts metrus asfaltētas šosejas, ja četrjoslu, tad pārdesmit metrus.......

cik spriestnespējīgan jābūt, lai domātu, ka salūtu nauda spētu kaut kā ietekmēt ceļu uzturēšanu..... tā simtgades salūta nauda ir mazāka kā katrs lauku ciems tērē vietējo ceļu uzturēšanai (pat ne būvēšanai) katru gadu.....

 2  1 atbildēt
Bēdīgi. Vienīgā cerība uz KPV LV, ja viņi organizēs revolūciju. Savādāk Latvijai būs gals.
 0  0 atbildēt