Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
87

Par Trampu ir daudz runāts, laikam vairāk slikta nekā laba. Viņa lēmumi ir izraisījuši apjukumu un neuzticēšanos. Vai viņam ir kāds plāns, kā risināt problēmas? Vai arī viņš vienkārši mēģina radīt savas problēmas, kuras pēc tam risinās? Ja tiks pārvēlēts? Neatkarīgi no publicētā presē, finanšu tirgi paļaujas uz saviem informācijas avotiem un jebkuri lēmumi ietekmē akciju vērtību kritumu vai pieaugumu. Presē var izliet daudz samazgu pār Trampu, bet finanšu tirgi zinās labāk.

Jaunajam gadam iesākoties... Autors: Lestets Kā Tramps nogalināja optimismu?
1.

Jaunajam gadam iesākoties cilvēki ir cerību pilni. Nav nekāda objektīva iemesla, kāpēc tā vajadzētu būt, taču cilvēki tam tic un tas kļūst par realitāti. Pirmo reizi šis fenomens akadēmiskajās aprindās tika aprakstīts 1942. g. un tika nosaukts par Janvāra efektu. Finanšu tirgi un akcijas Jaunā gada sākumā piedzīvo nelielu kāpumu.

Kā notika šajā gadā? Šis ir trešais Trampa prezidentūras gads un valsts iestādes jau trešo nedēļu daļēji nestrādā, jo to funkcionēšnai nepieciešamie finanšu līdzekļi ir novirzīti ASV-Meksikas sienas būvniecībai. Kopumā valsts finansiālais stāvoklis ir bēdīgs. Krīze nav gaidāma, taču recesija gan ir gaidāma. Vai pie tā ir vainīgs Tramps, droši vien ne pārāk, tas būtu noticis šā vai tā, bet viņa spēkos būtu mīkstināt stagnācijas periodu, kas diez vai ir noticis ņemot vērā viņa uzsākto tirdzniecības karu ar Ķīnu, vai FB cienīgu feiko draudzēšanos ar biedru Kimu, un citas runas par ievedmuitas tarifu piemērošanu dažādiem produktiem. Finanšu tirgi to saprot un šī gada Janvāra efekts izpalika. Ko piedāvās nākotne. Kā pašam Trampam patīkt teikt, tad "We'll see" (Gan jau redzēsim)

0
87
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 07.01.19 22:02
1
0

Ja tās ir Tavas domas, tad cepuri nost Tavām analītiskām spējām un par drosmi izteikt savas domas, Būtība es Tev piekrītu.    

Anonīms
Lauķis 08.01.19 14:51
0
0

Te nu ir paraugs melīgam rakstam. Nekādi līdzekļi netiek nvirzīti sienas būvniecībai. Amerikāņiem šis notiek katru gadu, kamēr netiek apstiprināts budžets. šoreiz gan pie vainas ir Trampa un apakšpalātas strīds. Kur tramps prasa apstiprināt līdzekļus sienas būvniecībai. Kamēr apakšpalātā, kur pie varas ir liberāļi ir pret, jo tas neatbilstot 21.gs normām. ja paseko lidzi ziņām, tad pie ASV robežām ir milzīgas bēgļu straumes kā mēs nesen redzējām eiropā. Jo centrālā amerikā vietējie diktatori ir izvērtuši pamatīgu teroru. Liela daļa eiropiešu ar neatbalstija simtiem tūkstošu bēgļu uzņemšanu. Parastais amerikānis arī ir pret to, bet tas nepatīk Trampa pretiniekiem, tā kā tagad viens otru šantažē. Tramps nesenā intervijā paziņoja ka viņš var ieviest arī ārkārtas stāvokli un nepieciešamos līdzekļus dabūt, bet viņš cenšas vienoties.

Anonīms
Lauķis 09.01.19 08:32
0
0