Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
28

Labs rīts!
Atkal jaunumi... un atkal sliktumi. Kā vienmēr.

Igaunijā ir daudz mazāk politiskās partijas nekā Latvijā, jo... Igaunijā vēlēšanās nedrīkst piedalīties politiskās apvienības. Vai nu ir, vai nu nav, nevis nav un kopā arī nekas labs nebūs - tā radās Visu Latvijas Maksātnespējai/LNNK (Nacionālā Maksātnespēja).

Arī Latvijā šo likumu vajag.

"Viens no līdzšinējiem politikas veidošanas instrumentiem ir deviņdesmitajos gados radusies no Satversmes neizrietoša institūcija – Koalīcijas padome, kurā valdošās politiskās partijas aiz slēgtām durvīm vienojas par valstij un sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Tomēr demokrātiskas un tiesiskas valsts standarts pieprasa, lai diskusijas vieta ir nevis pašas politiskās elites radīts konstitucionālās iekārtas piedēklis, bet tautas ievēlēta institūcija – Saeima.
Sabiedrībai jāzina lēmumu argumentācija un katras politiskās partijas nostāja, turklāt, iespējams, ka tieši līdzšinējā prakse – izlemt jautājumus ārpus parlamenta – ir iemesls, kāpēc Latvijā nav kvalitatīvu parlamentāro debašu. Parlamentārās procedūras nedrīkst būt formālas. Arī sabiedrībai jākļūst neiecietīgai pret novirzēm no demokrātiska politiskā procesa."

Šādi 2011. gada 27. septembrī izdevumā “Jurista vārds” izteicās Gatis Litvins, LU tiesībzinātņu doktors.

Ja kāds ir slavena tēva dēls... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
1.

Ja kāds ir slavena tēva dēls un šamam patīk eksotiksas izjūtas, tad kāds masu medijs par to uzrakstīs obligāti. Tomēr, ja šī dēla slavenā tēva ietekme pārsniedz robežas, tad cieti eksotiskā pavēle no augšas sasniedz atiecīgo caurumu un raksts tiek izņemts no aprites.

Ko par to domā tauta:
"Nu kur vel labak "


"Ābols no zirga tālu nekrīt..."

" Skaisti.😂 ,kauliņu negrib?🍖👀"

"PRESSES BRĪVĪBA  "

Kā zināms, internetu nevar izdzēst un google kešatmiņa visu atceras...   ... visu ...   

 

Kā uzturēt dzīvu Kaktiņa... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
2.

Kā uzturēt dzīvu Kaktiņa kunga statistiku, kas maina savu formu attiecīgi iemesto kapeiku daudzumam attiecīgajā caurumā, kas izveidojas starp *****vaigiem un apakšbiksēm? Pareizi, nepieļaut pilnvērtīgu piedalīšanos vēlēšanās tiem, kuri dzīvo ārzemēs. Kā zināms, Lielbritānija un Īrija pacēla Artusa Kaimiņa reitingu no vidējām pozīcijām uz pirmo ar visvairāk balsīm vienam deputātam. Tā kā Artuss Kaimiņš izpildīja 100% savus solījumus, pastāv liels risks, ka šādu reitinga lēcienu varētu piedzīvot partija KPV LV.

Starp citu, Rinkēvičs arī zils, cik atceros... nu tā, viss raksta sākums sapurgāts varavīksnes krāsās.   

Lūk, ko raksta tauta:
"Kas tur ir ar to iecirkni?
Viņi tak naudu pat uzreiz neiedod?! Pašam no savas kabatas jāver vaļā iecirknis?!"

"tkā jau apmaksājot pēc tam kad iesniedz rekinus, bet liela birokratija esot ta man teica Ziedonis (kurš pagājušo reizi iecirkni organizēja) man jau vietējie Bostonas Latviešu uzņēmēji piedāvā telpas bez maksas , bet nezinu vai atbilst prasībām!"

"pareizi tas nav bet tadi ir tie noteikumi, Latvijā pie pensionariem uz majam vedot velēšanu urnu, un pat cietumos un slimnicās organizejot iecirkņus!"

"Es piemēram esu feeru salās strādāju un man nebūs iespējams nobalsot"

"Tas gadījumā nevaretu būt speciāli, lai par KPV mazāk varētu nobalsot, kā arī lai saskaņa ar zaļajiem zemniekiem paliktu valdošie Saeimā?"

"Naksies,ar autobusiem braukt,un velet,Ja būs motivacija,music dosies,tici.."

"Vispār jau sen ir 21.gadsimts un būtu jābūt elektroniskām vēlēšanām. Pirmkārt, tādēļ, lai var nobalsot visi pilsoņi, neatkarīgi no atrašanās vietas. Pat varu saderēt, ka tad arī vēlētāju aktivitāte būtu daaaaaaaudz lielāka!
Otrkārt, tādēļ, lai saudzētu dabu, nevis drukātu miljons papīrīšus.
Treškārt, balsu skaitīšana būtu ātrāka un precīzāka.... 
Bet pieļauju, ka tas nemaz nav izdevīgi pie varas esošajiem.."

"Artuss, nesen pienjema apstirpinajumu vairakiem velesanas iecirkniem, kas bus vairakas vietas Anglija. Esmu pievienojusi linku. Ir Mancestera, Straumeni, Bostona un citas pilsetas. Tik gaidu atrak velesanas rezultatus, jo nedomaaju, ka vecie bus laimigi par iznakumu un velesies savas vietas atdot."

"ES ARĪ ŠITO ATRODOT-KĀ IZLASĪJU UZREIZ ATGRIEZOS."

Vējonim tiek pieprasīta... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
3.

Vējonim tiek pieprasīta izlēmīga rīcība, pamatojoties uz Alda Gobzema sniegto informāciju maksātnespējas administracijas sakarā.

"Valstī valda politiski organizēta mafija." /Aldis Gobzems

 

Aldis Gobzems

16 h · 

"Tā vietā, lai politiskās partijas lobētu administratoru un viņiem pietuvināto intereses Saeimā, tas bija valsts goda jautājums – pieņemt atsevišķu likumu speciāli Raimondam Paulam, vienam no visu laiku izcilākajiem Latvijas pilsoņiem. Un valstij bija pienākums viņam kā mūsu sabiedrības visslavenākajam cilvēkam atdot nozagto mūža ietaupījumu. Valstij vajadzēja atdot naudu atpakaļ Paulam kaut vai ar speciālu likumu! Tā vietā mēs redzam, kā Parādnieks joprojām tikai skraida pa Saeimu un lobē likumus administratoriem par labu. Un man ir vienalga, vai kāds šo sauks par populismu, Raimondam Paulam nauda bija un ir jāatdod! Tas ir valsts goda jautājums."

Maksātnespējas... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
4.

Maksātnespējas administratora aizsūtīšana uz Aizsaules ielu esot kaut kas dzeltens.  Un to saka cilvēks, kurš saņem Tavu naudu.    

Aldis Gobzems7 h... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
5.

Aldis Gobzems
7 h · 

"Rīt ar KPV LV komandu būšu Latgalē un vakarā LTV1 raidījumā Tieša runa. Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs arī būšot. Tiešajā ēterā pierādīšu Rasnača saistību ar mafiju, ja ar esošo vēl nav pietiekami.
P.S. Jūs domājat, man un manai komandai nav bail? Man un manai komandai nav ko darīt? Es neriskēju ar kompromatiem, dažādu attiecību zaudēšanu, karjeru, darbu un dzīvi? Beidziet noskatīties uz visu kā realitātes šovu, bet nāciet palīgā vai dzīvojiet tāpat kā līdz šim! Es savu darbu izdarīšu, jo aiz maniem vārdiem ir pierādījumi, bet mostieties vienreiz arī Jūs!
Un vēl, jau simtreiz esmu teicis, neesmu enģelis, neesmu balts un pūkains, bet daudzi administratori, juristi vai politiķi ir godīgi cilvēki vai nesaistīti ar mafiju. Es saucu tikai konkrētus uzvārdus, neatkarīgi no politiskās piederības un tikai par faktiem, ko esmu pieredzējis vai par kuriem man ir papīri."

Skatāmies!!!

Viņa nepiesedz viņa... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
6.

Viņa nepiesedz, viņa palīdzēja šai mafijai izveidoties. Vēl viņa saka, ka nesaprot, kāpēc nedabūja pielaidi valsts noslēpumiem. Moš atbilde slēpjas tādos notikumos, kā 5.1 miljona eiro izšķērdēšana Rīgas Brīvostā, par kuru ziņoja Valsts Kontrole savā revīzijas ziņojumā, par kuru jau rakstīju 11. jūnijā?

Pats pats pats... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
7.

Pats pats pats "godīgākais" tieslietu ministrs vēl cenšās piešūt krimināllietas kādam, kurš jau paspējis nopublicēt kaudzi faktus par pašu Rasnaču. 

 

Aldis Gobzems9 jūnijs plkst... Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
8.

Aldis Gobzems
9. jūnijs plkst. 10:19 · 
"Labrīt. Turpiniet šērot jeb kā zog Rasnača-Rasnača biroja vadītājas-Rasnača biroja vadītājas meitas-noslepkavotā Mārtiņa Bunkus maksātnespējas procesā “Balva”. Prasti.
Vispirms uz kreditoru sapulci atnāk “fake” kreditors ar nosaukumu “Prosper”, kuru pārstāv nelaiķa Mārtiņa Bunkus darbinieces Lindas Brambates brālēns Valdis Kronis (tā saka vairāki avoti). Īpašu uzmanību jāpievērš arī biedrībai “Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas birojs” jeb LTAB (gan jau zināsiet, kas tas par zvēru). Uz sapulci ierodas tās valdes!!!! loceklis Juris Stengrevics. Tālāk klātpievienotajās bildēs ar dzeltenu apvilktajās vietās redzams, kā zagšanas tiek īstenota. “Fake” kreditors ar noslepkavotā Mārtiņa Bunkus darbinieces Lindas Brambates brālēna Valda Kroņa un LTAB valdes locekļa Jura Stengrevica balsīm “par” izpumpē Mārtiņam Bunkum par labu 150 tūkstošus, atstājot vēl 150 tūkstošu izpumpēšanas rezervi turpmāk. Visa kreditoru sapulces būtība ir balsot, kā apdāvināt Mārtiņu Bunku. Lūk, šādi arī tā zagšana notiek. Prasti, kā jau teicu."

 Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
9.
 Autors: Jānis Baroniņš Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018
10.
2
28
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ŽanisReno avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Sviestmaize
  ŽanisReno 13.06.18 07:44
0
2

Nu nafig kaut ko šitādu spokos. ZB jau. Būsi jau ar savu Gobzemi visus izbesījis līdz vēlēšanām