Deputātu algas palielina par 5%, bet bērnu pabalsts gadiem ir viens un tas pats46

 64  6

Cilvēki, mostieties, it īpaši tie kuriem ir bērni! Es nesaprotu, kāpēc vēl bērnu vecāki nerīko streikus, jo bērnu pabalsti ir tiešām tik mazi, ka demogrāfija mūsu valstī ir praktiski neiespējama. Nu pilnīgi nav brīnums, ka latviešu skaits samazinās. Tiešām - valsts nerūpējās par bērniem! Kauns, vislielākais kauns!

Man liekas, ka deputāti lemj tikai par savām algām, bet pilnīgi un galīgi ir aizmirsuši par mūsu burvīgajiem latvju bērniem, kas ar savu mīļumu un smaidu var aizstāt sauli debesīs.

Paradokss - visiem ir saceltas algas, netikai deputātiem, bet bērnu pabalsts ir palicis gadiem viens un tas pats! Kā tas vispār var būt?!

Paradokss - par vienu bērnu ģimenē maksā 11 eiro un par adoptētu 70 un pāri. Šī ir drausmīga statistika. Drausmīga..

Kāda paziņa teica, nu, ka vecākiem ir jāuztur savs bērns, es tam piekrītu un nepiekrītu, jo nebūs demogrāfijas un laimīgu bērnu, ja par miesīgo bērnu vai bērniem maksā smieklīgi maz. Nu cilvēki ko es varu bērnam pa 11 eiro nopirkt? Vienu pamperu paku un tas arī viss. Pareizi, mēs savai valstij neesam vajadzīgi! Vajadzīgi tikai adoptētie bērni, aleluja.

Njā, šis ir tikai hi ha ha mājas lapa, bet tādus nopietnus rakstus neredzēsi izceltus slejā.

Gribētu dzirdēt arī citu vecāku, nevecāku viedokli šajā jautājumā.

Komentāri 46

0/2000

Bērnus ğimenē vajag tik,cik var pavilkt.

Pabalsts ir kā mazs bonus...nevarēsi pavilkt,laicīgi izvelc!

Uzskatu problēma viena no ir bērnudārzi- man abi mazie netiek tuvākajos, a jāved katru rītu uz citas pašvaldības dārziņu,lūk tas mani neapmierina, savādāk viss ok👍

 6  0 atbildēt

Kārtējā patērētāj tautas runa, "Es te tagad saražoju dodiet man visu par velti!". Nē valsts iekārta nav domāta, lai uzturētu bērnus, maznodrošinātos, un vel pārējos "dodiet man par velti" gribētājus. Pašiem vecākiem ir jādomā un jārēķina kā un cik bērnus spēs uzturēt un izaudzināt pilnvērtīgi. Un kastrēt vajadzētu tos kas ražo bezjēdzīgi un dzīvo uz pabalstiem un uz citu nodokļu maksātāju rēķina. Diemžēl bet fakts, kad vairums ar pabalstiem augušie bērni, neizaug par sabiedrībai lietderīgiem cilvēkiem, un nekas vairāk kā par nākošo patērētāju neiznāk. Jā ir mazs procents kuriem dzīvē paveicās un atrod īsto ceļu, bet lielākā daļa tomēr netiek tālāk par zema profila patērētāju.

Māmiņas konveijers kas ražo tik pabalstu dēļ ir bāžamas vienā maisā ar mūsu politiķiem, jo jēga no šīs saražotās masas ir atkal tik politiķiem par labu - būs lielāka patērētāj tautas masa.

Bērns ir jāaudzina un jāskolo tā, lai viņam būtu perspektīva dzīvē, izsauksme, un iespējas būt kaut kam vairāk par pelēko patērētāj tautas masu. Lai tas nebūtu zem politiķu kontroles, un būtu gudrāks par vidusmēra pilsoni.

Nespēj to nodrošināt bērnam, tad neražo, un ja nu gadījās savas kļūdas pēc, tad nevaino citus un neprasi citiem, lai tagad labo tavas kļūdas.

Tautai tik mācīties un mācīties un vēlreiz mācīties!

 6  1 atbildēt

Bērnudārzi kā obligāta pašvaldības funkcija ir noteikti ar likumu. Tos mērus, kas gadiem ilgi nepilda šo likumu, vajadzētu kastrēt. Masveidā un nekavējoties.

 4  0 atbildēt

Viss ir taisni otradi-vislabakaa demograafija ir Afrikas valstiis,tur kur bernu

pabalstu nav vispaar,secinajums?

 4  0 atbildēt

Jūs tos bērnu pabalstu dēļ pasaulē laižat? Tad jau nav brīnums,ka sadzemdē un pēc tam nezin kā pabarot un izaudzināt.

 6  3 atbildēt

Vai nu liela dala latviesu melo vai ari si raksta autors melo. Lielaka dala latviesu apgalvo ka latvija viss ir kartiba un tie kas aizbrauc no LV ir luzeri un dzimtenes nodeveji. Tad nakas secinat ka sis raksts ir meligs. Un latviesi dodas uz arzemem stradat nevis del valsts likumu vainas, bet tadel ka vienkarsi nepatik seit.

 5  3 atbildēt

Vecāki saņem māmiņalgu, bērnu pabalstu, bezmaksas izglītību bērniem, bezmaksas medicīnu bērniem, brīvpusdienas skolā, bieži vēl bezmaksas transportu bērniem uz skolu. Tas ir maz??? Mēs visi par to maksājam! Tieši visu šo labumu dēļ.bezdarbnieku pabalsti ir samazināti līdz izsmieklam, pieaugušie nenormāli ilgu laiku gaida rindās, lai saņemtu ārstēšanu, pēc kuras varētu pilnvērtīgi strādāt un maksāt nodokļus, no kuriem visi šie labumi tiek bērniem, ne pašiem nodokļu maksātājiem. Mana paaudze necer saņemt pensijas, kad vairs nevarēsim strādāt, jo sociālais nodoklis, ko tagad maksājam, aiziet nenormāli lielajām māmiņalgām un citiem labumiem 'demogrāfijas veicināšanai'. Tā ka, autor, būtu paklusējis! Bērni ir vecāku izvēle, ne jau visai sabiedrībai viņi ir jāuztur, bet tiem, kuri viņus uztaisīja.

 4  3 atbildēt

Nu bet taču loģiski - bērniem naudu nevajag. Viņi neko nesaprot no iepirkšanās.

 1  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt

Es strādāju celtniecībā, tā vietā, lai strādātu par mehatroniķi, kur man ir augstākā izglītība, jo celtniecībā,ja tu strādā nevis slinko un kod, var nopelnīt līdz pat 2000 mēnesī. Kamēr kodēji celtniecībā pelna ap 500. Un darbiniekus vajag, strādāt gribošus ātri ņems strādāt kodēju vietā, bet šie bezdarbnieki ar bezjēdzīgajām juristu un baņķieru izglītībām neies uz stroiku strādāt, kur tu tiešām redzi par ko nopelni naudu, jo tas ir par smagu un tu nedzīvo uz citu nelaimēm. Mani 600-700 eur, kas katru mēnesi aiziet nodokļos atkal krīt šiem liekuļiem kabatās.

 0  0 atbildēt

Nu bet vai tev neliekas, ka 11 eiro tas ir smieklīgi maz. Salīdzini - Īrijā maksā 100 un pāri, Anglijā 80 paundi.

Hmm, vajadzētu ņemt, ja deklarētā adrese sakrīt ar tuvējo bērnudārzu.

 1  2 atbildēt

Valstij nav Jāuztur bērni, tas jādara vecākiem, priecājaties, ka medicīna un izglītība jau ir atmaksāta, ir valstis kur neko nemaksā par bērnu ražošanu un Es uzskatu, ka tas ir pareizi! Visa nauda, kas tiek atdota kā bērnu nauda, drīzāk noderētu pamesto bērnu audzināšanai, vai cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām.

Ja valsts vēlās uzlabot demogrāfiju ir jāuzlabo cilvēku labklājība, mainot patreizējo likumdošanu.

 3  4 atbildēt

Redz, pieaugušie var pateikt, man vajag algas pielikumu, bet bērns nevar. Ja viņš varētu, tad pateiktu, ka 80 kā minimums ko viņam mēnesī vajag.

 0  2 atbildēt