10

 73  0

Rietumvalstu bruņoto spēku mācības ir acīmredzams prokremlisko mediju dezinformāciju kampaņu mērķis, kam uzbrukt, lai grautu sabiedrības uzticēšanos ES valstīs, NATO un Rietumos vispār.

Nesen Ukraina rīkoja Clear Sky 2018 – 12 dienu garas starptautiskas militārās mācības, turklāt tikko kā Norvēģijā sākās NATO mācībasTrident Juncture 18, kas ir vienas no lielākajām mācībām jebkad iepriekš rīkotām šajā NATO valstī. Savukārt dezinformācija par šiem notikumiem bija jau savlaicīgi labi sagatavota un pielāgota katrai atšķirīgai auditorijai.

Tagad uzmetīsim aci dažiem Kremļa visbiežāk izplatītajiem melīgajiem vēstījumiem un dezinformēšanas metodēm, kas tiek izmantotas, kad vien rodas nepieciešamība diskreditēt Rietumvalstu militārās mācības.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 10

0/2000

nu tāda tā politika un žurnālistika arī  

 7  0 atbildēt
 2  0 atbildēt
Abet man patiktu. Putins. Smalkos gabaliņos. Tomātu mērcītē ar zaļumiem. Mmm!
 4  3 atbildēt

abos virzienos propoganda sit augstu vilni..

 2  2 atbildēt
Virs 100 valstu saraksts, kurām pēdējo 100 gadu laikā ir uzbrukušas ASV, ar vasaļu brigādes NATO palīdzību, kurai arī Latvija skaita naudu, konstantu itkā draudu dēļ no Krievijas puses, neskatoties uz faktu: gan revolūcijas, gan kari ir ASV specialitāte: https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_the_United_States
 1  1 atbildēt

Viņš nav izglītots..izglītoti parasti prot domāt paši--bet šis tirliņš dara to ,k aturpina izplatīt NATO un ASV propogandu..jeņķiem nekad nav varēts uzticēties---tie vienmēr piekrāpj..

 0  1 atbildēt

pateisībā ļautiņiem pilna galva sastāstīta    ar NATO humānismu un citu ko tādu--kas bombardēja nDiebvidsla'viju,kas iznīcināja lībiju ,kuri iebruka demokrātijsku iemeslu dēļ  Irakā ,ko ASV un NATO dara Sīrijā..cik ASV kara bāzu pasaulē??  K'da velna pēc NATO ir pie Krievijas robežām un žvadzina  ieročus ?? latvija palīdz izplatīt melus par Krieviju un tās ""imperiālismu""Ķuri vēl nesen ņirgājās par Krieviju un tās sarūsējušajiem ieročiem???  A//

Ar Krieviju daudzi karojuši---un palikuši zaudētājos..tik Krievijai viena nelaime--tā nekad savas uzvaras nav konvertējusi valūtā vai citos ieguvumos...atšķirībā no amerikāņu asinsnkāres...un mantkāres

un jā kāds to negrib zināt,tad NATO tika radīts ar vienu vienīgu mērķi---karam Ar Krieviju...un šis karš ir tuvu..

jJa kādam nepatīk ,ko Krievija saka par NATO ,,tad lai neklausās..varētu padomāt ,ka NATO saka patiesību--iebrukuma iemesls Irakā --masu iznīcināšanas ieroči??

 0  3 atbildēt