Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
18

Dezinformācija:

Saskaņā ar vairākiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa TV kanāla TVC propagandas šovu Pravo Golosa, četru GRU virsnieku izraidīšana no Nīderlandes š.g. aprīlī „bija iestudēta izrāde”, „prātam neaptverams stulbums” un „tīra provokācija”, jo Kremlis bija atklājis jaunu informāciju par Buk raķeti, kas notrieca MH-17 pasažieru lidmašīnu Austrumukrainā.

Dezinformācijas avots:

https://www.youtube.com/watch?v=RTAywTQTV1Q&feature=youtu.be

Atmaskojums

Nīderlandes izmeklētāji un amatpersonas Hāgā britu un nīderlandiešu valdību kopīgajā preses konferencē atklāja medijiem un plašākai publikai bezprecedenta informāciju par to kā Kremļa GRU cilvēki veica specoperāciju, proti, kiberuzbrukumu Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijai (OPCW) Hāgā.

Nīderlandes pretizlūkošanas priekšnieks ģenerālmajors Onno Eichelsheims konferences laikā nosauca četru neveiksmīgo GRU virsnieku vārdus – Aleksejs Moroņecs, Jevgēņijs Serebrjakovs, Oļegs Sotņikovs un Aleksejs Miņins.

It kā visi četri GRU aģenti bija plānojuši tālāk doties uz Šveici, lai veiktu šādas tādas neatļautas darbības pret OPCW akreditēto Špīcas laboratoriju, kas veic analīzes saistībā ar Skripaļa saindēšanu Lielbritānijā un ķīmisko ieroču lietošanu Sīrijā. Kremļa nemākulīgie operaķivņiki bija nopirkuši vilciena biļetes, lai 17.aprīlī dotos prom no Nīderlandes uz Šveici, bet viņiem nekas nesanāca, jo tika veiksmīgi aizturēti, pieķerot tos pie rokas nozieguma vietā.

 Autors: Sesks Kasjaks Kremlis melo: GRU virsnieku izraidīšana no Nīderlandes bija izrāde/provokācija
1.
Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
0
18
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Viens Zeks avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoks
  Viens Zeks 11.10.18 19:10  
 
4
0
Viss ir tāpēc, ka Krievija ir totāli atpalikusi un nabadzīga valsts. Gru darbinieki pat nezin, ka Eiropā visur ir kameras. Tādā atpalikusī valstī kā Ukristāna, viņi var aizsūtīt 60 to gadu tehniku un karot. 50-to gadu stilā. Bet Eiropa r tālu priekšā. Krievu līmenis ir uzlaust graudiem.lb un pārraidīt himnu. Viss.
Drakonvīrs avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa 4. gabaliņš no konkursaMedaļa 1/13 kūciņas
  Drakonvīrs 11.10.18 13:14  
 
1
0

Parastā Kremļa taktika - visu noliegt!

Aramiss65 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Aramiss65 14.10.18 13:07
 
0
2

Deza nāk no rietumiem. Man personīgi (ar manām nelielām zināšanām) ir jautājumi, uz kuriem atbildes varu negaidīt, jo neviens neko sakarīgu nespēs pateikt.

1. Ne tikai šajā skandālā ir minētas GRU visnieku identitātes. Un te jautājums: kā tad tika noskaidrota šo civēku piederība GRU kantorim? Viņi paši pateica? tas būtu totāls stulbums. Var būt jamie uzdevumu veica ar dienesta apliecībām kabatā? Vēl lielāks idiotisms. Vai var būt rietumu specdienestiiem un visādiem žurnālistiem, kuri veic "neatkarīgas" izmeklēšanas, ir pieeja GRU personāla daļas datiem? Nu tas ir fantastika... Ir vēl varianti?

2. Kā vienas operācijas laikā var iekrist vienlaicīgi četri (vismaz) operatīvie darbinieki? Pilnīgs nonsenss. šajā gadījumā vienīgais secinājums ir tas, ka visi iesaistītie zināja ne tikai citu operācijā iesaistīto cilvēku identitātes, bet arī konkrēto cilvēku veicamos uzdevumus. Jau tikai pieņēmuma līmenī tas jau vairs nav totāls idiotisms, bet kaut kas vēl trakāks. Parasti kaut kādas šāda tipa operācijas laikā, pat piesegšanas operācijas izpildītāji nezina citu, šajā operācijā iesaistīto, cilvēku identitātes, nemaz jau nerunājot par šo cilvēku veicamo uzdevumu. Taču šajā gadījumā iekrīt četri un te jau tālāki jautājumi:

3.Ja jebkuras operācijas laikā tiek aizturēts tikai viens, kaut vai tikai pesegšanas operācijas, dalībnieks, tad parasti operācija momentā tiek pārtraukta. Ar nepieciešamo infu operācijas dalībniekus informē ar zīmju palīdzību nodrošinājuma operācijas veicēji. Taču te, cita varianta nav, operācija tika turpināta. 

4. Kā šos cilvēkus varēja aizturēt (pirms izraidīšanas nepieciešama darbība) ar diplomātiskiem dokumentiem kabatā? Tas jau ir skandāls. Ja cilvēkam ir diplomātiskā pase, tad aizturēt viņu drīkst tikai, ja ir neapgāžami pierādījumi un nopratināt drīkst tikai konsulāta pārstāvja klātbūtnē. Bet te, bezmaz uz ielas nopratina un tūlīt dabū informāciju...  

5. Kur ņēma pierādījumus aizturēšanai? No aizturēto kabatām? Vai var būt, ka GRU ir katastrofāla infas noplūde? 

6. Pēc rietumu mēdiju datiem iekrita četri GRU  operatīvie darbinieki. Jau viena iekrišanas gadījumā ir trieciens visam šajā valstī strādājošam izlūkdienestam. Četru gadījumā, Krievijas GRU dienestam vajadzēja pabrukt pa pusi pasaules vismaz. Un šajā puspasaulē bija ceitnota režīmā jāevakuē visi izlūkdienesta darbinieki un jāieved jauni. Šajā gadījumā iekritēju skaitam būtu jābūt daudz lielākam, bet no notikumiem ir pagājis pusgads un nekas nav uzpeldējis... Arī Mēdiju dotā infa parādījās tikai pēc pusgada no konkrētajiem notikumiem. Tas arī tāds sīks jautājums....

Te ir tikai daži jautājumi, kurus man nebija sliknkums uzdot. Reāli jautājumu daudzums ir vēl lielāks un daudz lielāks.