local-stats-pixel

Ko tik meitenēm nenākas no mums dzirdēt...10

68 4

   Visos laikos un visās valstīs, tautās un nācijās ir bijis pieņemts izteikt skaistajam dzimumam komplimentus, glaimus, apsolījumus un apgalvojumus, lai panāktu pie sievietes vēlamo! Vīrieši ir pieraduši izrādīt savu sajūsmu ar dažādiem izsaucieniem, kas reizumis aizvaino sievieti. Pārsvarā jau tiek teikti komplimenti un vīrietis ir radis to darīt „oriģināli”. Cits nosūta sms, cits mms, cits aizsūta vēstuli, cits e-pastu, cits iečukst klusiņām austiņā, bet cits 2 naktī izkliedz savu komplimentu zem meitenes loga, tādējādi pamodinot kaimiņus! Tomēr runa jau nav tikai par to, kā kompliments tiek izteikts, bet arī par to, ka viņš tiek izteikts, nevis noklusēts. Kā jau mēs visi zinām, tad kompliments parasti ir kaut kas labs, pozitīvs un iepriecinošs! Piemēram, kompliments mīļotajai nāk no sirds un  ir mīlestības un pieķeršanās simbols ne tikai attiecību sākumā, bet arī vēlāk, lai arī dažreiz sakrīt viens otram uz nerva! Lai vai kā tur arī nebūtu, tas vairumis sagādā pozitīvas emocijas gan komplimenta izteicējam, gan saņēmējam. Runājot par sievietes uztveri par vīrieša teikto, tas parasti ir pārnestā nozīmē, jo vīrietis lieto tik daudz salīdzinājumus, ka viņa teikto nevar uztvert burtiski!  Tad nu man sagribējās to izdarīt tieši tā un paanalizēt tieši no tāda aspekta! Lai arī kas turpmāk tekstā lasāms, ES ESMU PAR KOMPLIMENTU UZTVERŠANU POZITĪVI PĀRNESTĀ NOZĪMĒ!!!

 Tad nu pie lietas:

 

Tavas acis ir tik skaisti zilas, kā divi okeāni! – Atslēgas vārds ir okeāni! Kas tad ir okeāns? Tas ir liels daudzums šķidras vielas kas apņem sauszemi un zem kuras cilvēks bez speciāla aprīkojuma nespēj eksistēt. Ja skatamies visus okeānus kopā, tad tas ir ap 360 miljoniem km2 un tas ir aptuveni 71% no Zemes virsmas platības!

 

Nolikšu visas zvaigznes pie tavām kājām! – Tātad zvaigznes! Zvaigznes mēdz būt dažādas, bet pārsvarā, tā ir masīva plazmas lode, kas spīd un kuru kopā satur viņas pašas gravitācija. Mazākās zvaigznes, kuras sauc par Neitrona zvaigznēm ir tikai 20-30km diametrā. Tomēr tām r liels blīvums un tās gabaliņš 1cm3 lielumā var svērt simtiem miljonu tonnu. Zvaigznes spēj spīdēt pateicoties kodoltermiskām reakcijām, kuru rezultātā radusies enerģija tiek izstarota kosmosā. Ar neapbruņotu aci no Zemes var redzēt tikai ap 6000 zvaigžņu. Visu cieņu „čalim”, kurš apgalvo, ka solīto izpildīs!!!

 

Tu esi COOL, Tevi es mīlētu bezgalīgi! – Bezgalība, kaut kas neaptverams un nebeidzams. Tas ir kaut kas, kam nav reālu robežu, sākuma vai beigas. Reliģijā tā tiek saistīta ar Dievu. Matemātikā tas ir lielums, kas pārsniedz jebkuru reālu skaitli.

 

Tu esi mana pasaule! – Mīlētāju vidū ļoti izplatīts apgalvojums, lai izteiktu visdziļākās jūtas. Bet kas tad ir Pasaule? Pasaule ir termins, kas ietver sevī Zemes uztveri no cilvēka skatpunkta. Vārdu pasaule, mēs lietojam lai „piešautu” savam sakāmajam nozīmīguma un realitātes piegaršu. Reizēm, kļūdas dēļ, lietojam šo vārdu, vārda Zeme vietā. Zemes platība ir 149000000 km2, orbītas apriņķošanas periods ir 365,256366 dienas, griešanās ātrums vidēji ir 29,783km/s, zemei ir viens pavadonis (Mēness), ekvatoriālais apkārtmērs ir 40075,02 km, sauszeme sastāda 29,2 %, minimālā temperatūra ir -89 grādi pēc Celsija, maksimālā temperatūra 57,7 grādi pēc Celsija.

 

Tu esi neatkārtojama, kā zvaigznājs, kā galaktikas! – Taisnība, ne viens zvaigznājs vai galaktika nav atkārtojama un ir unikāla. Zvaigznājs ir zvaigžņu grupa, kuru ar neapbruņotu aci uzlūkojot no zemes, liekas redzam kā vienu veselu mirdzošu punktu. Mūsdienās visa debes sfēra „oficiāli” ir sadalīta 88 zvaigznājos. Galaktika ir milzīga pastāvīga zvaigžņu kopa, kas sastāv no daudziem miljardiem  zvaigžņu un kuras atrodas daudz tālāk, kā jebkura redzamā zvaigzne. Zemei tuvākā galaktika ir Andromedas miglājs un no turienes gaisma līdz zemei atceļo 2,3 miljonos gadu. Zeme ir daļiņa no spirālveida galaktikas.

 

Tu esi mana dzīvība! – Spēcīgs apgalvojums! Dzīvība ir matērijas eksistences forma, kam raksturīga īpašas vielas struktūra, vielu un enerģijas apmaiņas veidi, pašreproducēšanās un pilnveidošanās. Dzīvība ir īpašība, kas atšķir priekšmetus no dzīvās dabas!

 

Tu esi mans gaiss un ūdens!- Arī spēcīgi vārdi. Kas ir gaiss? Par gaisu ikdienā mēs saucam atmosfēru zemes virsmas tuvumā, kura sastāv no slāpekļa-78%, skābekļa-21%, argona-0,93%, oglekļa dioksīda-0,04%, kā arī no daudz mazāka daudzuma citu gāzu samaisījuma. Kopējā atmosfēras masa ir ap 5148 triljoni tonnu. Latvijas gaisa lielākais piesārņotājs, pēc praktiski visas rūpniecības izputināšanas, ir autotransports, Sevišķi spēcīgs gaisa piesārņojums ir pilsētās, kur intensīvās un pastāvīgās satiksmes izplūdes gāzu izvējošanos traucē, piemēram, ēkas. Rīgā šī iemesla dēļ atsevišķās ielās gandrīz pastāvīgi gaisa piesārņojums pārsniedz pieļaujamās normas. Ūdens ir caurspīdīgs šķidrums, kuram nav ne garšas, ne smaržas. Ūdens vārās pie 100 grādu temperatūras pēc Celsija. Ūdens ir visas dzīvības pamatā.

 

Tu esi seksīgākā sieviete uz šīs planētas! – Labais! Pēc 2010.gada 30. aprīlī publicētās informācijas žurnālā „People”, aptaujas rezultāti rāda, ka pasaues seksīgākā sieviete ir aktrise Džūlija Robertsa. Šo titulu viņa ir ieguvusi neskatoties uz t, ka viņai ir pāri 40 gadu, tā kā 18-mitniecēm vēl ir kur augt! 2008. gadā Bulgārijā par pasaules skaistāko precēto sievieti tika kronēta Latviete, uzņēmēja, Marika Ģederte.

 

Pirmo rakstu noslēzt vēlos piebilst, ka teksti ko mēs Jums, daiļās dāmas, veltam ir vēl tik daudz un dažādi, ka visus loģiski izanalizēt nevar, bet ceru, ka āķis Jums lūpā ir un gara laika dzītas...

Ceru, ka patika un uzzinājāt ar ko jaunu!

68 4 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://Wikipedia
vipi.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

jauki, jaukiņi un tā tie čalīši mālē mums tās actiņas cieti :D

5 0 atbildēt

Patika raksts!

3 0 atbildēt
6 avatars6

labrit....  un jus tik tagad to sapratat?

2 0 atbildēt

Zvaigznāji...Galaktikas. -.- Lodveida, spirālveida, pekulāras galaktikas, nekur zvaigznājus neredzu tajā attēlā.

0 0 atbildēt

a ko darīt. ja vajag tad vajag. tā arī šamajie teicieni rodas emotion

0 0 atbildēt

atbildot uz ltniksgt komentāru " ko tik neizdarīsi, lai dabūtu meiteni gultā! "

:D:D:D:D vo vo.. :D  viirieshi :D:D  

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt