5 ar Ameriku seksuāli saistītas normas, kuras eiropiešiem nesaprast25

 256  2

Eiropiešiem daudzas lietas, kā arī likumi, normas un prasības, kas nāk no Amerikas, šķiet absurdas vai neizprotamas. Mums Amerikas ēdieni un politika nefascinē tik ļoti kā viss, kas saistīts ar seksualitāti, dzimumiem, intīmām tēmām. Komentāros izsakiet savas domas par šīm tēmām. Lai labi lasās.

Komentāri 25

0/2000

Katrai valstij ir savas trdīcijas, un ne jau mums spriest.  

 22  0 atbildēt
Amerikā viss otrādi nepaspēsi jau izkāpt no lidmašīnas, ka tevi varbūt kāds jau būs paspējis iesūdzēt tiesā par hvjz ko…
 14  1 atbildēt

Nebrauksim uz Ameriku, kam viņa vajadzīga?

 11  0 atbildēt

Raksts ir ļoti interesants, bet ir pāris sīkumi pie, kuriem gribētos "piesieties". 2. punktā par visa seksualizāciju - Eiropā jau tas stipri neatšķirās. Arī Vācijā, UK un pat mūsu Latvijā regulāri ir seksualizētas reklāmas, spiests uz "seksīgumu" nevis ,piemēram, iekšējo pasauli vai produkta reālo kvalitāti. Pie šī paša punkta, gribētos skaidrot, kāpēc Eiropā ir mazāk jauniešu ar STS kā ASV (to daru neredzot precīzākus datus, jo rakstā to nav) ASV gluži vienkārši ir vairāk jauniešu, līdz ar to tīri teorētiski tas ir normāli, ka vairāk no viņiem ir slimi. Cita lieta, ja runa ir par %.

Arī par pēejo punktu sava veida skaidrojums. Bērniņa apgraizīšana gan zīdaiņa vecumā, gan  vairāk jau "vīrieša vecumā" nāk no ebrejiem. ASV ir daudz no Izraēlas vai Eiropas ieceļojušo ebreju, līdz ar to šādas tradīcijas popularitāte nav nekāds brīnums (vēl jo vairak ja pierēķina seksualizāciju Amerikā un mītus, ka apgraizīts vīrietis ir labāks gultā)

 11  0 atbildēt
Usa best tāpat
 6  2 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

Ziniet, ko!

Lai tie Amerikāņi domā ko grib, bet debīlismu un neorientētus cilvēkus prom no LV

 3  0 atbildēt

Tā arī neesmu sapratis, ko tiem ebrejiem īsti nogriež no tā gala.     Pusi nost, vai tikai ādiņu?   

Jāsaka gan, ka neesmu īsti pētījis šo lietu 

 4  1 atbildēt

''apgraizīšana joprojām ir viena no visizplatītākajām slimnīcās veiktajām procedūrām'' ...

Vai terminā 'visizplatītākā' ir ņemta vērā arī manipulācijas nepieciešamība vai tikai reliģiskie principi? 

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt
So what? Amerikā viss ir slikti? Ko gribi pateikt?
 1  1 atbildēt

Tramps ir vainīgs. Lielisks raksts! +

 5  5 atbildēt
Dzīve kā botāniskajā dārzā, liekulība plaukst Amerikā, Eiropā un vispār visā pasaulē un par to vēl varētu pastrīdēties kur vairāk! 😃 Jā, gandrīz aizmirsu piebilst ka tas bot.dārzs atrodas ellē! Laipni lūgti! 😈
 0  0 atbildēt

Vispar jau verts braucot uz kadu valsti kaut visparigi par tas likumiem un paradumiem paintereseties .Velak nebus jaskaidrojas ar policistu ,,ka pie mums ta var darit,,...   

 0  0 atbildēt

ko bļeģ? Tu vispār kaut mazāko daļinu sajēdz no tā ko tu te hu*ārī??? 5. punktā.. kādas na*uj aplaupišanai vispār var buut saistiba ar ka daļa Kristiešu protestē pret abortu, tu na*uj ar galvu domā? Tas ko tu bļe uzrakstiji ir tāda huiņa (atskaitot 6.), tu varēji kaut nedaudz piepūleties, lai atrastu informāciju? Labāk būtu paskatijusies un ANTIFU un tādām liberāļu orgazinācijām, kas reāli uzbrūk cilvēkiem, kas nepiekrīt viņu viedokļiem. Jautājums vai tu tiešām tik ļoti maz par to zini vai arī tu vienkārši izvēlies ignorēt taisnību?

 6  12 atbildēt
Pie 5 punkta pēdējais teikums... Tātad veicot legālu abortu netiek nogalimāts mazs cilvēciņš? Bērns ir tas pats cilvēks un nav atšķirības vai viņš ir dzimis vai dzims. Un lielākā daļa sieviešu abortus taisa tikai tāpēc - bērns ir ieņemts tad kad viņas izvaro. Aborts tāpat pat skaitas kad nogalina.
 2  8 atbildēt