local-stats-pixel

You are my everything* 130

 69  0

Stāsts turpina veidoties pilnā sparā, jo vēl ir rakstīšanas procesā :) Enjoy !

Apstājos un stāvēju kā zemē iemieta. Dzirdēju virtuvē vismaz 3 balsis, no kurām viena piederēja Kristapam, jo viņa balsi atpazītu jebkur. Stāvēju pārāk tālu, lai saprastu, ko viņi runā, tāpēc klusi piegāju tuvāk durvīm, lai viņi mani nedzirdētu, bet es varētu dzirdēt viņu sarunu.

K – Kas vēl, izņemot šo draudu vēstuli, var tikt vērsts pret Ritvaru ?

- Viņš tiek turēts aizdomās par narkotisko vielu uzglabāšanu un tirgošanu, bet policijai pietrūkt pierādījumu, lai viņu par to sodītu. – rupja vīrieša balss atbildēja.

Sievietes balss turpināja, - Bet Jūs neesat vienīgais, kas saņēmis no viņa draudus. Kad bija pēdējā reize, kad satikāt Ritvaru ?

K – Vakar vakarā Madonas lielveikalā. Viņš mēģināja uzmākties manai meitenei.

Pēc šiem vārdiem, es aizgāju uz viesistabu un devos pie bāra letes, lai ielietu sev apelsīnu sulu. Pa logu, protams, redzēju policijas mašīnu. Es iesēdos dīvānā, kas stāvēja pie durvīm un gaidīju, kad šie cilvēki, dosies prom. Es sēdēju dīvānā un virpināju rokās sulas glāzi, ko biju gandrīz izdzērusi. Mani nodarbināja dažādas domas – kas par draudu vēstuli ? Kāpēc mums vispār draud ? Kāpēc Kristaps atkal nosauca mani par savu meiteni ? Kas būs tālāk ? Un galu galā mani interesēja arī jautājums, ko es vakar darīju tādu, ko es neatceros, bet šis jautājums mani šobrīd uztrauc vismazāk.

Mani no domām iztraucēja soļi, kas bija dzirdami koridorī un tuvojās ārdurvīm.

- Tā kā šeit nedzīvojat patstāvīgi, es Jums ieteiktu doties prom no šejienes uz kādu laiku. Ja iespējams, tad jau šodien. – atkal runāja rupjā vīrieša balss, - Mēs ar Jums sazināsimies, kad Ritvars tiks notverts un apcietināts, bet tikmēr esiet uzmanīgi un labāk dodieties.

K – Labi, paldies Jums ! Ceru uz drīzu sadzirdēšanos.

Kristaps pieklājīgi atvadījās un, pavadījis policistus no mājas, atgriezās virtuvē.

Es piecēlos no dīvāna un devos virtuves virzienā, kur puisis kārtoja šķīvjos ēdienu.

Es – Kāpēc šeit bija policija ?

K – Melānij, Tu mani nobiedēji. Nezināju, ka esi jau lejā.

Es – Es lejā esmu jau kādas 20 minūtes. Tu atbildēsi uz manu jautājumu ? – sāku justies jau mazliet aizkaitināta.

Kristaps pienāca man klāt un apskaujot teica, - Kamēr pusdienosim, es Tev visu izstāstīšu.

Es piekrītoši pamāju ar galvu un apsēdos pie galda.

Mēs sākām pusdienot un Kristaps sāka runāt, - Redzi, kad pamodos un nācu lejā, es pie durvīm atradu vēstuli, kurai nebija ne saņēmēja, ne atpakaļ adreses, tāpēc atvēru to vaļā. Tur bija rakstīts par mūsu vakardienas satikšanos ar Ritvaru, bija pieminētas lietas, kas norisinājās šeit vakar vakarā un pa nakti, kas nozīmē, ka tikām novēroti, kaut gan nezinu, kurš varēja zināt par šo vietu un par to, ka esam te.

Man pārskrēja drebuļi no domas vien, ka esam novēroti un kāds grib mums kaut ko nodarīt.

Kristaps turpināja, - Ritvars draudēja, ka viņš Tevi kaut vai ar varu iegūšot, jo es pat Tevi piedzērušos neesot varējis ”paņemt”, kamēr Tu izģērbies manā priekšā.

Pār maniem vaigiem sāka birt asaras. Kristaps apsēdās man blakus un apskāva.

K – Neuztraucies, mazā, es neļaušu viņam vai jebkuram citam Tev nodarīt pāri. Nekad.

Mēs brīdi klusējām, līdz es mazliet nomierinājos.

Es – Kāpēc viņš to dara ?

K – Viņš lieto narkotikas. Šo vielu reibumā cilvēks pats sevi nekontrolē, tāpēc arī laikam vakar veikalā viņš bija tik agresīvs. Vēstulē Ritvars rakstīja, ka viņš to tā neatstāšot, kas notika vakar un arī iepriekš, kas, protams, ir tas, kas notika skolas laikā. Arī citiem cilvēkiem viņš ir draudējis un tiek vākti arī pierādījumi par narkotiku glabāšanu un tirgošanu. Ritvars jau tiek meklēts, tāpēc Tev nav par ko uztraukties.

Es puisi atkal apskāvu un jautāju, - Kas tagad notiks ?

K – Drošības pēc mums jādodas prom no šejienes. Brauksim uz mājām. Un brauksim jau tagad.

Es – Labi.

Mēs savācām savas mantas, no ledusskapja paņēmām produktus, jo nezinājām, kad kāds nākošreiz uz šejieni brauks. Es atradu savu telefonu un dzīvokļa atslēgas un mēs devāmies uz mašīnu, lai dotos mājup.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000