local-stats-pixel fb-conv-api

dzīve nav pasaka0

20 0

šodien man uznāca iedvesma kaut ko uzrakstīt un te ir stāstiņš , ceru kad patiks un lūdzu izsakat savu viedokli :)

Mani sauc Marija, man ir 16 gadi un es dzīvoju mazā ciematiņā. Esmu vidēja gara auguma, brūniem matiem nedaudz pāri pleciem un man ir zilas acis. Ar vecākiem dzīvojam nelielā dzīvoklī, man arī ir vecāks brālis, lai gan viņš jau labu laiku nemācas skolā. Tēti es sastopu reti, jo viņam ir darbs tālu no mājām.

Šogad es uzsākšu mācības 10. Klasē. Visus gadus, jau no 1. Klases mūsu klases kolektīvs ir bijis gandrīz nemainīgs. Es klasē esmu pelēkā pele, necenšos līst nevienam acīs, bet gan labāk maliņā pasēžu un noskatos uz visu no malas. Tā kā , es neesmu no aktīvajām klases meitenēm , kas mūsu klasē tiešām netrūkst , man nav īpaši daudz draudzeņu un par zēniem vispār nerunāsim. Es draudzējos ar 3 meitenēm no paralēlklases Anniju – skaistu blondīni ar zaļām acīm , viņai nekad nav bijušas problēmas ar puišiem. Maiju – viņa ir asa un ļoti ugunīga meitene ar kastaņbrūnām acīm un sarkaniem matiem. Gitu- rudmati ar vasarraibumiem uz vaigiem un degunu , viņa no mums visām ir vismīļākā un izpalīdzīgākā , nekad nevienam neatteiks. Mēs 4 bieži ejam uz vietējo kafejnīcu pasūtam tēju ar kūciņām un runājamies, tā arī notika šoreiz , bet tad pie mums pienāca, mana bērnu dienu simpātija. Viņš mācas vienā klasē ar manām draudzenēm. Līdz šim es domāju , kad esmu pārvarējusi simpātijas , jo no viņa puses nebija nekā, lai gan iepriekš es centos izveidot ar viņu kaut vai kontaktu , bet neveiksmīgi. Viņš pienāca un jautāja

-Gita, es ceru, kad tu atceries, ka mums rīt ir jānodod mājas darbs vēsturē? – Gatis jautāja.

- Mhm , man tev jāaizsūta kaut kāda informācija? – Gita klusiņām jautāja

- Ko? Nē, es tev gribēju teikt , vai mēs nevarētu satikties un kopā uztaisīt šo darbu? – Gatis runāja un vēroja mūs.

- Jā, viņa tev pazvanīs pēc 15 minūtēm – Maija pēkšņi iesaistījās sarunā.

- OK , gaidu. – Gatis noteica un pasmaidīja ar tik apburošu smaidu, man likās kad es izkusīšu.

Mēs pabeidzām ēst mūsu kūciņas un dzer tēju , tad visas devāmies pa mājām. Kaut vai man šļkita , ka Gatis man sen jau vairs nepatīk , tomēr šodien kafejnīcā es sapratu , tā nav. Kad biju izpildījusi visus mājas darbus un, palīdzējusi mammai, mājas darbos izlēmu iziet mazliet pastaigāt. Izlēmu doties uz parku , kad biju nonākusi līdz parkam es nožēloju ka vispār te nācu.

20 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000