local-stats-pixel fb-conv-api

Viss un nekas. 47

60 0

Šoreiz tāda īsāka.

4.daļa

Tagad esmu bērnu parciņā. Veiksmīgi tiku vaļā no puišiem pie rampām, kaut arī ļoti gribējās ar viņiem ielaisties garā sarunā. Bet ja es gribēju, lai citi mani ciena, tad vajag radīt priekšstatu, ka esmu nesasniedzama, vismaz tādiem skeiteriem. Es zinu, ja gribu iegūt draugus man vajadzētu būt daudz atklātākai un draudzīgākai, taču tas nav manā stilā. Labāk izvēlos atturēties un lai cilvēki, kuri vēlas mani iepazīt, paši man tuvojas.

Bērnu parciņā valda laba atmosfēra. Patiesībā vērot mazās radībiņas ir patiesi interesanti. Viens uz ceļiem iekrīt dubļos, otrs cenšas uzrāpties uz šūpolēm, bet trešais rausta mammu aiz svārku galiem, lai parādītu ko ieraudzījis. Šeit sanāk ļoti sirsnīgas, ģimeniskas bildes. Tās emociju ziņā noteikti atšķiras no skeitparka niknajām, pat nedaudz iedomīgajām fotogrāfijām. Es jūtu, ka man būs plašs izvēles klāsts, jo visas nest arī nevajag.

Pamainu pozīcijas, savus ‘’modeļus’’. Ik pa brīdim iemetu mutē kādu konfekti vai padzeros ūdeni. Tas mani notur mundru un ļauj nepalaist garām kādus labus kadrus. Pēc apmēram pusstundas jūtu, ka bildes būs gana, un sāku virzīties uz nākamo vietu. Nolēmu, ka tā būs pilsētas nomale, kur var redzēt vairāk dabu.

Ir vakars, un es dodos uz mājām. Esmu iemūžinājusi skaistus kadrus, tāpēc man būs ko rīt aiznest uz studiju. Bet manu prātu nodarbina viena konkrēta lieta. Puiši. Tie puiši, kurus redzēju skeitparkā. It īpaši tas viens. Bet pats galvenais. Viņi bija ieinteresēti. Viņi necentās mani aizvainot, izsmiet. Viņi patiesi interesējās par to, ko darīju. Tikai cerams, ka tas nebija tēloti.

Iegāju pa mājas durvīm. Neviens, izņemot suni Karlu, mani nesagaidīja.Karls mani apošņāja, es pieliecos un noglaudīju suni. Tad, it kā dabūjis ko gribēja, viņš asti luncinot aizskrēja prom. Novilku kedas un devos uz istabu. Tur atkritu gultā, atvēru laptopu un protams iegāju twitter’ī. Ierakstīju, ka man šodien labi gāja. Pēc knapas minūtes kāds atbildēja uz manu twītu.

‘’Es redzēju. Tu izskatījies ļoti mīlīgi.’’

Tas kāds bija puisis no skeitparka. Iemigu ar smaidu uz lūpām.

Gaidu kritiku un komentārus. : )

60 0 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Laba izdoma 

1 0 atbildēt

Forši, liec biežāk un garākas, yay.:)))

1 0 atbildēt

veeeeeel :))

1 0 atbildēt

Nākamo... tikai liec garakas daļas :)

1 0 atbildēt