Kapitālisms kapitulē1

 64  1

Pasaules attīstība ir spirālveidīga, un tai piemīt augšupejošas attīstības tendence. Cilvēkiem tas ir labi, bet tos atkal ir grūtāk vadīt- jo pilnāks spainis, jo mazāk akmeņu var piemest!

Gadsimta dzinulis bija pakaļdzīšanās pēc materiālām vērtībām, labi situēta dzīve rosināja cilvēkus strādāt, ražot un apgūt jaunas tehnoloģijas. Vēlme grābt un pievilkt vairāk labumu sev ir īsts uzņēmēja vadmotīvs un tas nav slikti, tā tam bija jābūt, jo veidojas konkurence, kura piedāvā labākus nosacījumus pircējam, veidojas darba ražīgums, jaunu tirgu apgūšana, investīcijas attīstībā utt. Taču šobrīd vairs nav jaunu tirgu, visa zemeslode jau ir palikusi piepildīta, mēs esam iemācījušies saražot vairāk, kā mums nepieciešams. Katram mājās jau ir tik daudz lietu, kas nav nepieciešamas, un ja tās izmestu, neviens pat nepamanītu, bet žēl tā pat. Eiropā ir strauji attīstījušās mantu glabātuves, tiek būvētas halles ar maziem nodalījumiem, kur cilvēki maksā naudu, lai saglabātu nevajadzīgas lietas. Padomju laikos bija liela attīstības nākotne, jo mašīnu vajadzēja gaidīt rindā, bet tagad autosaloni ir pilni un nepārdotās mašīnas tiek vienkārši pārstrādātas metālā. Tirgus ir piesātināts, tāpēc uzņēmēju priekšā ir jautājums, kā samazināt izmaksas, lai noturētos konkurencē, un šeit kā glābējs ir tehnoloģijas un robotika ar kurām var aizvietot cilvēcisko darbu. Un šeit ir tā šodienas kļūda, kad iemainot cilvēku pret robotu samazinās atlaisto cilvēku pirktspēja. Šodien Jūs vēl to nejūtat, bet viss jau ir gatavs. Automašīnas jau var braukt bez cilvēka palīdzības, tā nav nākotne, tā jau ir šodiena. Kas notiek pie šī scenārija? Bez darba paliek taksisti, sabiedriskā transporta vadītāji un arī smago mašīnu vadītāji. Varbūt tā ir neliela daļa strādājošo, bet visā pasaulē tie ir miljoni bezdarbnieku. Tam klāt nāk miljoni industrijā strādājoši cilvēki un velk līdzi citas sfēras, jo recesijā viss ir savienots.

Jau šodien redzam eksperimentu izglītībā, kur bērni mācās mājās, jo tad nav nepieciešami skolotāji, vajadzēs tikai dažus desmitus, kas izstrādās programmas, uzņems video un tā gadu no gada pēc viena materiāla visi mācīsies. Skolotāji vairs nav vajadzīgi. Jau šodien Eiropā ir populāras ēdiena mājup piegāde, pašapkalpošanās kases un pat e-medicīna. Šodien viss bizness balstās uz optimizāciju, kas ness augļus, bet ko lai dara nevajadzīgie cilvēki? Viņi ir arī patērētāji, kuri sāk patērēt mazāk ar izrietošām sekām. Globālisti nav muļķi un visu jau ir aprēķinājuši un saskatīja lielu depresiju, bezdarbu un sociālo sprādzienu, tāpēc šodien ir mums šis svētais vīruss un televizors, kas jūs ved šausmās. Cilvēks ir pieradis raut sev un nav mehānisma un ieinteresētības dalīties, jo robotiem jādara mūsu dzīve vienkāršāka. Ieguvums no viņiem būtu jādala uz visiem, lai mūsu darba stundas samazinātos, piemēram uz 6 stundām un nākotnē uz 4, ražotu mums pārtiku un tā būtu bezmaksas, lai šeit būtu paradīze.

Kāds tad ir plāns? Kāda ir jaunā struktūra? Diemžēl viņi neredz citu izeju kā atgriezties viduslaikos un atsākt lēno attīstību. Koronas plāns starptautiskajās bankās ir līdz 2025 gadam, tāpēc nekas nebeigsies, kamēr mēs paši to neizbeigsim, un potes mums nepalīdzēs. Potes izveidotas, lai notīrītu visas atmiņas par dzīvi uz zemes , nepieciešams atstāt tikai bērnus, kurus no bērnības mācīs dzīvot iekštelpās, nekomunicēt, un sēdēt ieslēgtiem. Būs slēgtas darba vietas un par dabu un citām lietām viņi neko nezinās, un būs pieraduši dzīvot šādi, kā bioroboti. Būs tikai izredzētie, kas varēs baudīt visus zemes priekus, bet pārējie būs iedzīti pazemē, esošajās šahtās un metro ceļos.

Maska ko jūs paši sev uzspiežat vilkt ir simbols vārda nebrīvei. Uzvelkot masku, ar jums neviens negrib runāt, neviens jūs nedzird un jūs paši smokat nost. Mēs elpojam skābekli un uzreiz izelpojam ogļskābo gāzi, mums organismā notiek degšanas process, mūsos ir liesma, kas dod siltumu un gaismu, bet paši šo liesmu slāpējat. Otrkārt sirds pumpē asinis, un ja tām ir nepietiekams skābekļa daudzums, tā sāk pukstēt straujāk, jūs vienkārši izlietojat sava motora resursu. Tas ir tā pat kā braukt ar mašīnu pirmajā pārnesumā uz pilnu gāzi, nez cik tālu tiksiet. Tai vietā, kad jāstiprina imunitāte, jūs to samazināt.

Kā pretoties tam? Vienkāršākā lieta ir izslēgt televizoru, jums jau pašiem vajadzētu būt slikti no tā ko jums tur grūž. Vienkārši ignorējiet ziņas, kas grib var aiznest un nomest televizoru pie Saeimas, tas būs labs simbols. Ja jūs ignorēsiet šo izrādi, viņa bankrotēs, un tad mēs varēsim izveidot paradīzi šeit uz zemes. Nav no kā baidīties, neviens jūs nevar piespiest skatīties ziņas.

Komentāri 1

0/2000