vispār vispārīgi visā visumā - jā, viss jau ir noticis bet mēs tikai esam iestrēguši šeit tagadnē un kustamies ar noteiktu ātrumu. tāpēc jau arī var ceļot laikā.
otrkārt - pilnīgi noteikti katrs redz šo pasauli savādāk. kaut vai nedaudz bet pat dvīņi pasauli redz atšķirīgi jo mēs jau neredzam ar acīm, bet gan ar prātu. ar acīm mēs skatamies. mūsu redzējums balstās pārsvarā uz dzīves pieredzes un rakstura īpašībām. protams no tā visa veidojas sabiedrībai jau kopīgāks skatijums kas apņem kādu cilvēku kopumu komunicējot izplata daudz maz līdzīgu skatijumu ko sauc par kognitīvo simbiozi, vai mijiedarbību. tāpēc cilvēki kuri nekad nav tikušies vienreiz satiekoties zina daudz maz kas jādara un par ko var runāt.
paradīze vispārīgi ir, tāpat kā elle. zeme ir kā viena dimensija kur tu uz laiku esi atsūtīts lai redzētu kāds tu esi ķermenī un kā tu uzvedies. lai cik dīvaini nebūtu bet multenēs bieži vien ir slēpta dziļāka patiesība. kad nomirsti tad tu tiešām esi pie tādiem kā vārtiem un tevi izvēl kur sūtīt. un arī - paradīze tā apmēram izskatās - gaiša, mierīga zeme ar līksmu melodiju, medus un piena upēm un tur piepildās viss kas ir vēlams, taču tur praktiski nekas nav jādara. lai gan ellē visu laiku skan nebeidzami neskaitāmu ļaužu kliedzieni un tur ir mocības pustumsā un trakos apstākļos.
ā un vēl gribēju teikt ka nimbi, vai gaismas apļi uz svētajiem senajās gleznās atgādina skafandrus. turklāt ja visu labāk izanalizē sanāk analoģiski cilvēkiem kas ierodas no kosmosa ar pārsteidzošām spējām un gudrībām, gluži kā cilvēkiem no nākotnes :D
ir vēl kas jautājams?