Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
30
113

Sveicināti trešajā jūnijā!

PIenācis laiks smadzeņu skalošanas otrajai dienai... vai žāvēšanas... kā uz to skatās. Vērtējiet paši, es par taisnību.

Tā kā brīvajā laikā vācu, apkopoju un izplatu informāciju par KPV LV, politiku un tamlīdzīgām lietām iekš draugiem.lv, man ir uzkrājusies iespaidīga publiski pieejama datu bāze ar labām, sliktām, interesantām, garlaicīgām un tā tālāk tēmām, ka to visu nav iespējams iebāzt galvā. Tā jau pareizi saka - Latvijas nodokļu maksātājiem ir īsa sociālā atmiņa. Kuram septiņas dienas, kuram tikai vienu nedēļu (ar humoriņu, atceroties zāļu reklāmu*). Bet, ja vēlētājs izvēlēsies būt tāds nelietis un to izdarīs... tad izsaku līdzjūtību... mūsu politiskajam oponentam par zaudētu vēlētāju, kurš izglītojies... un vēlētājam par tām šausmām, ko nācās izlasīt un uzklausīt. Un šausmas ir daudz.

*Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai... ja nu admins piesienas par zāļu reklamēšanu.

Sāksim ar scaronādām tādām... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
1.

Sāksim ar šādām tādām pozitīvām ziņām no Jēkabpils. Kas tik īpašs ir Jēkabpilī? A kas ir?? Āāāā, pareizi, tur tika ievēlēts KPV LV biedrs Kaspars Ģirģens. 

Kaspars Ģirģens: "Tas mirklis, kad salabo ilgi gaidīto pulksteni Krustpilī par 500 EUR, nevis 4500 EUR,kā prasīja Pilsētsaimniecības departaments. Vēl viena iniciatīva realizēta ietaupot 4000 EUR.
Lai redzētu kas jālabo, vispirms ir jāatver vaļā..."

Manuprāt, ja visās jomās pašvaldības, valdība ministrijās VID par minimāliem līdzekļiem mēģinās izdarīt darbus, bez otkatiem, tad Latvija ietaupītu daudz, un mums būtu, naudas jaunajam māmiņām, daudzbērnu ģimenēm pensijām, izglītībai medicīnai un arī citam sociālām vajadzībām. Būtu jauki, ne?

Tās labās ziņas.

Turpināsim ar negatīvām... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
2.

Turpināsim ar negatīvām ziņām un pozitīvu nobeigumu... atkal no Jēkabpils... tur ir 13 ievēlēti deputāti... diemžēl, nelaimi nesošs deputātu skaits vietējiem iedzīvotājiem... labi, labi, jokoju, nelaimi nes deputāti, nevis skaitlis:

Kaspars Ģirģens: "Diemžēl ar vieglu roku 2018. gadā tiek grūsta nauda skaistumā un mārketingā. Sidraba ābele 40 000 EUR, Kena parka estrāde 350 000 EUR, puķu dobe 48 000 EUR, tilta izgaismošana 80 000 EUR.
Ir arī pozitīvas tendences uzsāktas: graustu nojaukšana 50 000 EUR un piešķirts papildus finansējums Krustpils tirgus sakārtošanai kopsummā 16000 EUR.
Finanšu sēdē liku uzsvaru uz iekšpagalmu kritisko stāvokli kam nav finansējuma. Daudzi ceļi pieder pašvaldībai un tie būtu jāsaved kārtībā."

Jaukas izmaksas, vai ne? Starp citu, Kaspars lūdza vietējos iesaistīties diskusijā par šīm gastranomiskajām (patiešām garšīgajām) summām. Diemžēl, vietējie drusku pašūmējās, atzina, ka viss par dārgu, viss slikti, varēja bērnudārzus par to naudu savest kārtībā, naudas atmazgāšana utt., bet pat līdz mazam, nekaitīgam piketiņam netika. 
Pozitīvajam nobeigumam - vismaz būs par kādu graustu tur mazāk, lai bērniem drošāk.

  quot       ... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
3.

* Гобземс: "в Латвии не нужно много ума, чтобы пизд*ть деньги"

"Maksātnespēja. Nebiju domājis par šo tematu izteikties, kaut ļoti labi pārzinu tā aizkulises un ļoti labi saprotu, ko šajā tēmā ir jāmaina. Bet vakardienas ziņa (ne aizvakardienas, jo aizvakardienas ziņa nebija pārsteigums), ka Saeima nolēmusi Maksātnespējas administrāciju pārdēvēt par Maksātnespējas kontroles dienestu, ir komentēšanas vērta. 
Šajā nozarē valda klasiskas organizētās noziedzības pazīmes. Visiem nozares tuvumā esošajiem sen (daudzus jo daudzus gadus) ir zināms, kuras tieši personas ir iesaistītas. Tie nav tikai administratori. Tas, piemēram, ir viens vienmēr par godīgumu stāvošais cilvēks (cieši saistīts ar nelaiķi) neadministrators, kurš pavīd visās epizodēs un kurš ir tilts uz konkrētu politikas virzienu un gaiteņiem pie kino Rīga vai kursabiedriem vienā iestādē. Tie ir konkrēti politiķi. Tie ir konkrēti un visiem zināmi drošības, tieslietu, nodokļu un uzraugošo institūciju darbinieki. Tās ir personas pie dzejnieka pieminekļa, kas piesedz savu znotu biznesu. Utt. Visas šīs personas var nosaukt vārdā. Tā sistēma nav pārāk sarežģīta, tā pat ir bezgaumīgi prasta, jo Latvijā nav nepieciešama liela gudrība, lai, atvainojos, “pizģītu”. Bet Saeima nolemj mainīt iestādes nosaukumu. 
P.S. Jā, es zinu, ko vajadzētu mainīt jomā, bet par to citreiz."
Cita reize arī pienāca pavisam drīz raidījumā "Preses Klubs". No Alda Gobzema vienlaikus prasīja uzvārdus, vienlaikus viņu centās apklusināt. Tā kā raidījums ir TV NET paspārnē, domāju, ka adminiem nebūs pretenzijas pret šīm hipersaitēm uz konkrēto raidījumu:
Pirmā daļa

Otrā daļa

Trešā dala

*Neprecīzais tulkojums: Gobzems: "Latvijā nav nepieciešama liela gudrība, lai, atvainojos, “piz*ītu."

Scaronī ir tā karte kuru... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
4.

Šī ir tā karte, kuru rādīja Aldis Gobzems... pa lielam politisko partiju Saskaņas, Nacionālās Apvienības, ZZS, Vienotības, NSL un arī PAR krāsās. Smuki izskatās, bet bēdīgi kopumā. Emigrējam no laukiem Rīgas virzienā un tad ar koferiem uz lidostu... prom.

Tā pat informācija tikai... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
5.

Tā pat informācija, tikai detalizēti.

Informācija kas iedzīs... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
6.

Informācija, kas iedzīs stresā ikvienu cilvēku, kurš plāno šeit dzīvot.
Jau pēc pagājušā gada datiem:
15% Latvijas iedzīvotāji strādā publiskajā sektorā. Tas nozīmē, ka daļa ir valsts ierēdņi, kuriem jāaizpilda amatpersonu deklarācijas, jeb jāatskaitās par mistiskajiem miljoniem finanšu piramīdās, par 6000 Eiro regulārajiem laimestiem, par dārgām automašīnām... tam visam pa virsu norādot savu tuviniekus, no kuriem daudzi arī izrādās ir valsts amatpersonas. Pārējie ir skolotāji un visvisādi citādi publiskā sektora darbinieki.
30% Latvijas iedzīvotāji strādā privātajā sektorā, bet tikai 200...300 uzņēmumi iemaksā aptuveni 70% no kopējā valsts budžeta. Tātad, lielākā daļa privātā sektora darbinieki valsts kasi pilda pavisam nedaudz un daudzi nepilda nemaz, veidojot tā saukto ēnu ekonomiku ar aplokšņu algām.

Kas ir pārējie 55%? Bezdarbnieki, pensionāri, bērni, invalīdi... no kuriem aptuveni 600 000 atrodas uz nabadzības riska sliekšņa. Vismaz tāds bija Latvijas tiesībsarga ziņojums no Saeimas tribīnes 2016. gada nogalē un 2017. gada nogalē.

Manuprāt Aldis Gobzems... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
7.

Manuprāt, Aldis Gobzems pasaka visu: "Mums konstanti ir lielākais aplokšņu algu īpatsvars Baltijā. Vai tāpēc, ka mūsu cilvēki visi ir blēži? Nē, tā nav. Cilvēki vienkārši nespēj pavilkt pārmērīgi augstos darbaspēka nodokļus, cilvēkus piespiež maksāt aploksnēs, jo tas nereti ir izdzīvošanas jautājums. Risinājums - jāsamazina. Valsts no tā tikai iegūs, jo kāda jēga no milzīga nodokļa, ko neiekasē. Mazāks nodoklis, ko izdevīgi maksāt lielākam skaitam, budžetu tikai papildinās un arī uzņēmējus padarīs konkurētspējīgākus."

Internets sniedz ļoti daudz... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
8.

Internets sniedz ļoti daudz informācijas un tas, kas ir jāizdara tieši Tev - jāiepazīstas ar šo informāciju un jābūt kritiskam. Internets mums šo informāciju nepiedāvā viegli un ātri izlasīt. Tas, ko mēs varam viegli un ātri izlasīt, ir tikai un vienīgi izrāvumi no kontekstiem, apdrukāti ar "skaļiem" virsrakstiem sarkanā krāsā un pievienotām viegli uztveramām bildītēm. Ja admins man atļauj, tad šeit ir hipersaites uz divām, manuprāt, valsts svarīgākajām struktūru mājaslapām.
Saeima

Valsts amatpersonu deklarācijas

Latvijā nav nepieciešama liela gudrība, lai, atvainojos, “piz*ītu.

Es saku, ka nav nepieciešama liela gudrība, lai atvainojos, atrastu piz*īšanas shēmas. Ja jūs sāksiet studēt savas valsts politiku, tad Spoki mājaslapā "Politikas un Ekonomikas" sadaļa būs karstāka par pliko pupu sadaļu.
 

Igaunija plāno samazināt... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018
9.

Igaunija plāno samazināt ierēdņu skaitu uz pusi. Latvijas vara nu ļoti, ļoti, ļoti nevēlās to darīt un ienīst KPV LV par piedāvājumu samazināt ministriju skaitu uz sešām ministrijām. Es pilnībā ticu, ka tie ierēdņi arī nevēlās pazaudēt pusi no savas stabilitātes ar "Mums ir raksturīgs farss ar nodokļu samazināšanu par 1%, kas rada tikai problēmas, bet kurā visi piedalās ar nopietnām sejām.".
Labrīt! Ko domājam par visu šo?

30
113
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 03.06.18 12:11
11
0

Naudiņas partiju uzturēšanai tiek vāktas pārspīlēti negausīgi!

Par piemēru: " Kaspars Ģirģens: "Tas mirklis, kad salabo ilgi gaidīto pulksteni Krustpilī par 500 EUR, nevis 4500 EUR,kā prasīja Pilsētsaimniecības departaments. ".

Starp citu, es esmu tieši šī pulksteņa dizaina un izgatavošanas autors (un vēl citu tieši šādu 23 pulksteņu lielākajās pilsētās Latvijā).

Krustpils pulkstens izgatavošanas, transportēšanas un montāžas izmaksas kopā bija 2800 Ls. Pats pulksteņa mehanisms maksāja 230 Ls (jauns). Oriģinālo bateriju komplekts 4 gadiem, kas parasti arī ir galvenais "remonta" objekts (jānomaina) maksāja 80 Ls.

Prasīt no pilsētas kases 4500 eur par "remontu" - tā ir brutāla līdzekļu izzagšana!

spoku dienas doma

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 06.06.18 20:00
2
0

atbildot uz par kpv.lv komentāru "Ok, tad publicējat to firmu vai iestādi, kuras ... "

Pilnīgi nesapratu uzbraucienu man!

Es tikai informēju, cik un kas tajā pulkstenī maksā. Jo - es personīgi to pulksteni tur uzstādīju, tātad, visprecīzāk zinu šo lietu.

Pēc neilga laiciņa no uzstādīšanas brīža, pilsētas dome lūdza juridiski piešķirt tai īpašuma tiesības uz laikrādi, lai varētu likumiski to apsaimniekot, kā pilsētas īpašumu.

Tas tika izdarīts.

Kas un kā tagad tur kārto lietas, man nav pat nojausma. Man ar Jēkabpils pilsētas domi nav nekāda sakara.

Anonīms
par kpv.lv 06.06.18 14:51  
0
0
atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Naudiņas partiju uzturēšanai tiek vākta... "

Ok, tad publicējat to firmu vai iestādi, kuras pārziņā tas pulkstenis tiktu taisīts, lai būtu zināmi to negodīgo iesaistīto personu vārdi, kas šādā veifā izkrāpj un izshēmo naudu! Padalaties ar to info, kuras tad ir tās tuvu stāvošās personas un "tilti" starp valdību un shēmotājiem...savādāk tādā neziņā un uz uzmini nu no kā jāuzmanās! No kā baidīties, ja ceļam to valsti tad ceļam, un jo ātrāk sāksim sijāt zagļus,shēmotājus un sava labuma guvējus, jo ātrāk viss sāks kārtoties!! ...par tām personām autor paliek tagad tāda līdz galam nepateiktā pozīcijā...Tu zini, a pārējiem pigu!! Tad sanāk, ka pats tomēr beigu beigās esi pozīcijā, kurā apmēram..."iedodiet kautko, tad pateikšu"....
Anonīms
Jamm 07.06.18 09:51  
0
0
Tā jau izskatās pēc politiskas reklāmas. 🤔