12

 221  2

Š.g. 14.novembrī pašu krievu mediji kārtīgi ierēca par kārtējo Krievijas Aizsardzības ministrijas sviestu, pareizāk teikt, par makaroniem, ko tā mēģina karināt visiem uz ausīm.

Šoreiz Krievijas Aizsardzības ministrijas darboņi bija centušies ar datorspēles ekrānšāviņu pierādīt, ka ASV atbalsta ISIS kaujiniekus. To, protams, attapīgie Kremļa opozicionāri nevarēja nepamanīt, kā rezultātā tika izvērsta samērā jautra zibakcija sociālajos medijos, izsmejot un paironizējot par situāciju Krievijā. Viņi vienkārši publicēja citu datorspēļu kadrus kā "neapgāžamus pierādījumus" daž ne dažādām nejēdzībām, kas notiek valstī.

Šis ne būt nav ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad Kremļa popagandas rupori, piemēram, Ārlietu ministrijas līderis Serjgs Lavrovs un viņa sekretarša Marija Zaharova, kuri vēl joprojām ik pa laikam aizrāda Vācijas policijai par vilcināšanos nabaga "izvarotās" Ļizačkas lietā, nemaz nerunājot par Kremļa Aizsardzības ministriju, kura pat nav kautrējusies desmit gadus vecus GOOGL EARTH attēlus ar uzfotošopētu MH17 uzrādīt pasaules sabiedrībai kā viņu pašu ūber satelītu uzņēmumu, kas pierāda visu ko un tai pašā laikā pilnīgi neko.

Šajā sakarā arī Kasjakam radās vēlme un interese pameklēt interneta annālēs "neapgāžamus pierādījumus" par lietām, kas notiek Latvijā. Arī mūsu lasītāji ir laipni aicināti dalīties ar iegūtajiem pierādījumiem Kasjaka facebook pļāpātuvē.

Komentāri 12

0/2000

O vatņiku loģika at finest

 9  0 atbildēt
Man agrāk patika krievu okupantu izdomātā pasaciņa par Latviešu snaiperēm baltajās zeķubiksēs,kas karoja Čečenijas karā!!!SEXĪGI!!!
 9  1 atbildēt

Skaidrs, ka Kremlis nolažoja, bet diemžēl ASV atbalsts ISIS kaujinieku evakuācijai no Rakkas ir izrādījies fakts:

http://www.bbc.co.uk/news/resources/idt-sh/raqqas_dirty_secret

 2  2 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

LOL, BBC ir Kremļa avots?

 0  2 atbildēt