1

 14  0

Pēdējo novembra dienu aktualitāte Krievijas tā saucamās ārpussistēmas opozīcijas medijos un blogos ir pazīstamā Krievija TV žurnālista un raidījumu vadītāja Sergeja Briļova dubultpilsonība, ko atklājis Alekseja Navaļnija „Korupcijas apkarošanas fonds”. Jāatzīmē, ka Briļevam ir ne tikai Krievijas, bet arī Lielbritānijas pase.

Sergejs Briļovs ir tikpat „izcils” propagandas izplatītājs kā Dmitrijs Kiseļevs, Vladimirs Solovjovs un citi. Tas arī iespējams nodrošinājis viņam bezrūpīgu dzīvesveidu, jo ir spējis atļauties.

Briļovs kopā ar sievu atrodams Londonas Notinghilas vēlētāju sarakstos. Turklāt tur atrodas uz Briļova sievas Irinas vārda reģistrēts dzīvoklis 900 000 ASV dolāru vērtībā. Iepriekš Irina Briļeva telekanālam Doždj paudusi, ka ne viņa, ne viņas vīrs īpašumus Londonā nav pirkuši. Sergejs Briļovs šobrīd ir telekanāla Rossijadirektora vietnieks, kā arī vada informatīvo pārraidi Ziņas sestdienā.

Kā norāda Navaļnijs, Briļovs pat nekad nav izlicies, ka nodarbojas ar biznesu. Atšķirībā no, piemēram, Vladimira Solovjova. Viņš strādājis tikai par žurnālistu Valsts televīzijā, kā arī viņa sieva nav nodarbojusies ar biznesu (it kā).

No 1995. līdz 2001.gadā Briļovs pastāvīgi dzīvojis Londonā, kur veidojis sižetus Krievijas televīzijai. Pazīstamākais veikums ir viņa ikgadējās programmasTiešā līnija ar Vladimiru Putinu, kurās Briļovs piedalījās no 2001. līdz 2007.gadam. Tāpat Briļovs komentējis visas Putina inaugurācijas.

Briļova darba devējs ir TV kanāls Rossija. Kā apgalvo pats žurnālists, viņa darba devēji zinājuši, ka viņam ir dubultpilsonība, kā arī nekustamais īpašums Londonā. Kā vēsta medijs Meduza, Briļevs neuzskata, ka būtu pārkāpis likumu, jo viņš nav amatpersona, kā arī viņam nav piekļuves valsts noslēpumam.

Pievienotie video

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 1

0/2000
"Dan prikaz -emu na zapad,ei-v dtuguju storonu... Ujebaļis putosranci na volšebnuju stranu..."
 2  0 atbildēt