local-stats-pixel fb-conv-api

Zils 174

30 0

šim vakaram. Nākošas rīt!emotion

Baudat!: )

-Vai tu varētu pārvākties pie manis dzīvoklī?- Biju šokā, jo no sākuma domāju, ka viņš mani bildini, bet tas arī nebūtu slikti.

-Es jau labprāt, bet es nezinu ko teiks mamma un tētis- klusībā cerēju, ka vecāki atļaus un devos gulēt.

-Arlabunakti!- Dāvis iesaucās un mani noskūpstīja

-Arlabunakti!-iesaucos un atbildēju skūpstam. No rīta pamodos ar ļoti labu garastāvokli, nemaz nepamanīju, ka man blakus neguļ Dāvis. Iegāju dušā, sakopos un devos lejā. Un tad es atcerējos, ka man ar Dāvi ir ieplānots randiņš un gan jau aizbrauca mājās gatavoties.

-Labrīt!- vecmamma noteica un lika uz šķīvja jau pankūkas

-Labrīt1-iesaucos atpakaļ

-Kur tad Dāvis?-

-Viņš aizbrauca uz savu dzīvokli, mums šodien ir ieplānots randiņš. Tu taču neiebilsti?- jautāju, bet tāpat zināju, ka vecmamma mani vienmēr atbalsta, bet nekad neizpaliek padomi,

- Bet, protams, ka neiebilstu, bet izsargājaties!- Vecmamma smejoties devās projām. Kad paēdu brokastis, devos pie Kārļa pajautāt, kā viņam iet. Laiks paskrēja nemanot, bijām norunājuši 2 stundas. Kad iegāju iekšā satiku Lauru un viņa man atvainojās par visiem sūdiem ko bija sastrādājusi, un es arī atvainojos. Pēc tam kā jau meitenes apsēdāmies ar kakao un cepumiem, un apspriedām visu, par visiem. Iepazinām viena otru tuvāk, un nolēmām, ka Laura man palīdzēs izdomāt ko vilkt uz randiņu ar Dāvi. Kamēr biju dušā, Laura piemeklēja atbilstošu apģērbu. Kad izgāju no dušas, nolēmu to izžāvēt un ieveidot vieglās lokās. Uzģērbu Lauras sagatavotos garos, sarkano svārkus, baltu krekliņu, un melnas kurpes un žaketi. Mazliet tikai kosmētikas un biju gatava. Nokāpu lejā un tur jau mani gaidīja Dāvis, jā melns uzvalks viņam piestāvēja, pat ļoti.

-Nu ko dodamies?- Jautāju, jo Dāvis vēl joprojām nebija atguvies no šoka

-Protams!-

-Vecmamm, negaidi mani mājās- iečukstēju viņai ausī, un devos

-Lai jums labi iet!- vecmamma nobļāvās mums nopakaļ. Dāvis kā jau īsts džentelmenis man atvēra durvis, kad attapos no mašīnas skaistuma, mēs jau bijām ceļā.

-Kur mēs dodamies?- Jautāju

-Gan jau redzēsi, lai tas paliek pārsteigums!- viņš noteica un noskūpstīja mani. Mēs piestājām pie kāds pelēkas mājas, biju pārsteigta, bet Dāvis mani jau lūdzu lai kāpju ārā. Mēs uzkāpām uz jumta, kur bija iedegtas lampiņas un saldējums.

-Mmm, saldējums!-iesaucos un devos visu aplūkot,

-Zemeņu-

-Kā tu to zināji?- pārsteigta jautāju

-Vecmamma man izpalīdzēja-

-Ak vecmamma- smejoties atbildēju un noskūpstīju Dāvi. Tā mēs sēdējām, uz jumta un ēdām saldējumu, tad mēs braucām uz Dāvja dzīvokli, kur sākām kaislīgi skūpstīties un devāmies un guļamistabu, Dāvis sāka lēnām izģērbt mani un es viņu. Un tam sekoju sekss.

30 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000
Vel vel vel vel vel vel vel vel vel vel vel
2 0 atbildēt

Man tā patīk... Kad būs nākošā?

0 0 atbildēt