Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
221
« 1  2  3 »

Šoreiz par ko tiešām intresantu... par Dievu kariem uz mūsu planētas.

Jālasa būs daudz!

Dievi bija astronauti no... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
1.

Dievi bija astronauti no citām planētām Visumā, kas pirms gadu tūkstošiem apmeklēja mūsu planētu. Liekas, ka ar laiku no Visuma atlidojušo dievu starpā radās nesaskaņas, kas izvērtās liela mēroga konfliktos. Nav īsti skaidrs, kāpēc un par ko dievi karoja. Nenoliedzams ir fakts, ka dievu karu atbalss  ir saglabājusies daudzu seno kultūru nostāstos. Dievu militārajos konfliktos tika iejaukti arī cilvēki. Tā vismaz liek domāt dažas detaļas mītos, leģendās un senajos tekstos. 

Senie mīti, leģendas un teksti  vēsta, ka dieviem piederējusi rafinēti ieroči, kuru darbība un sekas atbilst mūsdienu masu iznīcināšanas ieročiem Čārlzs Berlics grāmatā "Pasaules bojāeja 1999.gadā" raksta: "Zināmi kultūras vides skicējumi, kurus esam saņēmuši agrīnajā vēsturiskajā un reliģiskajā literatūrā, un kurus daļēji pastiprinājuši daži ievērojami arheoloģiski atklājumi, šķiet norādam, ka uz šīs planētas jau tūkstošiem gadu pirms mūsu vēstures izmantoti ieroči, kas bijuši līdzīgi atombumbām. Taču mēs šos nepārprotamos norādījumus uz kodoltemisku karu senajās leģendās neesam atklājuši agrāk tāpec, ka nebijām pazīstami ar atombumbu." Mazliet tālāk Čārlzs Berlics raksta: "Tikai pēc 1945.gada atomsprādziena un vēlāk tiem, kas bija studējuši šos senos rakstus, lēnām atausa atziņa, kas tajos patiesība attēlots. Dažas ainas sķiet skaidri norādam uz tīri specifiskām atomkara detaļām un tā sekām..."          

Laikam, pirmais, kuram šāda atziņa bija pats "atombumbas tēvs" Dr.Roberts Openheimers, kurš, starp citu, bija labs senās Indijas sanskrita valodā sarakstītās literatūras eksperts. Savus iespaidus un izjūtas pēc pirmā atombumbas sprādziena Alamogordo, Ņūmeksikas pavalstī, 1945.gada 25.jūlijā viņš izteica citējot pantu no senas indiešu poēmas Bhagavat-Gīta:    "Ja pēkšņi tukstoš sauļu spožums debesīs uzliesmotu,  Tas būtu kā Visvarenā mirdzums, Es esmu tapis nāvē - pasauļu grāvējs."  

1952gadā DrROpenheimers... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
2.

1952.gadā Dr.R.Openheimers (attēlā) kodolfizikas problēmām veltītā konferencē, kas notika Rotčesteras universitātē, lasīja lekciju. Pēc lekcijas notikušās diskusijas laikā kāds students jautāja Dr.R.Openheimeram: "Vai bumba, kas "Trīsvienības projekta" ietvaros tika uzspridzināta pie Alamogordo, bija pirmā?" Savāda bija "atombumbas tēva" Dr.R.Openheimera atbilde: "Jā, pirmā - mūsu laikos, protams!" Vai Dr.R.Openheimers atcerējās drausmīgos ieroču aprakstus senās Indijas sanskrita literatūrā? Vai viņš pieļāva domu, ka atombumbas spridzinātas jau aizvēsturiskos laikos? Laikam Dr.R.Openheimeram šādas domas laiku pa laikam virmoja galvā.            

Par to, ka aizvēsturiskos laikos uz zemes pastāvējusi civilizācija, kura izmantoja atomenerģiju, bija pārliecināts arī Nobela prēmijas laureāts Frederiks Sodijs. Savā grāmatā "Rādija izskaidrojums" Sodijs rakstīja: "Es uzskatu, ka pagātnē eksistējušas kultūras, kas pazina atoma enerģiju un tika totāli iznīcinātas šīs enerģijas kļūmīgas izmantošanas rezultātā." Pārsteidzoši, ka ievērojamiem zinātniekiem varēja ienākt prātā tik ķecerīga doma. Taču mūsu pagātnē noticis kaut kas noslēpumains, kas prasa izskaidrojumu. Leģendas par dievu kariem ir daudzām tautām, kuras dzīvo dažādos zemeslodes reģionos. Tas ļauj izdarīt secinājumus par zemes fantastisko pagātni.       

Hipotēze par "Dievu kodolkaru" balstās pamatā uz  mitoloģiskas izcelsmes faktiem un ģeoloģiski un arheoloģiski pierādāmiem faktiem. Sāksim ar mitoloģiskas izcelsmes faktiem.

Mitoloģiskas izcelsmes... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
3.

Mitoloģiskas izcelsmes fakti.   

Iespējamie Dievu kari pieminēti un aprakstīti daudz dažādu tautu un kultūru senajos rakstos un mutvārdu mītos visā pasaulē.   Nu piemēram šajās kultūrās:  

Senā Mezopotāmija. 

Senā Izraēla.    

Senie Heti. 

Senā Ēģipte. 

Senā Ķīna. 

Senā Indija. 

Senie Taji.

Senā Grieķija. 

Senie Ķelti. 

Senie Ģermāņi un Skandināvi. 

Senā Amerika.  

Apskatīsim dadažas liecības... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
4.

Apskatīsim dadažas liecības no šīm kulturām.

Senā Ēģipte.

"Mirušo grāmata" vēsta par Saules dieva Ra cīņu ar nepaklausīgajiem bērniem Kosmosā. Cīņas laikā Ra neatstāj "pasaules olu" ( domajams, kosmosa kuģi ). Ēģiptiešu valdnieku mitu ciklā aprakstīta dieva Hora divkauja ar Setu, Ozīrisa slepkavu. Akmenī cirstie uzraksti uz Hora tempļa sienām Edfu attēlo varenu kauju ainas Edfu un Tentirā, tagadējie Denderi. Šajos uzrakstos "spārnotais saules disks" parādās kā ierocis, kas tiek pielietots pret dievu tēva Ra ienaidniekiem. Tekstā, ko jau 1870.gadā pārtulkoja eģiptologs profesors Heinrihs Brugšs, rakstīts: "Horhuts, viņš lidoja augšup pretī saulei kā liels spārnots disks. Viņš ņēma pie sevis arī dienvidu un ziemeļu dievietes divējādu čūsku izskatā, un tās ar savu uguns elpu aprija ienaidniekus dzīvus. Viņu drosme noplaka, jo tie izjuta bailes viņa priekšā. Viņi vairs nepretojās un mira uz līdzenas vietas." Spārnotais disks, kā izriet no citētā teksta, ir dieva Hora lidaparāts, kas apbruņots ar vareniem ieročiem - lāzeriem( pēc Reinharda Habeka ). 

Cits orģinālcitāts vēsta par uzvarām vainagotā Hora atgriešanos citu dievu pavadība: "Viņš veda savā kuģī Harmahisu un nolaidās pie "Hora troņa" pilsētas. Viņš teica Totam: "Staru raidītājs, ko radīja Ra, tas sakāva ienaidnieku ar savu spēku. No šīs dienas to sauc: staru raidītājs, ko radīja gaismas kalns." Tātad ari seno ēģiptiešu tekstos aprakstīti dievu ieroči, piemēram "staru raidītājs", ko vēlāk interpretēja kā ugunsspļāvēju čūsku.

Senie Heti nbsp Par dievu... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
5.

Senie Heti.  

Par dievu konfliktiem hetu mitoloģijā vēsta episko mītu cikls par Kumarbi. "Kumarbi cikla" tekstā rakstīts sekojošais: "Senos laikos Alalu bija valdnieks debesīs: viņš, Alalu, sēdēja tronī. Varenais Anu, pirmais starp dieviem, stāveja kājās viņa priekšā noliecies, dzeramo kausu rokā. Deviņus saskaitītos laika posmus Alalu bija valdnieks debesīs. Devītajā laika posmā Anu izaicināja Alalu uz cīņu. Alalu tika sakauts: viņš bēga no Anu - viņš nolaidās lejup uz tumšo Zemi. Lejup uz tumšo Zemi viņš devās. Tronī sēdēja Anu."   

Man liekas, ka šajā citētajā teksta fragmentā aprakstītie notikumi risinājušies uz citas planētas. Komentējot šo hetu mītu, kurā jūtama šumeru - akadiešu mitoloģijas ietekme, atļaušos citēt Eriku fon Dēnikenu. Viņš grāmatā "Vēstījumi un Zīmes no Visuma" raksta: "Ja  Visumā bijuši kari, tad kā jau visās domstarpībās, kas tika risinātas ar spēka pielietošanu, vajadzēja būt uzvarētājiem un zaudētājiem. Uzvarētāji varēja palikt uz savas planētas. Bet zaudētajiem bija jābēg un ar vēl neizmēģinātu kosmisko kuģi bija spiesti īsā laikā sasniegt kādu citu planētu. Vai mūsu zilā planēta kalpojusi par patvērumu kosmiskās kaujas zaudētājiem?"   

Tātad kosmiskās kaujas zaudētāji nokļuva uz Zemes. Kumarbi cikla mīti šādu secinājumu pieļauj. Tāpat arī Atklāsmes grāmatā aprakstītais karš debesīs liek tā domat. Taču arī Anu tika gāzts no troņa. 9.laika posmā Anu pieveica dievs Kumarbi, Alalu atvase. Anu bija jabēg. Pēc kāda laika dumpi pret Kumarbi organizēja hetu negaisa dievs Tešubs. Mēģinot gāzt Kumarbi, Tešubs aicina palīgā Anu. Bet Anu atsakās iesaistīties dumpi un piedāvāja troni Eijam, taču tas nepieņēma piedāvājumu, jo baidījās no Kumarbi. Teksta beigās minēta Zeme, kas Kumarbi dzemdēja divus bērnus. Teksts ar to apraujas.

Senie Taji nbsp Taizemē... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
6.

Senie Taji.  

Taizemē dzīvojošās taju tautas mīti vēsta par divgalvaino čūsku Tjenše. Atkal šī čūska!!   Taju tautas, kuras izcelsme ir neskaidra, mitoloģijā atrodama norāde, kurā attēloti radioaktīvie nokrišņi: "Debesu čūska aptumšoja debesis: tur, kur veda viņas ceļš, cilvēkiem zem tā kļuva gandrīz vai neiespējami elpot. Visu laiku no tās apvalka uz zemi bira smalki putekļi, un tas ne vien apgrūtināja elpošanu, bet arī izraisīja nedziedināmus izsitumus, kuri atņēma cilvēkiem spēkus, līdz viņi nožēlojami mira. Tjenše baltie putekļi noslāpēja arī visus augus un mazos dzīvniekus."  Taju mitoloģijā minētie izsitumi varētu būt kodolieroču pielietošanas sekas.

Senā GrieķijaSengrieķu... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
7.

Senā Grieķija.

Sengrieķu dzejnieks Hesiods poēmā "Teogonija" ( 7.gs.pmē. )apraksta cīņas starp Olimpa dieviem un titāniem, sīki attēlojot ieročus, trokšņus un temperatūru. Tā bija ciņa par varu. Drausma un sīva bija Olimpa dievu cīņa ar titāniem. Bargi un vareni bija dievu pretinieki titāni. Zeva vadītie dievi nocietinājās augstajā Olimpā. Zeva pusē nostājās arī daži titāni: titāns Prometejs, titāns Okeāns un viņa meita Stiksa ar bērniem: Dedzību, Varu un Uzvaru.

"....Arī titāni pastiprināja savas eskadras... skaļi brīkšķēja zeme, debess velve dārdēja... un tūlīt no debesīm un no Olimpa zibsnīdams drāzās Pērkona dievs. Spēriens pēc spēriena, ar dārdoņu un zibsnījošiem uzliesmojumiem... locijās svētās liesmas... visapkārt  degot krakšķēja pārtikas devēja augsne, svelmē sprakstēja varenie mežu masīvi... svētais gaiss liesmoja tā, ka pat visspēcīgāko acis apžilbinātas raudzījās pērkona un zibens starā mirdzošajā spožumā... it kā zemei tuvotos debess velve, atskanēja viskaļākais troksnis... Dievi atsteidzās uz kauju, nikni plosijās vēji, virpuļoja putekļi un gruveši... tad Zevs raidīja savu vareno šāviņu un izcēlās apdullinošs troksnis..."

Zevam palīgā atsteidzās milži kiklopi ( vai ciklopi ), kuri viņam izkala zibeņus un pērkonu. Zevs no debess velves raidīja uz titāniem blīkšķošus zibens šāviņus, kas uzvārīja jūru, nodedzināja veselus apgabalus un lika zemei nodrebēt. Karš starp Olimpa dieviem un titāniem ilga 10 gadus.

Titāni karu ar Olimpa dieviem zaudēja. Uzvarētāji ar uzvarētajiem titāniem apgājās nežēlīgi. Zevs pavēlēja titānus ieslodzīt drumajā Tartarā. Par sargiem viņš norīkoja milžus simtročus. 

Taču miers pēc uzvaras karā ar titāniem nesekoja. Gaja stājās laulība ar drūmo Tartaru un dzemdēja pūķi Tifonu. Tā parādīšanās dieviem iedvesa šausmas "...pūķis briesmīgi locijās un uz tā pleciem grozijās simts  galvas, laizīdamās visapkārt ar tumšām mēlēm, un no katras galvas izšāvās karsts stars... tā skatiens dedzināja, kā uguns. Visās šausmīgajās galvās bija skanīgas balsis." 

Dievi, izņemot Zevu, lielās bailēs aizbēga uz Ēģipti. Īsti zaķapastalas bija dievi!Bet Zevs nenobijās. Viņš drosmīgi metās cīņā ar Tifonu:

                   "...kad Tifons uzbruka,

                   Tumšzilo jūru tad pārņēma versme no abējām pusēm -    

                   Gan no negaisa sautram, gan ari no briesmona uguns,              

                   Gan no viesulu vetram, gan ari no spozajiem zibsniem."

Zeva raidītie zibens šāvinņi sadedzināja pelnos Tifona simts galvas. No uzvarētā Tifona dvesa tāds karstums, ka viss apkārt kusa. Zevs iemeta Tifonu drūmajā Tartarā. Olimpa dievi svinēja uzvaru. Viņi sadalīja varu pār pasauli. Zevs sev paturēja debesis, jūra tika Zeva brālim Poseidonam. Veļu valstība -Zeva brālim Aīdam.

Tomer galvenais bija Zevs. Taču dieviem priekšā stāvēja cīņa ar gigantiem. Giganti bija dievietes Gajas bērni, apveltīti ar ārkārtīgi lielu spēku, un viņi ar to lepojās. Giganti nebaidījās no dieviem. Giganti gribēja atņemt dieviem varu pār pasauli. Viņi sāka kauju ar dieviem Flegras laukos, kas atrodas Halkidikas pussalā Pallēnē. Dievu ieroči nespēja nogalināt gigantus: viņu māte bija tiem devusi aizsardzības līdzekli. Tikai cilvēki varēja nogalināt gigantus. Pret cilvēku ieročiem Gaja gigantus aizsargāt nevarēja. Viņa gan pa visu pasauli meklēja tādu zāli, kas gigantus varētu pasargāt arī no cilvēku ieročiem, bet Zevs bija visu pārklājis ar tumsu un pats to zāli noplūcis.

Cīņa bija nikna. Giganti meta uz dieviem milzīgus klintsbluķus. Zevs bez mitas raidija liesmojošus zibens šāviņus, taču nogalināt gigantus nespēja pat Zeva varenie ieroči. Tikmēr dieviete Atēna Zeva uzdevumā aizlidoja uz Kosas salu, kur pēc karagājiena uz Troju uzturējās Zeva dēls Herakls. Atēna aicināja Heraklu palīdzēt dieviem karā  ar gigantiem.Kaujas gaita uzreiz mainījās par labu dieviem, kad kaujas ierindā stājās diženais varonis Herakls. Viņa ar Lernes hidras indi saindētās bultas nesa gigantiem nāvi. Tā ar Herakla palīdzību dievi uzveica un iznīcināja gigantus. 

Dievu cīņu ainas aprakstītas arī Homēra eposā "Iliāda" ( 8.gs.pmē. ): "Dievi atsitās viens pret otru ar milzīgu troksni, kas satricināja tālas zemes... Kāpēc tu atkal grūd dievus strīdā ar dieviem?".

"Dievi nonāca līdz sadursmei. Viņi atsistās viens pret otru ar milzīgu troksni un tālas zemes drebēja visapkārt, tālajās debesīs atskanēja it kā bazūnes. Zeva sirds līksmoja, kad viņš redzēja dievus cīnāmies."     

"Zemi pāršķēla Poseidons, kurš lika tai nodrebēt: tik milzīgs bija troksnis, kas radās, kad cīņā sadūrās dievi."         

"Klajumā vispirms tika aizdedzināti un sadega mirušie, un nodega viss līdzenums. Zuši un zivis mocijās virpuļos, kas mutoļoja un vārijās skaidrajos ūdeņos."

Senie ģermāņi un skandināvi... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
8.

Senie ģermāņi un skandināvi.  

Ģermāņu mitoloģijā stāstīts par diviem lieliem dievu kariem. Pirmais karš notika starp divām dievu grupām - āsiem un vāniem. Āsu un vānu karš beidzās ar to, ka abas karojošās puses salīga mieru. Āsi un vāni kļuva par draugiem un sabiedrotajiem. Otrais karš - ragnajorks jeb "dievu mijkrēslis" attēlo asu bojāeju dievu konflikta laikā ( par ragnajorku stāstīts "Edā" un "Gaišreģes vīzijās" ): "Vai jūs aptverat grēka lielumu?... Tad Odins trieca savu šķēpu barā. Bija sagrauts nocietinājums, āsu  pils, kurā viņi gribēja patvērties, jo bija kaili... Viņi bija zaudējuši svētlaimi, patieso labklājības spožumu, savu paradīzi, mainījuši esamību pret šķietamību, un tiem nācās kā vāniem garā vājiem iet kara taku. Vai jūs zināt, ko tas nozīmē?" Skandināvu svētajā grāmatā "Eda" rakstīts: "Milzu dusmās plosās čūska( Jormunganda ). Viņa uzsit viļņus... Ar svelošu karstumu no dienvidiem nāk rūkoņa. No dieva šķēpa mirdz saule... Klints drūp, cilvēki nonāk Hēlā. Debesis sasprāgst... Zemes josta atveras uz debesīm: viņš spļauj uguni un sprauslo indi.

Dievs dodas pretī tārpam [ čūskai vai pūķim ]. Zemes aizstāvis [ Tors ]dusmās satriec to. Saule apdziest, zeme nogrimst jūrā. No debesīm krīt spožas zvaigznes. Uguns virpuļi izārda tuvāko izplatījumu. Karstas liesmas laiza debesis."   Šajā karā, ko "Eda" un "Gaišreģes vīzijas" sauc par ragnajorku, gāja bojā lielākā daļa dievu un cilvēku ( piemēram, Odinu aprija ļaunais vilks Fenrirs, bet Tors gan uzveicis čūsku Jormungandu, taču mira pagājis deviņus soļus no čūskas indes ( no radiācijas? )): "...Kara stihija aptvēra pasauli. Ļaunais vilks Fenrirs aprija Sauli, Mēnesi apēnoja kāds cits briesmonis, no debesīm nokrita un nozuda zvaigznes, bet Zeme tā drebēja, ka pat kalni šūpojās. Ļaunuma dieva meita palīdzēja tēvam un izlaida visus pazemes ūdeņus, kas appludināja pilsētas.

Gāja bojā dievi un viņu pretinieki, bet pazemes dievs Sutrs paspēja Zemi iegrūst liesmu jūra, ko nodzēsa tikai plūdu ūdeņi. Tikai nedaudz dievu un cilvēku palika dzīvi. No tiem tad arī cēlusies mūsdienu cilvēce..."   Kādi briesmīgi ieroči tika izmantoti āsu pēdējā karā? Vai tiešām aizvēsturiskos laikos notika  kodolkarš, kas noslauciīja no zemes virsas toreiz pastāvējušu civilizāciju? Varbūt Lielie plūdi, par kuriem stāsta daudzu tautu mīti, bija šī kodolkara sekas? Daudzi momenti seno tautu nostāstos liek domāt, ka Lielie plūdi bija mākslīgi izraisīta ( Nudien traka doma! Atkal uzpeldēja no zemapziņas apziņas virspusē! ).  

Liecības senajā Amerikā nbsp... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
9.

Liecības senajā Amerikā.  

1. Kanādas indiāņu teiksmās stāstīts, ka briesmīgi dēmoni iznīcinājuši pilsētas zemes dienvidos. Iznīcību radīja varenas perkonāvas.

2. Vidusamerikas un Dienvidamerikas leģendas vēsta par to, ka dievi reiz sadedzinājuši zemi ar ieročiem, kas bija karsti kā saule.             

3. Seno meksikāņu  rakstu piemineklī "Čimalpopoka" ir pieminēti milži. Viņus iznīcināja dievi. "Čimalpopokas" kodeksā teikts: "Šai laikā notika, lija lietus un iedzīvotāji tāpēc sadega..." Vai tika izmantotas atombumbas? -grāmatā "Sfinksu sindroms" jautā Valters Jergs Langbeins.                

4. Maiju mīti vēsta, ka lidojušais dievs Ah-Mucenabs izraisīja milzīgu uguni, kurai par upuri krita milži.

5. Maiju svētajā grāmatā "Popol Vuh" rakstīts: "Viņiem nebija miega, nebija miera. Tās bija lielas žēlabas... ka diena neiestājās, ka nekļuva gaišs. Viņu sejās bija tikai izmisums, viņus pārņēma lielas bēdas un nomāktība, no ciešanām viņi bija gluži apjukuši..." Ak, vai, kaut tik mēs redzētu piedzimstam sauli," - viņi sacīja un daudz runāja savā starpā bēdu pilni, pilni izmisuma un pilni žēlabu, viņi runāja un tomēr nevarēja rast mierinājumu, jo diena neiestājās."  Komentārs te varētu būt šāds: kodolsprādziena rezultātā atmosfērā tiek izsviests milzīgs daudzums putekļu, kas aizsedz sauli un brīžiem iestājas pilnīga tumsa.           

6. Acteku nostāsts "Kolhuakanas un Meksikas karaļvalstu vēsture" vēsta: "Šai laikā cilvēki gāja bojā, tai laikā viņi iznīka. Un toreiz gāja bojā saule."       

7. Tomēr liekas, ka daļai milžu izdevās pārdzīvot atomsprādzienu un tai sekojošo tumsu, jo kādā acteku nostāstā teikts: "Neskaidrajā krēslā maldījās izbadējušies milži. Kad cilvēki viņus sastapa, izraisijās izmisīgas cīņas."

8. Acteku tekstā rakstīts: "Bet debesu jaguāri aprija milžus. Viņi metās lejup no krēslainajām debesīm un tos iznīcināja." Var pieņemt, ka ar "debesu jaguāriem" domātas iznīcinātājlidmašīnas.                                

9. Maiju grāmatā "Popol Vuh" ir vietas, kuras liek atcerēties Bībelē attēloto Sodomas un Gomoras bojāeju, īpaši epizodi, kad Lāta sieva pārvēršas tvaika stabā vai salsstabā: "Saule pacēlās strauji kā vīrs un tās svelme bija neizturama. Un tūlīt... visi sastinga... un pārvērtās akmenī..."                      

10. Dienvidamerikāņu leģendās briesmīgs ierocis, kuru sauca par "Mašmaku".

11. Kajapu indiāņu ( Brazilijas mūžameži, Paras pavalsts, Riufresku upe ) leģendā par Bepu Kororoti ir minēts briesmīgs ierocis kops - pērkona ierocis ( piebilde: ne visi dievu ieroči bija nukleāri... ): "Kādu dienu ciemā ieradās Beps Kororoti. Viņš bija tērpts bo ( skafandrā?!?! ), kas viņu apsedza no galvas līdz kājām. Rokā viņam bija kops, pērkona ierocis. Daži mēģināja uzbrukt nelūgtajam atnācējam, bet viņu ieroči bija pārāk vāji. Katru reizi, kad tie skāra Bepa Kororoti apģērbu, tie saira putekļos. Karotājam, kas bija ieradies no debesīm, nāca smiekli par to cilvēku vājumu, kuri ar viņu mēģināja cīnīties. Lai viņiem pierādītu savu spēku, viņš pacēla savu kopu, nomērķēja uz koku vai akmeni - abus iznīcināja. Viņš dzīvoja pie kajapiem vairākus gadu desmitus, līdz pameta tos uz visiem laikiem."

Ģeoloģiski un arheoloģiski... Autors: Mr Cappuccino Dievu kari.
10.

Ģeoloģiski un arheoloģiski pierādāmi fakti.  

Lai gan sistemātiski, organizēti pētījumi šajā virzienā nav veikti, tomēr daudzi ģeoloģiski un arheoloģiski atradumi šķiet norādam uz aizvēsturē notikušu kodolkaru.

Tektīti. (paradīti attelā)

Viena svarīga norāde uz sirma senatneē notikušu militāro konfliktu, kurā izmantoti kodolieroči, varētu būt stiklveida gabali, kas atrodami daudzviet pasaulē. Ģeologi šos stiklveida sakusumus sauc par tektītiem. Tektīti satur radioaktīvos  berīlija un alumīnija izotopus. Tie radušies ļoti lielā karstumā un spēcīgas radioaktivitātes apstākļos. Tas var liecināt par nukleāru procesu, ko izraisīja dievu ieroču pielietošana.

Tektīti atrasti:                     

- Austrālijā,        

- Dienvidamerikā: stiklā sakusuši ieži atrasti arī Andu kalnu ielejās. H.Verners Zahmans atzīst, ka, "tomēr šeit ne vienmēr var pilnībā izslēgt iespējamo saistību ar vulkānisko darbību."                      

- Dienvidāfrikā,     

- Indijā,                       

- Francijā,                    

- Gobi tuksnesī - kilometriem plašā apvidū smiltis ir sakusušas stiklainā masā (gan Mongolijā, gan Ķīnā). Tas norāda uz kodolsprādzienu.

« 1  2  3 »
2
221
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [17]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
as nu Praiļim avatars
Medaļa ZebraMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  as nu Praiļim 23.12.12 21:49
6
0

tik daudz jālasa. pusi izlasīju, pēc tam dalasīšu. pie favorītiem

thepower avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Tīģeris
  thepower 24.12.12 13:34
4
0

Tikko izlasīju...labs raksts, un jāatzīst, ka es jau kādu laiku līdzīgi domāju...

666xxx avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Recidīvists
  666xxx 30.12.12 01:37
2
0

paldies, Tev par rakstu, vienozīmigi esi pelnījis daudz +, lasīju ar viss dziļāko interesi. 

gumijkoks18 avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Veiksmes lāde
  gumijkoks18 28.12.12 19:38
2
0

Tiem, kam arī patika iesaku grāmatu "Aizliegtā Vēsture". Tur šī tēma kārtīgi apcilāta. Arī Ancient Aliens dokumentālo seriālu ir vērts palūrēt.

Naža Asmens avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ApokalipseMedaļa Admins iesaka
  Naža Asmens 24.12.12 14:09
2
0

Iemetu pie favorītiem lasīšu vēlāk...

Foxtrot2 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Foxtrot2 28.12.12 12:51
1
0

Vienā Krievu portālā bija apraksts par seno Indiju un aizvēsturisko atomkaru. Diemžēl mūsdienu zinātne piekopj tā saucamo filtrēto arheloģiju. Vis kas neiederās Darvina teorijā tas esot mīts un izdomājums. Tā tas ir ar Maijiem un Inkiem, kā šie ar primitīviem instrumentie pārvietojuši simtiem tonnu smagus akmeņus un nesuši pat kalnā gandrīz pa stāvu nogāzi. Tas neskatoties uz to, ka Spāņu kolonizātori apgalojuši ka Inki nepazina riteni. Kā tas ir iespējams. Sanā Grieķija kur ir ideāli apstrādāti akmeņi, tik lieliski, ka mūsdienu akmens apsrādāšanas tehnika to nespēj. Te lūk ir tas faks ka officiālā arheloģija sapinās pretrunās pati ar sevi. Tai krievu portālā kas ņēma nelabugalu bija teikts. Mēs ejam pa spirāli un mēs atceramies to kas ir mūsu vijumā. šis un tas nonāk līdz mūsu laikmetam un neiederās mūsu pasaulē un to uzskatām par anomāliju. Cilvēcei ir raksturīgi attīstīties un sevi iznīcināt, lai sāktu visu no jauna.

creizy50 avatars
Medaļa Spoks
  creizy50 24.12.12 11:35
1
0
garššššš........, bet labs.
Orange Camel avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Man patīk Facebook 7000
  Orange Camel 23.12.12 21:27
1
0

Labs raksts! +

Mclampina avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Mario
  Mclampina 02.12.13 15:53
0
0

Superigs raksts, vienreiz, sen atpakaļ skatījos dokumentalo filmu tieši par šo tēmu. Tiešām interesanti.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.01.13 22:16
0
0

Neliela piebilde Grieķijas sakarā (varu runāt kā eksperts.. vai vismaz topošais eksperts) - Iliādā dievi īsti necīnījās viens pret otru, bet tie nostājās attiecīgo karotāju - trojiešu vai ahajiešu (t.i. - grieķu) pusē. Hēra, Atēna, Poseidons atbalstīja grieķus, savukārt Afrodīte, dvīņi - Artemīda un Apollons, Arejs, nostājās īliešu jeb trojiešu pusē. Vēl tur pavīd šādas - tādas mazākas dievības, kā Erīdija un Irīda, bet nu viņu loma (ja neskaita Erīdijas strīdu ābolu) Īliādā ir visai maza. Tā kā - grūti to nosaukt par ''dievu karu''. Tas ir drīzāk karš, kurā savijušās cilvēciskās un dievišķās attiecības, uz kā bāzes, vairāk vai mazāk, arī balstās visi grieķu mīti.  

Par titānu cīņām jeb tā saukto titanomahiju - klasiķi to raksturo kā pārēju no arhajiskā mitoloģiskā posma (miksantropiskas, fitomorfiskas, zoomorfiskas būtnes, daudzas bez ārēja vizualizējuma - tai skaitā titāni, kuriem īsti NAV sava vizualizējuma) uz Olimpisko posmu (antropomorfiski dievi un dievības). To var raksturot sekojoši - grieķis ir iepazinis apkārtējo vidi un pasaule tam vairs nešķiet tik briesmīga, bez tam, paļaujoties uz attiecīgajiem dieviem, tos pielūdzot un tiem upurējot, grieķis tic, ka arhajiskie briesmoņi viņu nekad neapdraudēs, tie nenolaupīs radus, draugus, bērnus, neuzsūtīs nevienam neprātu and so on.

CHIEF SOSA avatars
Medaļa Melnais rāmisMedaļa AspazijaMedaļa Maģistrants
  CHIEF SOSA 11.01.13 23:48
0
0

Labākais raksts! Kāpēc tik maz +,te vajag 2000+

Mr Cappuccino avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Mr Cappuccino 28.12.12 12:42
0
0

atbildot uz antonini komentāru " a kas ir senaa izraela???? " http://lv.wikipedia.org/wiki/Kategorija:Sen%C4%81_Izra%C4%93la_un_J%C5%ABdeja

antonini avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  antonini 27.12.12 16:16
0
0

a kas ir senaa izraela????

Mr Cappuccino avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Mr Cappuccino 27.12.12 14:13
0
0

atbildot uz Masons komentāru " Raksts ir labs, tikai runājot par ... "

Paldies:) Hmm..un kur vareetu par to palasiit veel sikaak ??? 
Masons avatars
Medaļa SociālistsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Klauns
  Masons 27.12.12 13:38
0
0

Raksts ir labs, tikai runājot par Dievu kariem, tā ir tikai viena kripata no visas lielās sadaļas. iesaku palasīt sīkāk. Labs avots ir youtube. Un labi ka vēl ir tādi cilvēki kas šādus rakstus publicē.

Dusmīgs Bebrs avatars
Medaļa Man patīk Spoku FacebookMedaļa ApokalipseMedaļa Riesta laiks
  Dusmīgs Bebrs 27.12.12 01:07
0
0

+ Viennozīmīgi. Reti vairs gadās tādus rakstus palasīt. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.12.12 09:24
0
0

izlasju.ir labs,interesanti.priiņ ja dieviem tad bija tādas tehnoloģijas,tad kas šiem ir tagad?