local-stats-pixel

kāpēc spoki.lv ir labākā adrese? :)27

56 17
Parasti šīs izmaiņas novērojamas piektdienas vakaros vai sestdienas rītos :)
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 27

0/2000
nu jāāā.... :D tāpat kā iepriekšējam rakstam... :D tātad. 1. bilde jūzeram datora nav xcitu bilžu ko pievienot. tas agādina uio7, vai kāds viņam bija tas niks! :D 2. parasts bags! :) 3. meitenēm FAIL 4. bags! :D laigan Jacky varētu būt populāts eveikals... bet tomēr! :D 5. ar to jāiet pie wtfs, lai izlabo! :) 6. tā ir beta virsija! ;) domā ka tur bija maz šitādu? ;) 7. vnk dzēsts koments 8. fail tev par nelasīšanu! ;) uz visu atbildēju? :D
9 0 atbildēt
wtfs tagad laikam būs ko darīt :D
8 0 atbildēt
nav jau nekas ko viņam darīt! ;) viss jau sen ir izlabots, izņ*t pie profila infa! :)
8 0 atbildēt
nevaru, jo nekas nebija pa tēmu! Vēl jo sliktāk, ka vecas bildes..
6 0 atbildēt
spoki el vē FAIL galerie
5 0 atbildēt
wtfs, kur tu redzi kādu uzbraucienu? tas, ka lapas pirmkodā kkur tas rakstīts mani neinteresē :D
7 2 atbildēt
tā, LAMERI: 1. 02: 01 naktī <- labākais laiks kad skatīties :D naktī griežās daudz dažādi procesi! Bez tam veca bilde! 2. Neredzu probzu, neizdevās tev komentu labot, tad nu bēda. retry un viss sanāks! 3. Neredzu probzu 4. lol, tu gan arhajisku bildi esi izracis... 5. tava browsera probza! 6. tur tā ir domāts. FAIL ir tev, jo neesi topā! 7. jau tika šodien atrunāts 8. Nu un ? lapas malas pārrēķina ar intervālu 1x 5 minūtēs! Tas saucas kešing, bet lāmiem tas tāpat neko neizsaka! Tā, ka teikšu, ka raksts ir šits jeb kakabiksēs!
8 3 atbildēt
jā, paldies, to visu es lieliski saprotu, :) bet forši bagi :D
6 1 atbildēt
tev vai tam, kas uzbrauc? visticamāk tas ir atkarīgs, kādā vidē :D
5 0 atbildēt
kpc kakaibiksēs parādijās kkāds timurs pie wisiem? :D
4 0 atbildēt
nu labi, neatslābsti :)
4 1 atbildēt
kritikai jabut, bet pamatotai. šitas vairak likas kaa beztemigs uzbrauciens
4 1 atbildēt
jap, visus shos prikolus zinu, jo pasham ir gadiijies :D
3 1 atbildēt
Es jau ar varētu padalīties ar to, kur šis tas trūkst kodā, bet tie jau tādi sīkumi būtībā, gan jau ar laiku paši pamanīs :D Es gan jacky kaut kad par to uzbliezu ziņu, bet šim jebkas, kas ir saistīts ar kodu, ne silts, ne auksts laikam.
3 1 atbildēt
Nē, nu fail vsp iespārda emotion
2 0 atbildēt
Armymen kpc domaa ka Jacky ne silts ne auksts! man liekas ka arii wtfs zin, un diezgan vairaak par tevi, bet taas manas domas ir! :D ja nelasiijaat, tad bagi jau kaadu laiku ir izkjerti, un neliekas eetiski pievienot bildes no testa versijas! :D tomeer tas bija tikkai tests! :) peace ppl! :)
2 0 atbildēt
Pēc 4. bildes var secināt, ka vairums publicēto rakstu ir sekli un bezjēdzīgi.
2 1 atbildēt
ta tas ir
2 1 atbildēt
vispār jau ap 2iem naktī normali cilvēki nodarbojas ar kko citu, nevis sēdēšanu netā un PrtSc taisīšanu. bet nu ko ta es te iešu mācīt!:D
1 0 atbildēt
wtfs kāda kritika? kāds beztēmīgs uzbrauciens? atradu kompī dažus feinus momentus, tad atcerējos ka nopirku spēju oriģinālautors un izdomāju ka nevar to neizmantot. Sorry, ka "uzkāpu uz kājas" ;)
3 2 atbildēt