3

 20  0

Cilvēki, mostieties, it īpaši tie kuriem ir bērni! Es nesaprotu, kāpēc vēl bērnu vecāki nerīko streikus, jo bērnu pabalsti ir tiešām tik mazi, ka demogrāfija mūsu valstī ir praktiski neiespējama. Nu pilnīgi nav brīnums, ka latviešu skaits samazinās. Tiešām - valsts nerūpējās par bērniem! Kauns, vislielākais kauns!

Man liekas, ka deputāti lemj tikai par savām algām, bet pilnīgi un galīgi ir aizmirsuši par mūsu burvīgajiem latvju bērniem, kas ar savu mīļumu un smaidu var aizstāt sauli debesīs.

Paradokss - visiem ir saceltas algas, netikai deputātiem, bet bērnu pabalsts ir palicis gadiem viens un tas pats! Kā tas vispār var būt?!

Paradokss - par vienu bērnu ģimenē maksā 11 eiro un par adoptētu 70 un pāri. Šī ir drausmīga statistika. Drausmīga..

Kāda paziņa teica, nu, ka vecākiem ir jāuztur savs bērns, es tam piekrītu un nepiekrītu, jo nebūs demogrāfijas un laimīgu bērnu, ja par miesīgo bērnu vai bērniem maksā smieklīgi maz. Nu cilvēki ko es varu bērnam pa 11 eiro nopirkt? Vienu pamperu paku un tas arī viss. Pareizi, mēs savai valstij neesam vajadzīgi! Vajadzīgi tikai adoptētie bērni, aleluja.

Njā, šis ir tikai hi ha ha mājas lapa, bet tādus nopietnus rakstus neredzēsi izceltus slejā.

Gribētu dzirdēt arī citu vecāku, nevecāku viedokli šajā jautājumā.

Komentāri 3

0/2000

Vai nu liela dala latviesu melo vai ari si raksta autors melo. Lielaka dala latviesu apgalvo ka latvija viss ir kartiba un tie kas aizbrauc no LV ir luzeri un dzimtenes nodeveji. Tad nakas secinat ka sis raksts ir meligs. Un latviesi dodas uz arzemem stradat nevis del valsts likumu vainas, bet tadel ka vienkarsi nepatik seit.

 2  2 atbildēt

Bērnus ğimenē vajag tik,cik var pavilkt.

Pabalsts ir kā mazs bonus...nevarēsi pavilkt,laicīgi izvelc!

Uzskatu problēma viena no ir bērnudārzi- man abi mazie netiek tuvākajos, a jāved katru rītu uz citas pašvaldības dārziņu,lūk tas mani neapmierina, savādāk viss ok👍

 0  0 atbildēt

Nu bet vai tev neliekas, ka 11 eiro tas ir smieklīgi maz. Salīdzini - Īrijā maksā 100 un pāri, Anglijā 80 paundi.

Hmm, vajadzētu ņemt, ja deklarētā adrese sakrīt ar tuvējo bērnudārzu.

 0  0 atbildēt