Krievijā lūdz aizliegt repa koncertus4

 27  1

Ļeņingradas apgabala deputāts Vladimirs Petrovs vērsies pie Krievijas ģenerālprokurora Jurija Čaikas ar visai savdabīgu lūgumu – aizliegt valstī repa koncertus.

Pēc deputāta domām „pseidomuzikālas savākšanās un reperu koncertus” nepieciešams aizliegt „līdz situācijas stabilizācijai jauniešu vidē”. Deputāts uzskata, ka pēdējā laikā aizvien vairāk mūsdienu mūzikas skaņdarbos ir atrodami ekstrēmisma elementi – „daudzas dziesmas atklāti propagandē pašnāvības, narkomāniju, sātanismu un pat (!) dzimtenes nodošanu”, uzskata politiķis.

Petrova kungs norāda, ka īpaši aktīvi šādi nevēlami temati tiek apdziedāti tieši repā, kura izpildītāji rupji lamājoties un kaujoties, degradē krievu bērnus.

Visnegantākais repa mūzikas elements esot t.s. batli, kuru ietvaros aci pret aci attiecības risina repa izpildītāji un viņu „bandas”. „Šādi pasākumi nereti tiek rīkoti nelegāli un to rezultātā tiek savainoti vairāki desmiti meiteņu un zēnu, kas netīšām nokļuvuši nepareizā kompānijā un izdarījuši nepareizu izvēli savā mūzikas gaumē”, savu pozīciju skaidro deputāts

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 4

0/2000
Nu...melots jau nav, tekstos ir gan narkotiku gan seksa, gan nelegālu ielu sacīkšu propoganda. Par dzimtenes nodošanu- tas kā parasti pārspīlēts, par to ļoti reti kad tiek repots, drīzāk par adaptāciju vai nespēju apaptēties kādā vidē vai valstī...par dzīves netaisnību, par homoseksuālisma propogandu, par attiecībām...īsāk sakot viss ko valsts cenšas noliegt, ka pastāv, bet tāpat visi zin ka tas pastāv.
 0  0 atbildēt

problēma tikai tāda,ka 90% no tā saucamajiem reperiem,krievijā ir parasti popmūziķi,visi timati,bastas,faraoni,face utt. tas nav reps un nekad nebūs.... 

 0  0 atbildēt

Mēģināt panākt mākslas aizliegšanu ir ne tikai uzbrukums cilvēku tiesībām, bet arī  kaut kas pretty fucking retarded. Yeah, repa lirikās bieži ir iekļautas dark/edgy tēmas, jo reps pats par sevi ir radīts, lai parādītu patiesību par lietām, kas notiek pasaulē. 

 0  0 atbildēt

Jā jā jā, jā aizliedz tos re re rePisTus      

 0  3 atbildēt