local-stats-pixel fb-conv-api

Kā pārbaudīt vai mājās ir mājas gariņš?15

108 0

Šie ir man zināmie veidi, kā to pārbaudīt. Pati esmu tos dzirdējusi no radiniekiem, ka arī pārbaudījusi! Šis gan ir mans orģinālraksts, centos priekš jums :)

Raksts par mājas gariņu - http://www.spoki.lv/mistika/Majas-garins/267079

Vispārēji. Bieži vien mājas gariņu var pamanīt, nerunājot tikai par mantu pazušanu. Kas to ir redzējis kā mākonīti, pelēku migliņu, kā lidojošu gaismiņu, šādi pati biju viņu redzējusi. Tas var pat atnākt pie jums sapnī un ko pavēstīt. Dzīvnieki arī uz to reaģē, piemēram, man suns bieži vien rej skatoties uz vienu punktu mājā. Ir smalka robeža starp mājas gariņu un spokiem, to var sajust un arī pārbaude ir savādāka.

1. Paņemiet baltu lapu, blakus uzberiet kaudzīti pelnus un atstājiet uz nakti tajā istabā, kurā jūsuprāt mājo gariņš. Tad apskatiet to no rīta vai uz lapas ir kādi zīmējumi, manā gadījumā bija krustiņš. Tātad viņš te ir. (Šo veidu izstāstīja un pārbaudīja vecāki)

2. Paņemiet ābeci, nolieciet pret sienu tā lai visi burti būtu apgriezti, atstājiet to uz pāris stundām, ja viņa ir apgriezta pareizi mājas gariņš ir. (Izstāstīja draudzene, mēģinājām – izdevās manā vecajā dzīvoklī... mājā vel nemēģināju)

3. Jautāšana svecei. Pati neesmu mēģinājusi, dzirdēju, ka iededzinātai svecei var jautāt – mājas gariņ, tu te esi? Tad svece sāk īpaši uzvesties – spēcīgi uzliesmot, ja ir, palikt pa visam maziņai, ja nav. Būs jāpamēģina.

4. Saldumu atstāšana. Atstājiet pāris konfektes, cepumus, redzamā vieta, zinot, ka jums nav kārumnieku. Ja pēc laika, kas pazūd no šiem gardumiem, tad iespējams mājas gariņš ir. Bet atsaucoties uz iepriekšējo rakstu, viņš viņas var apēst arī enerģētiski, tā kā labāk aprociet viņas vēlāk. Šo veidu izmēģināju pēc tā, ka mājās mistiskā kārtā sāka zust saldumi... es nejokoju.

Veiksmi pārbaudēs un sadzīvojiet mierā ar savu mājas gariņu, atstājiet kādu gardumu ar!

Laura Dambīte

108 0 15 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 15

0/2000

paldies! jāpamēģina, jo dažkārt kkas vienkārši mistiski pazūd, bet pēc kāda laika, atrodas redzamā vietā emotion

6 0 atbildēt

Man arī visu laiku kaut kas pazūd un atkal uzrodas vietās,kur pazudušo mantu jau esmu meklējusi!Dažreiz dzirdu dīvainas skaņas!Piemēram,nesen-mājās esmu viena,pamostos un nevaru aizmigt,dzirdu kā pa galdu pabīdās mana neizdzertā kafijas krūze,un interesanti ir tas,ka pēc tās skaņas uzreiz aizmigu! emotion Nu nezinu kas man mājās dzīvo,bet kaut kas tas noteikti ir,un vēl es ļoti bieži jūtu,ka kāds uz mani skatās,paliek diezgan neomolīgi,kad mājas esmu viena! emotion

4 0 atbildēt

Man svece nepalīdzētu, atceros kad mamma no baznīcas mēdza, ķipa svētītās, sveces nest mājās un dezināt, atlika man tiem sūdiem tuvoties kad tās jau sāka sprakšķēt un uzliesmot ar leilāku liesmu. :D

4 0 atbildēt

Hm.....vajadzētu pameiģināt:)

2 0 atbildēt

Maajas garinsh ir kleptomaans :D

1 0 atbildēt

Man mājās mājas gariņš?

Tas izklausas dīvaini!emotion

0 0 atbildēt

Mhmm, nu labi :D

0 0 atbildēt

Varbūt kāds jau ir mēģinājis?

Gaidu atsauksmes :)

0 0 atbildēt