42

 73  2

Kaut arī seski parasti labvēlīgos apstākļos dzīvo padsmit gadus, diemžēl mūsu sesks Kasjaks tika „nejauši” notriekts ar neidentificētu melnu Range Rover džipu uz šosejas Rīga-Pleskava. Diemžēl mazais zvēriņš, kurš allaž visiem koda rokā un maitāja gaisu, neizturēja džipa radīto „spiedienu” un gāja bojā visai necilos apstākļos, pārvēršoties par nenosakāmas formas maltās gaļas pikuci, atstājot slapju vietu uz asfalta. Tagad kraukļi varēs pamieloties!


Sesks vienmēr bija pret netaisnību, korupciju un parazītiem, kas dzīvo uz tautas rēķina. Sesks nežēloja nevienu grēcinieku, bet tagad, tam nāksies par tiem ierēkt, skatoties no kāda mākoņa maliņas, jo tam nekad nav bijis svēto govju!


Sesks bija neatkarīgs, tas nepakļāvās nevienai politiskai partijai, nevienai reliģiskai kustībai un nevienam zoodārzam vai cirkam, jo partiju/organizāciju/cilvēku krāsām, lozungiem un programmām nekad nav bijusi nekāda nozīme. Darbiem un nedarbiem, ne vārdiem, bija nozīme un Kasjaks, cik spēja, par tiem rakstīja un stāstīja!


Piedodiet, draugi, piedod Inga, piedod Lato, piedod Burvi, un visi pārējie, bet seskam tagad ir jādodas uz citiem medību laukiem!

— jūtas vīlies.

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv

Komentāri 42

0/2000
Neko no šī nesapratu . bruhh
 9  0 atbildēt

Iedevu seskam medāli, vismaz pēc nāves!

 8  0 atbildēt

Tas melnais "bobiks" jau parasti nēsājas pa ceļu Rīga-Daugavpils ar labi barotu Jančuku pie stūres. Šoreiz būs apmaldījies un seskam kirdik.

 7  0 atbildēt

RIP

taisīsi kaut ko jaunu?

 7  0 atbildēt

Tu jau arī par mani spried, mani nepazīstot,  bet mana identitāte ir balstīta uz visu Latvisko, tostarp Latviešu valodu! Neaizmirsti, mēs domājam konkrētā valodā, un tieši valoda daļēji nosaka mūsu domāšanas veidu. Ja tev vieglāk izteikties angliski, tas nozīmē ka tu domā angliski! Un tas Latvieša identitātei godu nedara..

 5  0 atbildēt
Kas?
 5  0 atbildēt

dāāā

 5  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

WTF?

 5  2 atbildēt

Ja reiz tā, žēl, nu ļoti, ļoti žēl!

 5  2 atbildēt
Vai arī tagad nevar atklāt seska identitāti? No raksta stila nesapratu vai tas ir joks vai taisnība? Vai īstais sesks ir nomiris?
 2  0 atbildēt
Īsti nesapratu... Kāds paskaidros?
 2  0 atbildēt

Pretty sad tbh.

Vismaz bija kāds, kas apkopo visu imperiālistisko propagandu, parāda cik liela ir ASV atbalstītāju hypocrisy, parāda, cik viegli manipulējama ir liela daļa latviešu, un parāda, kā pareizi atbildēt uz komentāriem, kas neatbalsta autora viedokli (nosaucot par ''kremļa trolli'' un diskreditējot savas auditorijas priekšā). 

 3  2 atbildēt

Kas būs vietā?

 1  2 atbildēt

Beidzot nosprāga! Kas ir, sorsssssss naudo vairs nedod!

 2  6 atbildēt