1

 23  0

Dezinformācija:

Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa dezinformācijas interneta lapeli utro.ru, baltkrievi tiks apmācīti baidīties no Krievijas. „Saskaņā ar britu domnīcu The Chatham House Rietumi palīdzēs Minskai, Kijevai un Kišiņevai tikt galā ar prokrievisko sentimentu.”

Dezinformācijas avots:

https://utro.ru/politics/2018/11/20/1381204.shtml

Atmaskojums

Nekā tamlīdzīga! Tie ir kārtējie meli, kas izplatīti ar nolūku uzturēt pie dzīvības Kremļa vēstījumu par mūžam pastāvošo rusofobiju Rietumos. Kremļa mediji pastāvīgi izplata viltus vēstījumus, saskaņā, ar kuriem postpadomju valstis Rietumu ietekmē, kļūst rusofobiskas.

Patiesībā, saskaņā ar The Chatham House ziņojumu „Civilā Sabiedrība Krievijas Draudu ēnā: Attīstot Ukrainas, Baltkrievijas un Moldovas Izturētspēju” (Civil Society Under Russia’s Threat: Building Resilience in Ukraine, Belarus and Moldova) ES Austrumu partnerības valstis ir „ļoti pakļautas vairākiem draudiem, kas izriet no Kremļa puses”. Attiecībā uz baltkrievu sabiedrības stiprināšanu ziņojumā norādīts, ka nenāktu par ļaunu sniegt reālu atbalstu baltkrievu kultūrai un valodai.

Kremļa mediji kārtējo reizi ir sagrozījuši uzticama avota, kas šoreiz ir britu domnīca, publicēto informāciju, lai izskatītos, ka arī objektīvi Rietumu mediji pauž vēstījumus, kas atbilst Kremļa propagandai.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 1

0/2000

Krievijai raksturīga rīcība!

 3  0 atbildēt