Kā Tramps nogalināja optimismu?3

 87  0

Par Trampu ir daudz runāts, laikam vairāk slikta nekā laba. Viņa lēmumi ir izraisījuši apjukumu un neuzticēšanos. Vai viņam ir kāds plāns, kā risināt problēmas? Vai arī viņš vienkārši mēģina radīt savas problēmas, kuras pēc tam risinās? Ja tiks pārvēlēts? Neatkarīgi no publicētā presē, finanšu tirgi paļaujas uz saviem informācijas avotiem un jebkuri lēmumi ietekmē akciju vērtību kritumu vai pieaugumu. Presē var izliet daudz samazgu pār Trampu, bet finanšu tirgi zinās labāk.

Komentāri 3

0/2000

Ja tās ir Tavas domas, tad cepuri nost Tavām analītiskām spējām un par drosmi izteikt savas domas, Būtība es Tev piekrītu.    

 1  0 atbildēt

Te nu ir paraugs melīgam rakstam. Nekādi līdzekļi netiek nvirzīti sienas būvniecībai. Amerikāņiem šis notiek katru gadu, kamēr netiek apstiprināts budžets. šoreiz gan pie vainas ir Trampa un apakšpalātas strīds. Kur tramps prasa apstiprināt līdzekļus sienas būvniecībai. Kamēr apakšpalātā, kur pie varas ir liberāļi ir pret, jo tas neatbilstot 21.gs normām. ja paseko lidzi ziņām, tad pie ASV robežām ir milzīgas bēgļu straumes kā mēs nesen redzējām eiropā. Jo centrālā amerikā vietējie diktatori ir izvērtuši pamatīgu teroru. Liela daļa eiropiešu ar neatbalstija simtiem tūkstošu bēgļu uzņemšanu. Parastais amerikānis arī ir pret to, bet tas nepatīk Trampa pretiniekiem, tā kā tagad viens otru šantažē. Tramps nesenā intervijā paziņoja ka viņš var ieviest arī ārkārtas stāvokli un nepieciešamos līdzekļus dabūt, bet viņš cenšas vienoties.

 0  0 atbildēt