167

 1338  30

Tātad sveiki visiem, kā jau dažs labs pamanīja aizvakar bija ielikt tiešam aizskaroš raksts par Latviju un tās tautu. Tapēc šodien gribu uzdot šeit dzīvojošajiem krieviem jautājumu! Ja jau mātē krievijā ir tik labi...Kāda velna pēc Jūs šeit vēl dzīvojat ? Kur viss ir slikti un visi Latvieši Jūs apspiež liekot Jums mācīties Latviešu valodu.

Vai vienkāršāk nav braukt atpakaļ uz Jūsu Putina valstību kur viss ir tik labi un skaisti ? Kapēc Jūs mokaties šeit ? Un Maskava nav tik tālu no Latvijas.

Tapēc mans jautājums ir! Kapēc Jūs vēl šeit dzīvojat ? Un kāpēc nebraucat uz zemi kur Jūs mīl ?

Bet protams arī Latvija gluži nav nepiekā vainīga, Visas šīs uzsturēšanās atļaujas, kas tiek tirgotas par 30Centiem kilogramā, kā arī reklāmas kurās piedāvā nopirkt īpašumu Lavijā un pretīm saņem pa velti, uzsturēšanās atļauju! Tas viss arī ir novedis pie tā ka, Latvijā dzīvojošie Krievi var atļauties ko vēlas: Izsmiet mūs, likt mums justies vainīgiem ka viņiem liek mācīties Latviešu valodu. Kā arī varbūt daudzi ir no Jums redzējuši vai dzirdējuši, ka Krievi atbraucot uz Latviju jūtās kā mājās, jo visur Veikalos,Bankās,Skolās,Bendārzos,Policijā utt runā viņu valodā Krieviski. Un tas arī noved pie tā ka visi Okupanti šeit jūtās kā mājās, viņus vienkārši nav kas aptur, kaut vai uz ielas Jums pienāk un uzsprasa cigareti Krieviski, puse uz reiz atbild Krieviski. Zinu daudzi šo rakstu lasot nodomās: "Ai autors tā pat tik vien runā un neko nedara" es nezinu vai tā ir, bet ja spēju izveidot šādu rakstu, tas jau nozīmē ka kaut ko daru lietas labā. Jā Latvijas valdība arī ir vainīga pusē no šiem "Sūd*em", bet tapēc mums ir jāiet balsot, lai tie idioti netiktu vairs atpakaļ, nezinu daudzi domā ka tā pat nav jēga.....bet ziniet ko ? Ir jēga, kamēr Tu kaut ko dari vienmēr būs jēga. Acerieties vienu: "Revulūcija ir katrs no Jums, Revulūcija nav lieta kas atnāk un visu izdara, katrs no Jums kas ir cilvēks ir tā Revulūcija". Tapēc mīlēs vismaz to kas mums vēl ir palicis, neļausim viņu "Statusam" mūs sabaidīt, kā arī varam sākt kaut vai ar to pašu mazumiņu, un katru reizi kad saucamās Urlas vai Krievi kaut vai prasīs to pašu cigareti atbildēsim Latviski. Nav jābaidās no tā ka dabūsit pa galvu jo atbildējāt Latviski, mūs sargā Latvijas Policija. Jā protams pats arī neesmu ideāls un neesmu Artusa vietā un nesēžu Valdības solā, bet tas nav priekš manis tā pat kā daudziem citiem, tapēc katram ir sava nozīme šinī pasaulē, un mūsu ir Sargāt Latviju.

Kā ? Tas lai paliek katram savā ziņā, galvenais ka Jūs ko darat.

Priecīgus Jums visiem svētkus.

Vēlies palīdzēt ? Blaso! Par darbu jauniešiem bez Krievu valodas prasmēm!

https://manabalss.lv/jauniesu-diskriminacija-darba-tirgu/show

Lūdzu gaidu atbildes Komentāros:

Izmantotie avoti:
http://Smadzenes

Komentāri 167

0/2000
Labi, beidzot ar man kaut kas jaizsaka Smiekligi ir tas ka tiek nolikti pasi latviesi Latvija.. Reali es uzskatu ka ja krievs, kurs seit dzivo jau ilgu laiku ir jazin musu valoda, un mums nav japiekapjas. Si ir musu valsts. Aizej uz tirgus tur visi krievu pardeveji, aizej Riga kada veikala atkal pardeveji krievi, un es neuzskatu ka man butu jaruna ar viniem krieviski, man pie dibena, ko vini vervele, ja vini strada tada vieta lai runa latviski. Seit Latvija dzivojosie krievi to vien dara ka mekle problemas, vienmer ka kaut kas notiek, ta krievi iesaisiti, lielakaja dala aplaupisanu, nogalinasanu un citos gadijumos to vien dzird ka krievini vainigi, vini to vien dara ka posta musu valsti. Ja godigi, tagad dzivojot Riga, nozeloju nedaudz ka seit esmu, jo reali man bail vakaros no darba ejot majas sastapt kadu krievinu, jo cik neesmu gajusi, dzirdu apkart sadzerusos krievus, protams, latviesi ari tur tuse un dzer, bet ne tik lielos apmeros. Ieprieks man nebij tik liels naids pret krieviem ka tagad, tikai tadel ka dzivojot laukos nav tada iespeja sastapties ar sajam problemam. Uzskatu ka tas ir smiekligi ka kads krievs atlaujas kaut ko di...st pa latviju un latviesiem pasi dzivojot te.. tas parada tikai vinu zemi attistito limeni. Sis komentars ir tikai par latviesu krieviem, krievija dzivojosie krievi ir draudzigaki un laipnaki, vini vismaz ciena cilvekus.
 87  3 atbildēt

Viņi uzskata, ka visa pasaule ir krievija, uzskata sevi par labākiem un augstākiem kā citi, nacisti un fašisti.

 80  5 atbildēt

Tas viss ir izskalotu smadzeņu, zemā intelekta dēļ. Un nebrauc uz krieviju tapēc, ka tādā veidā viņiem būs ierobežota pieeja eiropai. Un rej dažādu iemeslu pēc. Vieni rej jo uz pārējo aunu bara pelna labu naudiņu. Citi rej jo vienkārši aunu bara instinkts. Un ļoti daudzi rej, jo ir niecības un ir uzmanības trūkums Te arī atbilde. Tas pats Mamikins. Negribu uz krieviju. Es te uzaudzis. Pilnīgas muļķības. Kur viņš tagad ir? Viņš Eiropas parlamentā sēž uz labas naudas. Krievijā viņam nekad dzīvē tāda nauda nespīdētu.Tur ir cita mafija. Viegli savaņģoja aunu baru tur tika. Tagad sēž , audzē riepu un priecīgs, cik viegli tas izdevās

 47  1 atbildēt

Pats skmjākais ir tas, ka ir arī tādu indivīdi, kas dzīvo visu mūžu Latvijā un neprot Valsts valodu. Tas ir diezgan nožēlojami, bet fakts. Un ir arī tādi indivīdi kas Latviski nerunā principā, laikam viņiem lielai daļai tas jau ir gēnos. 

Cepuri nost tiem kas runā latviski un apzinās kur atrodas- jā tādi arī ir. 

Man prsonīgi ir lielāka saskarsme ar tiem kas runā latviski un mani tas priecē. 

 40  0 atbildēt

nu parasti gan tas krievelis, cigaretes prasiitajs nesanjem ne atbildi no manis krieviski, nedz arii cigareti, ja saak kaut ko dirst par Latviju, latvieshiem, savas neapmierinaatiibas deelj, jo redz vinjam par velti neiedeva sapiipeet, tad ir gadiijushies kadri, ka diezgan smagi dabujushi pa taafeli. Galvenais, neraustiities, pofig ja arii sanaak buut krietnaa mazaakumaa, kaa paariitis nookriit, tad paareejie fiksi vien nosviidiis, tiesa gan es nerunaaju par situaacijaam, kuraas esi viens pret baru, bet ja esi vismaz ar vel kaadu uzticamu cilveeku, tad arii bars var iet suukaaat savas rusaku vafeles.

 33  0 atbildēt
Okey. Es esmu krieviete, esmu piedzimusi un dzīvoju Latvijā. Reāli,Latvija ir mana dzimtene un tēvzeme,kāpēc man būtu jābrauc prom? Un,runājot par "stulbajiem" krieviem, ne jau tautība nosaka to,kāds tu esi,cik daudz tu dzer u.tml. Bet tam,ka visās valstiskās iestādēs jārunā latviski,pilnībā piekrītu.
 30  1 atbildēt
Vakar rakstot darbu skolai "Es prezidents" biju piminējis šo tēmu. Nesaprotu tā Eiropu un Latviju ienīst, bet raujas uz šejieni kā traki. Jātaisa revolūcija jo redz mēs aiztiekam krieviņus, bet par to ka Jēkabpilī bērnus piekāva par Latvijas lentītēm... Par brīvu Latviju!
 26  0 atbildēt

Man problēma ir tikai ar valodu, pats strādāju vienu gadu ar kolēģi kurai latviešu valodas zināšanas bija bērnudārza līmenī, bet pašai 35 gadi. Kā cilvēks ļoti labsirdīga, bet tā nevēlēšanās cienīt zemi un tās iemītniekus mani tracināja. Piedevām komentārs "Reiz biju narvesenā un pārdevēja nemācēja krieviski runāt!" aivilka līdz slieksnim, kad biju gatavs visu pateikt, bet protams cieņas dēļ nepateicu.

Mani sāk tracināt, ka 60% visas sarunas iesākas krievu valodā. Cepuri nost tiem retajiem kuri valodu pārvalda, bet tam vairākumam, kas nevēlas un negrasās macīties: pazūdiet. Ukraina labs piemērs, neskatoties uz pēdējiem notikumiem un to, ka viņi ir slāvu tauta viņiem arī ir sava valoda, kuru protams krievs nezin.

 24  0 atbildēt

Pat ja krievs (ne visi) zina latviešu valodu, tāpat viņš runā krievu valodā, jo neciena latviešu valodu vai arī tā ir kaut kāda veida sevis lepnuma pierādīšana, vai protests kaut kāds.

 20  0 atbildēt

Vinjiem citur dziivot ir slikti - tapeec seezh un smird LV....

 22  2 atbildēt

Autor,domā ko raksti,nevajag kurināt naidu,tu ar savu frāzi "katru reizi kad saucamās Urlas vai Krievi..."Pamatīgi iebrauci auzās!Tas manuprāt aizskāra visus krievu izcelsmes Latvijas iedzīvotājus ,ari tos kuri ciena Latvijas valsti un tās valodu.Kā tu ceri ,ka krievi cienīs mūs,latviešus,un Latviju,ja lielākā daļa latviešu neciena viņus.Kā saka dots devējam atdodas un mes saņemam to ko esam pelnijuši.Ir jamainās mums un jāsāk saprast arī citus cilvēkus.Viennozīmīgi es ticu,ka ja mēs beigsim dalit Latvijas iedzīvotājus latviešos un krievos,un sāksim visus cienīt vienlīdz stipri,tad viss sāks iet uz labo pusi.Lai Dievs svētij Latviju!

 19  1 atbildēt
Un ko darīt ar latviešu pajoliem, kas grib psrs te?
 16  1 atbildēt

Nez manā lokā ir krievvalodīgie, kuri ar mani runa krieviski, un es atbildu viņiem latviski, un vienmēr saprotam viens otru un cienam.

 15  0 atbildēt
JR avatarsJR

Es te tā,par tiem komentāriem,kur tiek teikts,ka šīs sankcijas priekš Krievijas ir piliens jūrā. Nezinu,varbūt esat palaiduši garām,bet Krievijas banka tikai vien pa Oktobri iztērēja 7.miljardus $ ,lai glābtu rubli,pirms nedēļas paziņoja,ka vairs neglābs. Zināšanai,pašlaik par 59.rubļiem var nopirkt vienu Euro  Attiecība pret Dolāru ir vel bēdīgāk... Vel tāda neliela niance,vai jūs zinat cik ļoti atkarīgi ir Krievijas uzņēmumi un bankas no Rietumu un Pasaules finanšu tirgiem ? Zināšanai - līdz septembra beigām,Krievijas uzņēmumiem un bankām tikai aizdoti 184.miljardi $ Un tagad padomājiet,vai tas ir sīkums priekš Krievijas ekonomikas ? Ah,vel viens sīkums,no Krievijas jau ir aizplūdis 110.miljardu $ kapitāls...

 15  1 atbildēt

Pilnīgi piekrītu raksta autoram ja nepatīk šī valsts tad lai brīvi brauc uz jebkuru valsti pasaulē nēsam jau PSRS ka no valsts nevar izbraukt. Besī man arī atieksme pret latviešu valodu un valsts svētkiem. Man pažiņa aizgāja uz jelgavas tirgu pastīties jaunu jaku tirgus tantes tā noskatījās ka ieraudzīja ka viņam uz jakas bija piesprausta sarkan balt sarkanā lentīte, baigo ģīmi abas uztaisija un pēc tam kad viņš gāja prom vēl dzirdēja ka abas  viņu tur kautko murmināja  latiši un tālāk ...... protams nerunājot par to ka jelgavas tirgū ar tevi runā krieviski lielākā daļā.

 13  0 atbildēt

Par laimi viņš tika izdzest, bet lielākā dusma ir par to kā kāds no Spoku administrācijas, spēja ko tādu apstiprināt.

 11  0 atbildēt

Sanāk  tā, es piedzimu 1995. gadā LAtvijā, itkā pasē rakstīts krievs, bet es nemāku krievu valodu !!! Ko man tagad darīt braukt uz kkādu Krieviju, cmon esmu latviski audzināts, ir taču mūsdienas, sanāk visiem amerikas nēģeriem jābrauc uz āfriku vēstures dēļ ??? 

 9  0 atbildēt

http://spoki.tvnet.lv/vesture/Raksts-par-godu-18-novembrim-Slava/730137

Raksts izdzēsts, acīmredzot administrācija nevēlējās lai tiek celts tracis, vēl jo īpaši valsts svētku nedēļā

.

 8  0 atbildēt

Noteikti nobalsošu. Atceros,cik pats ļoti biju vīlies mūsu valstī, kad, abraucot uz Rīgu studēt, nevarēju atrast darbu dēļ krievu valodas nezināšanas. Uzskatu, ka tas ir vislielākais absurds. Paldies Dievam, ka militārajā dienestā neviens krievu valodas zināšanas neprasa.

EDIT: NOBALSOJU!

 8  0 atbildēt
Nu, tos pavisam vecos cilvēkus nav vērts pārtaisīt. Bet jaunatne, kas līdz 30 gadiem, es nevienu tādu nezinu, kas kaut cik lauzīti nerunātu latviski. Viņi grib mācīties un mācās. Vecāki krievi ir tā problēma.
 7  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »