5

 14  11

Kamēr daži ierēc par Kiviča publiskajām mīlas dēkām un solījumiem atskaldīt dažus antiņus par mutes palaišanu pret sievieti, tikmēr un joprojām ir trīsfāznieks, patēriņš nulle, bet cipars... aptuveni 60 Eirrrro. To katrs no mums šādā situācijā samaksā savos rēķinos zem sadaļas OIK, jeb obligātā iepirkumu komponente. Japī čapī... līdz šī gada martam tā tas turpināsies. Tu maksāsi izkaltušā pļavā neesošās "zaļās enerģijas" "ražotājam" par leišu lēto elektrību... pēc tam vairs ne e. Saeimā tika nobalsots, lai tiešām vairs ne e. Viss, kaput šim biznesam. Nu, vismaz OIK izskatā. Kāpē tā? Tāpē, kā... un par to tēpāt šai rakstā. Secinājumus izdarīsi pats... vai pati.

Brīdinājums: raksts saturēs jenotus aizskarošu teikumu, ar vājiem nerviem zemāk nelasi!

.

..

...

Es lūdzu, lai nelasi.

....

.....

......

.......

Nu labi, izlasi:

Jenotības Konservu Partija.

Par jenotības ziedojumiem konserviem jau rakstīju šeit. Truli fakti.

Pievienotie video

Par notikumiem šodien Saeimā un par to, kas tiks darīts tuvākās nedēļas laikā. Arī par to, ka nebūs Edgara Rinkēviča ārpolitika, bet Latvijas valsts ārpolitika, kurai ārlietu ministram būs jāpakļaujas.

Arvil Ašeraden, kāda ir sajūta ļaut apzagt savu tautu? Kāda ir sajūta ļaut iznīcināt konkurētspēju mūsu valsts uzņēmumiem, esot Ekonomikas ministra amatā un piesedzot OIK afēristus? Kāra ir sajūta, kāpjot Saeimas tribīnē, zinot, ka būs jāmelo visai sabiedrībai, ka rūpīgi strādājat OIK atcelšanas sakarā? Atcelšanai pēc 3 gadiem, kad būs nozagti vēl 700 miljoni un kad jau būs izdomāta jauna zagšanas afēra uz pensionāru, skolotāju, policistu un godīgo komersantu rēķina? OIK, Ašeradena kungs, nozīmē dārgāko elektrību vismaz reģionā. Tas nozīmē nabadzību tautai, bet bagātību Jūsu dažiem sponsoriem. Ašeradena kungs, ja Jūs būtu goda vīrs, atkāpies Jūs būtu pats. Taču shēmas Solvitas Āboltiņas Vienotības garā ir Jūsu vizītkarte. Jūs runājat, ka Latvija varot zaudēt tiesvedībās? Tiešām? Kas to pierāda? Tas pierāda tikai to, ka negribat aizstāvēt savu valsti, bet OIK afēristus. Brīdī, kad nelikumīgā OIK atbalsta saņēmēji sajutīs bailes no rūtotas saules, tajā brīdī visas runas un draudi par tiesvedībām pret Latvijas valsti izgaisīs kā tumsa pēc nakts. Es vēlos vērsties arī pie Jums, Jaunā konservatīvā partija. Šī būs kārtējā reize, kas pierādīs, vai esat jaunās politikas piekritēji, vai esat Āboltiņas Vienotības sponsoru un pietuvināto piedēklis; vecās, vēlēšanās sabiedrības uzticību zaudējušās politikas un politiķu piedēklis. Es aicinu Ašeradena kungu atkāpties pašam, bet, ja OIK afēristu piesegšana ir svarīgāka par tautas interesēm, tad aicinu šodien balsot par Ašeradena demisiju no Ekonomikas ministra amata. Visi, kas Ašeradenu atbalstīs amatā, balsojot pret, atturoties vai nebalsojot, skaidri parādīs vēlmi turpināt OIK afēru tāpat kā līdz šim. Valsts atbalsts ir vajadzīgs tautas nabadzīgajai daļai - daudziem vienkāršajiem mūsu valsts pilsoņiem, nevis dažiem OIK miljonāriem un partiju lielsponsoriem.

Komentāri 5

0/2000

Ļoti konspiratīvs raksts. Sāksim jau ar to, ka, pirmkārt, kā jau mini, ka Arvila Ašeradena atcelšana ir nepieciešama tagad un tulīt. Lieta ir tāda, ka pēc 1, 2 nedēļām būs, visticamāk jauna valdība ar Krišjāni Kariņu priekšgalā, kur Ašeradens nebūs EM, līdz ar to tas ir klaji populistisks solis, kas parāda tikai vien to, ka esat kopā ar Saskaņu, proti - KPV un Saskaņa nobalsoja par neuzticības izteikšanu Ašeradenam. Starp citu, KPV LV EM kandidāts Didzis Šmits vispār nepiedalījās balsojumā, bet mēs to noliksim pašlaik malā.

Turpināsim par Kariņu - Kariņš nav tas labākais kandidāts, pilnīgi noteikti nē, bet viņš lieliski saprot, ka Vienotība ir uz iznīcības robežas, līdz ar to viņš nevar atļauties veikt t.s. "veco politiku." Protams, amatos tiek tādi cilvēki, kā Viņķele, paliek amatā Reirs un Rinkevičs (varbūt Rinkevičs mazāk) un daudzi citi, kuri sabiedrībā nav visai populāri, taču šajā ziņā Vienotībai nevajadzētu "uzbraukt" par ex-komunista Reira atstāšanu amatā, jo to pašu vēlējās Gobzems. 

Lielais naids pret JKP no Gobzema un KPV LV puses ir saprotams ar to, ka Strīķe nodēvēja Gobzemu par oligarhu (Šlesera?) iedētu olu KPV LV, jo KPV LV nav pati par sevi negodīga partija, bet tas tika, acīmredzams pārfrāzēts uz visu partiju, kā oligarhu iedētu olu Saeimā, ne? Papildus pa virsu iet fakts, ka nevar nekādīgi atrast iemeslu, lai JKP "kaut kur noķertu nedarbos," jo JKP vienkārši tādus neveic. Tāpēc arī aktīvi top raksti par riebīgo JKP attieksmi pret KPV LV, par to, ka JKP meloja saviem vēlētājiem par algas, pensiju un neapliekamā minimuma pacelšanu (lai gan valdība vēl nav noformēta), ka JKP ir Vienotības atzars, ka JKP atbalsta veco politiku u.t.t. u.t.jpr.

Tavā iepriekšējā rakstā bija pārpublicēts ieraksts no "101. kilometra" lapas, kur itkā parādās negodīga JKP politika, bet vajadzētu taču lieliski saprast, ka tādas labas strādā Krievijas interesēs, kuru mērķi ir manipulēt ar viedokli.

Starp citu, tev ir vairāk nekā 30 gadi, bet lieto tādus vārdus, kurus varētu, manuprāt, lietot kāds 15. gadīgs "rajona" puika. 

Rakstu jau novērtēju ar mīnusu, jo raksts nesniedz objektīvu, daudzpusīgu viedokli, bet gan trulas, pārkopētas partijas ziņas, kurās "iegrieztas" arī pāris rupjības.

Paldies par rakstu.

 13  0 atbildēt

es mīnusu ieliku par vārdu "jenoti". Tas ir bērnudārza līmenis 

 9  0 atbildēt

Toties raksta autors - Bānis Jaboniņš aizstāv valsts izzagšanu, ko piesedza tas pats A.Gobzems, kad sadarbojās (tēlojot, ka organizē firmas maksātnespējas procesu, kaut patiesībā ļāva firmas līdzekļus aizpludināt tālēs zilajās) ar vienu kaktu firmeli, kura izkrāpa naudu no valsts.

Šis komentārs bija piemērs sazvērestības piedzemdēšanai, izmantojot nievājošu un bērnišķīgu apsaukāšanos.

 2  0 atbildēt

Vai gaidāmā koalīcijas līguma parakstīšana nozīmē koalīcijas padomes likvidēšanu (ja protams Kariņam atļaus izveidot un vadīt valdību)? Nu, nu, vēl jau nav zināms, kuros kapos glabās!

 1  0 atbildēt

Tukša muldēšana, koalīcijas padome/līgums ir tikai nomanījis nosaukumu, sniegs nekur nav notīrīts un OIK iespējams tiks atcelts 20122.gadā, līdz tam tas OIK pārtransformēsies par ko citu, turklāt solīto 8. ministriju vietā joprojām ir visas līdzšinējās 13. KPV LV vēl neko labu vēl nav idzarījusi!

 0  0 atbildēt