local-stats-pixel

Illuminati Un Kurts Kobeins11

 74  6

Ir teorija, ka Kurtu Kobeinu no slavenaas roka grupas Nirvana nogalinaaja Vinja sieva Courtney Love. Saka, ka illuminati tik grib, lai juus taa domaatu. Es saku, ka tie bij abi, jo illuminati piedaavaa paardot dveeseli pa slavu un naudu. Courtney bija ljoti slavas kaara un nauda ar vinjai patika.

Savukaart, es arii redzu, ka peedeejais albuums, kas Nirvanai bija, ir ljoti savdabiigs. Kurts tur nelika savu dziivi. Vinjsh runaaja par illuminati sazveerestiibu. Sekojoshajaa klipaa ir ljoti labi viss paskaidrots.

Krusts - Muuzikas Industrija

Vaarnas - Augstaakie Illuminati

Jeezus - Kurts vai jebkursh cits muuzikjis (Ieveerojiet, ka klipaa Jeezum ir santa klausa cepure un tad taa nomainas uz paavesta kroni)

Santa klausa cepure - Daasnums, prieks, nekaada kontrole, labdariiba.

Paavesta kronis - Kontrole, paklausiiba, liela autoritaate, piekalts uz muuzhu.

Mazaa meitene - Laikam, Kurta slepkava.

Sieviete ar izkropljoto kjermeni un engjelja spaarniem - Cilveeki, kas karo pret illuminati. Vinji ir dieva kareivji, bet ir jaazaudee cilveeciiba, lai izdziivotu pret illuminati. (Illuminati noskaidro tavu vaajo vietu un sit tur. Jebko, kas tev daargs. Katram cilveekam ir kas daargs. Labi piemaaeeri - 2pac miileeja sievietes un nekad neaizskaara, bet vinju ieseedinaaja pa sex abuse, MJ miileeja beernus, uztaisija atrakciju parku, bet vinju iesuudzeeja par pedofiiliju)

Ziedi - Slava

Koks ar embrijiem - Naakotne

Kurts gulj starp ziediem - Miris slavaa

Migla, kas aizsedz Kurtu - Kurts tiks aizmirsts (Taa vinjsh domaaja)

Balts uz menu - Labais uz ljauno

Invaliida ratinji, ko aizstumj mazaa meitene - Kurta nogurums no dziives (Kurtam bija jaalieto narkotikas, lai aptureetu saapes, ko vinjam izraisija slimiiba un vinjsh jav bij noguris no dziives, bet vinjsh sasniedza daudz lietas. Axl Rose netika noslepkavots, jo vinjsh pret illuminati veesta tik 3 klipos, bet Kurts tam veltija visu peedeejo albuumu.)

Tagad piedaavaaju jums ieveerteet klipus, ko esu izanalizeejis.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

cilvēks ir debesīs. izrādi kādu cieņu un iebliez kādu viņa dziesmu

 6  0 atbildēt

vienozīmīgi +

ļotii interesantii

 2  1 atbildēt

ej tak tu dirst ar saviem lubrikantiem!!!!!

 1  0 atbildēt

tev nav privātās dzīves vai? protams + par vērību, bet c'moon. tagad mēs katrā klipā mēģināsim ko saskatīt? Kurts Kobeins bija izcils mūziķis un tāpēc, ka viņs bija nāvīgi slavens (ironiski, ne?) un nomira savos ziedu gados, vainojams ir tas illuminati sviests or smth? un pārējie mūziķi arī? tad jau arī Merkūrijs ar tiem sazvērējās.. tad visi klasiskās mūzikas pārstāvji ko? vispār kaut kāda elle zemes virsū.. visi krita kā mušas.. tas ir buļļa sūds. pareizi 'Ērmība' saka, izrādiet kādu cieņu. nekāda illuminati tur nav. vienkārši viņam noriebās tādi ziņkārīgi frīki, kuri bāž savu degunu citu dzīvēs, jo paši ir bez tādas. sorry, bet man patīk Nirvana un šis bija tāds kā aizvainojums.. domā, ka viņš nevarētu to visu sasniegt paša spēkiem? cilvēkiem skauž, tāpēc arī izgudro tādu illuminati.

 2  1 atbildēt

Loģiski, Interesanti, aizraujoši lasīt un klausīties dziesmas un videoklips... neapšaubāmi +++... nezin kurš ielicis mīnusus par labu rakstu...

+++

 1  0 atbildēt

Biju dzirdējis nostāstus par ilumminati, bet tieši par šo nebiju. "+"

 1  1 atbildēt

R.I.P. vecīt, paldies par jauko laiku kad klausijos tavu mūziku, Nirvana un Bush - tā brīža labākais ko mūzika spēja dot! emotion

 0  0 atbildēt

Da nogura no savas slimiibas, un vairaak no saapeeem, Padomaaja nahuj mociities,paarnarkoja un izshaava smadzenes!!!  Malacis!!!

 1  2 atbildēt