local-stats-pixel

Savstarpējās attiecības3

 76  0

Cilvēku attiecības - veiksmīgas, neveiksmīgas, lielā mērā atspoguļo viņu vertējumu par sevi. Daudzi izmisīgi cenšas atrast mīlestību, pilnvērtīgas attiecības, bet, kamēr neapjautīs, kāpēc tiecas pēc mīlestības, nekad to neatradīs. Lūk, dažas likumsakarības, kas, iespējams, palīdzēs skaidrot nelaimīgas mīlestības patiesos iemeslus, raugoties no ezotēriskā aspekta. Izvērtējiet, vai jums piemīt līdzīgi ieradumi.

1. Ja jums piemīt ieradums vainot sevi un uzskatāt, ka esat apstākļu vergs, tad līdzīgi kā magnēts pievilksiet cilvēkus un situācijas, kas stiprinās šo kļūdaino pārliecību.

2. Ja šaubāties par kāda cilvēka jūtām attiecībā pret jums, tad visticamāk uzskatāt, ka neesat mīlestības cienīga un nemīlat sevi.

3. Ja mīlat kādu un uzskatāt, ka partneris neatbildēs ar pretmīlestību, tad arī šāda situācija liecina, ka zemapziņā uzskatāt sevi par mīlestības necienīgu.

4. Kad veidojat attiecības ar mīļoto, tad necentieties sevi upurēt to dēļ. Neveidojiet upura tēlu, jo attiecības radāt priekš sevis, nevis dēļ kāda cita. Ja uzskatīsit, ka neesat mīlestības cienīga, tad savā dzīvē vienmēr saskārsieties ar situācijām un cilvēkiem, kuri nepārtraukti apstiprinās šo teoriju.

Mīlestība dažreiz uzskatāma par sava veida atkarību…

Ja centīsities realizēt sevi caur mīļoto, tad nonāksiet atkarībā no viņa. Ja sapņosit, lai kāds par jums parūpētos, tad atkal sapīsieties atkarību valgos. Ja ilgosities pēc kvēlām mīļotā jūtam, tad atkal nonāksiet atkarībā…

Ezotērikas pamatpostulāti apgalvo, ka pārstāsiet būt atkarīgas tikai tad, kad spēsit realizēt savu būtību, iemīlēsiet sevi. Viss sākas ar mīlestību pret sevi. Sasniedzot šādu stāvokli, jūs kļūsiet līdzsvarotas, mainīsies vērtību sistēma. Tas, kas agrāk šķita svarīgs un nozīmīgs, kļūs nesvarīgs, un otrādi.

Vai mīlestību nepieciešams meklēt? Ezotērika māca, ka mīlestība neatrodas ārpus cilvēka būtības, tā atrodas viņā. Jo vairāk mīlat, jo vairāk šo smalko vibrāciju saņemsit atpakaļ. Nemeklējiet mīlestību aiz trejdeviņiem kalniem un lejām, tikko to atradīsit sevī, tā jūsu dzīve brīnumainā kārtā mainīsies. Jums nevajadzēs izmisīgi meklēt mīlestību, - tā ienāks jūsu dzīvi klusi un liegi, kā taurenītis, kurš nolaižas uz pleca.

Meklējiet mīlestību sevī un rezultāti neizpaliks. Pazudīs aizvainojums, bailes tikt nesaprastai, iegūsit spēju brīvi un nepiespiesti kontaktēties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, un dzīvē ienāks sengaidītās pārmaiņas.

Pamēģiniet!

Izmantotie avoti:
http://google.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Šis raksts ir kā neliela atsauce uz manu rakstu par mīlestību. Lai pasaule mainītos, cilvēkiem no sākuma jāsāk izprast mīlestību, kas ir ļoti svarīga īstenībā mūsu evolūcijai un tas nebūt nav pārspīlēts. Atbilde ir atrodama kaut vai kvantu fizikā, jo viss ko mēs uztveram ar saviem maņu orgāniem ir tikai enerģija dažādu frekvenču vibrācijās un tas ir pierādīts, ka pašos pamatos viss, kas pastāv ir tikai mūsu apziņa un kolektīvā apziņa un tas, ka šī pasaule, ko mēs uztveram kā realitāti nemaz nav tik blīva, kā varētu šķist. Radīšanas pamotos pastāv, vienkārši izsakoties, mīlestība un bailes. Mīlestība vieno un rada, savukārt, naids atsvešina un posta. Būtībā mēs visi esam viens, kas pieredz ilūziju, ka mēs esam atdalīti un nodarot pāri citam mēs nodaram pāri arī paši sev. Laiks pamosties...

Namaste

 4  1 atbildēt

Nu kā var tik vienkāršas lietas, tik sarežģīti pateikt?

 3  0 atbildēt

Interesanti  ! 

 0  0 atbildēt