Abi izdomātie romāni saucas "Barona Trampa brīnišķīgais pazemes piedzīvojums" (Baron Trump’s Marvellous Underground Adventure) un "Pēdējais prezidents" (The Last Presiden). Jau pēc nosaukumiem vien var saprast, kāpēc tie ir rosinājuši cilvēku interesi.
Lai gan Trampa dēla vārds tajā ir uzrakstīts nepareizi (tas ir uzrakstīts kā Barons), šķietamā līdzība ar reālo dzīvi dažiem ir bijusi nepārspējama. Stāstā par mazo Baronu Trampu viņš tiek raksturots kā bagāts, aristokrātisks jauneklis, kurš dzīvo Trampa pilī, izdomātā vietā, ko daudzi salīdzina ar īsto Trampa torni.
Viņam ir arī mentors vārdā "Dons". Taču šķietamā līdzība ar to nebeidzas. Lai gan romānā "Pēdējais prezidents" nav redzams Barons Tramps, tajā tiek attēlota politiskā šķelšanās pēc jauna prezidenta stāšanās amatā.
Politiskais autsaiders ir no Ņujorkas un kļūst par prezidentu tikai tad, kad ielās izceļas protesti, kas galu galā noved pie Amerikas Republikas krišanas.
Grāmatas pirmajā nodaļā teikts: “Anarhistu un sociālistu vadībā organizējas milzīgas pūļi, kas draud izlaupīt un izpostīt bagātnieku mājas, kuri tik daudzus gadus viņiem ir nodarījuši pāri un apspieduši.”
Lai gan jūs, lasot šo, varētu domāt: “Ak, tas ir diezgan interesanti”, citi ir norādījuši, ka tas acīmredzami liecina, ka Donalds Tramps patiesībā ir ceļotājs laikā, kurš iedvesmoja Lokvudu, vai ka autors bija “gaišreģisks”.
Tviterī viens lietotājs komentēja: “Ceļošana laikā apstiprināta.”
Cits piebilst: “Šis stāsts ir mežonīgs. Trampa iespējamā piekļuve Teslas pētījumiem daļēji izskaidrotu, kāpēc ietekmīgie viņu tik ļoti ienīst. Tikai saku...”
Un trešais piebilst: “Pirmo reizi, kad to dzirdēju, tas šķita kā dīvaina, fantastiska sakritība. Tagad tas viss ir pārvērties par kaut ko ļoti reālu.”
Kā gan šīs grāmatas beidzas? Vai arī svarīgāk būtu pajautāt, vai grāmatu nobeigums piepildīsies arī dzīvē? Mums ir mazāk nekā čētri gadi, lai to uzzinātu.