local-stats-pixel

Vakara skumjais & aizdomājošais. #14

46 0

Ehh es izdomāju sākt likt katru vakaru kkdus skumjus and aizdomājošus rakstus, citreiz varbūt pat tikai mazus fragmentus no tekstiem. Ja ir kdas spešel vēlmes rakstiet komentāros or privāti. Es katrā daļā ielikšu 1-3 or maybe 4 stāstiem.

P.S. Neviens no šiem stāstiem nav mans. : )

Izbaudiet lasīšanu un jauku vakaru. : )

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Mans draugs, pa 100 latiem nopirka jaunas botas. Viņš stāvēja, gaidīja autobusu, līdz pie viņa pienāca bezpajumtnieks un prasīja' nevēlies ar mani parunāt?'
Draugs teica'protams, man tāpat nav ko darīt'
Bezpajumtnieks sāka stāstīt par savu dzīvi. Viņam bija sieva, bērni. Bet tas viņam nerūpēja. Viņam patika iedzert, tērēt naudu dažādiem sīkumiem. un pamazām pamazām zaudēja naudu, iekūlās parādos un zaudēja gan darbu, gan ģimeni.
tad draugs teica' ņem, piemēri manas jaunās botas.
bezpajumtnieks atbildēja' es nevaru pieņemt šīs botas'
draugs teica' tev šīs botas vairāk vajadzīgas, nekā man. turklāt tulīt būs ziema. tev ir caurumainas botas tu vari nosalt.
bezpajumtnieks paņēma, piemērīja botas. Viņam tās ļoti labi derēja. Draugs steidzās uz autobusu...
Pēc nedēļas. Mans draugs stāvēja tajā pašā pieturā un atkal gaidīja autobusu. Pretīm nāca zolīds kungs un draugu uzrunāja
'Sveiks, kā klājas?'
Draugs viņu atpazina pēc botām. tad kungs teica
' Tad, kad tu iedevi šīs botas un aizsteidzies uz autobusu. Es aizgāju uz apģērbu veikalu. Tad veikala priekšnieks mani ieraudzīja un teica' Tev šīs botas piestāv, šīs botas tagad pašlaik ir modē. nevēlaties nākt strādāt?' es momentāli piekritu un ar mani atkal sāka runāt sieva'...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Vīrietis atnāca piekusis mājās no darba.
Viņa piecgadīgais dēlēns jau stāvēja pie durvīm un viņu sagaidīja ar jautājumu – Tēti, drīkstu tev ko jautāt?


— Jā, protams.
— Tad kad tu esi darbā un strādā, cik tu saņem naudiņu pa vienu stundu?
— Tā nav tava daļa. Kāpēc tu man jautā tādas lietas?
— Es vienkārši gribētu zināt, cik tu saņem vienas stundas laikā. Lūdzu, tēti! - lūdzās mazais puika.
— Nu, ja tev ļoti vajag zināt, es saņemu 10 latus stundā.
— Mazais puika nopūtās un nokāra galvu. Tad viņš paskatījās uz tēti un teica: Vai es varētu no tevis aizņemties 5 latus?
— Vai tas bija vienīgais iemesls, kāpēc tu jautāji, cik es pelnu? Lai atkal varētu sev kaut kādu nevajadzīgu spēļmantiņu nopirkt? Ej uz savu istabu un, lūdzu, pārdomā vai tas nav ļoti egoistiski no tavas puses man kaut ko tādu jautāt. Es strādāju katru dienu ļoti ilgi un smagi un man nav laika tādām stulbām bērnu spēlītēm.
Puika gāja klusi uz savu istabu un aizvēra lēnām savas istabas durvis. Vīrietis apsēdās pie televizora un vēl arvien dusmojās par dēla egoistisko attieksmi. Pēc stundas viņš nomierinājās, uzgāja augšā un iegāja dēlēna istabā.
— Vai tu jau guli? – Viņš jautāja.
— Nē, tēti, esmu vēl augšā.
— Es atvainojos. Man bija gara un smaga diena un es pārāk netaisnīgi reaģēju uz tavu jautājumu. Te būs tavi 5 lati, ko tu man lūdzi.
Dēlēns nolēca no gultas un priecīgs sauca: — Paldies, tēti!
Tad viņš no gultas apakšas izvilka vecu kartona kasti, kurā bija pāris santīmu. Kad tētis redzēja, ka dēlam jau ir kāda naudiņa, viņš atkal sāka palikt dusmīgs.
— Kāpēc tu man lūdzi naudu, ja tev pašam ir pietiekoši?
— Tāpēc, ka man nebija pietiekami daudz. Bet tagad man ir! Tēti, man tagad ir tieši 10 lati! Vai es varētu nopirkt stundu tava laika? Lūdzu, atnāc rīt mājās laicīgi, lai varam pabūt kopā!

~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*

Viņai bija 6 gadi , tētis viņu sita , tāpec ka viņa izmētāja rotaļlietas savā istabā.


Sieva iesūdzēja tiesā, tiesa secināja, ka tēvam ir tiesības audzināt bērnu ar savām metodēm.


Vīrs bija alkoholiķis , viņš dzēra , vienmēr kad pārnāca mājas sita savu mazo meitu,un sievu.


Vienu dienu viņš mājās atnāca ar draugu


viņa draugs gribēja izvarot viņa sievu , viņa viņam iesita ar pudeli pa galvu, pēc šā visa bija tiesa , meitas mammu iesēdināja cietumā, mazā meitiņa palika viena ar savu tēti alkoholiķi.


Pēc divām nedēļām tētis atnāca mājās , meita gulēja, tēvs ieraugot nenomazgātos traukus , ieskrēja istabā un sāka sist viņu , dēļ lielā sitiena , mazā atsitās pret gūltas malu , viņa nomira . dēļ tā ka asinis iekļuva galvas smadzenēs.


Un tagad izdari secinājumus kādā "godīgā" valstī mēs dzīvojam.


ja tēti toreiz būtu iesēdinājuši cietumā , nekas tāds nebūtu noticis.


un viss būtu labi.

~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~**~*~*

Šodien mans tēvs picas gabalu iedeva mūsu nabadzīgā dārznieka dēlam, kuram bija tikai 6 gadi. Viņš picas šķēli salocīja, ietina salvetē un nolika maliņā. Kad mans tēvs viņam prasīja, kāpēc viņš to neēd tagad, zēns atbildēja: ''Es to aiznesīšu mājās un sadalīšu ar mammu un māsiņu.''
----------------
Šodien es intervēju sievieti, kura ir neglābjami slima. Es maigi mēģināju viņai jautāt, kā tas ir pamosties katru rītu zinot, ka jūs mirsiet. Viņa atbildēja: ''Kā tas ir pamosties katru rītu un izliekoties, ka tā nav?''
----------------
Šodien mana labākā draudzene, ar kuru draudzējos jau 6 gadus, nonāca slimnīcā. Viņa bija mēģinājusi izdarīt pašnāvību. Viņa vienmēr bija klausījusies manas stulbās, sīkās problēmas, bet es nekad viņai neprasīju, kā jūtas viņa, vienmēr likās, ka viņa ir laimīga.
----------------
Šodien ir pagājuši tieši 5 gadi un es vēl joprojām nevaru aizmirst viņas smaidu, kad viņa izgāja pa durvīm pēdējo reizi un teica : ''Es tevi šonakt vēl redzēšu, mīļum. ''
----------------
Šodien pēc 10 mēnešu pavadīšanas slimnīcā atklāju cik grūti ir atrast pienācīgu darbu, kad tava seja ir klāta rētās.
----------------
Šodien es vienā no savām vecajām ķemmēm atradu tavu matu. Es burtiski uz to blenzu 10 minūtes. Man tevis pietrūkst tik pat stipri kā todien, kad man tevi atņēma
----------------
Šodien es izlasīju par zēnu, kura mamma teica, ka dzīves atslēga ir prieks. Kad viņš aizgāja uz skolu, skolotāja skolēniem prasīja, par ko viņi vēlas kļūt, kad izaugs lieli. Zēns teica būt laimīgam. Skolotāja teica, ka viņš nav sapratis doto uzdevumu. Mazais zēns teica, ka viņa nav sapratusi dzīvi.
----------------
Vienreiz es savai māsai, kurai ir tikai 6 gadi, pastāstīju: ’’Kad līst, kaut kur šajā pasaulē raud kāda meitene.’’ Vakar lija un es ieraudzīju māsa skrienot ārā pa durvīm ar lietus mēteli, tāpēc jautāju, kur viņa dodas. Viņa atbildēja: ’’Es atradīšu to meiteni, kura raud un viņu iepriecināšu.’’
----------------
Šodien tikko kā mans mazais 5 gadus vecais brālis ienāca istabā, es sabļāvu uz viņa, pat nepaskatoties uz viņa pusi. Kad viņš negāja prom, es pagriezos, lai bļautu vēlreiz, un ieraudzīju viņa rokās bļodiņu ar ķiršiem. Viņš bēdīgi teica: ''Piedod, es tikai gribēju padalīties ar tevi.''
----------------
Šorīt un jebkuru darbadienu 9 no rīta jau četrus gadus, es emu gājusi garām 3 ielu muzikantiem. Viens vienmēr strinkšķina ģitāru, bet pārējie divi dzied. Un viņiem pāri visai sejai ir smaids. Dažreiz šie ir vienīgie smaidi, kurus redzu pa visu dienu.
----------------
Vakar viens no maniem labākajiem draugiem izdarīja pašnāvību nošaujoties apmēram 2 dienā. Un tikai tagad es savā mobilajā pamanīju neatbildēto zvanu no viņa vakar 1:56.
----------------
Šodien tāpat kā citus rītus mans vīrs aiznesa puķes savai mātei. Viņai ir Alcheimera slimība un viņa nemaz nezina, ka viņš to dara katru rītu. Bet viņš to dara tik un tā.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*

Meitene un puisis tukseneša apvidū traucās pa šoseju ar motociklu ātrāk par 100 jūdzēm stundā.
Meitene : Brauc lēnāk, mēs braucam pārāk ātri ! Es baidos !
Puisis : Neuztraucies, es zinu, ko daru, izbaudi jautrību, labi ?
Meitene : Nē, lūdzu apstājies, esmu patiešam nobijusies !
Puisis : Tad pasaki, ka mīli mani !
Meitene : Es tevi mīlu ! Tagad lūdzu pibremzē !
Puisis : Apskauj mani !
Meitene : * Apskauj *
Puisis : Vai tu vari man palīdzēt ? Noņem manu aizsargķiveri un uzliec to sev !
Meitene : * Uzliek *
Nākamās dienas avīzē...


Motociklists ietriecies tiesas ēkā. Atrasti divi cilvēki, diemžēl, tikai viens izdzīvojis.
Patiesība...
Pusceļā puisis saprata, ka ir saplīsušas bremzes. Bet viņš nevēlējās, lai meitene par to uzzina. Viņš vēlējās, lai meitene viņam pēdējo reizi pasaka, ka viņu mīl un apskauj viņu pēdējo reizi. Tad viņš meitenei lika uzvilkt viņa aizsargķiveri, ja nē viņa ietu bojā.
Tā ir patiesa mīlestība...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Bija mana izlaiduma balle. Es piegāju pie viņa un pajautāju kāpēc viņš neiedzer un neizklaidējas tāpat kā pārējie puši šeit. Viņš aizgāja neko neatbildējis. Vēlāk uzzināju, ka viņš bērnībā redzējis, kā viņa tēvs dzērumā līdz nāvei piekauj viņa jaunāko māsu.


Atkal sēdēju sastrēgumā. Kavēju darbu. Dusmās uzvilku mēteli, izkāpu no mašīnas, lai redzētu, kas visus tā kavē. Ieraudzīju ātrās palīdzības auto, nolēmu, ka tas var ieilgt, tāpēc iebraucu turpat blakus esošajā brīvajā stāvvietā un devos uz darbu kājām. Kāmēr pildīju atskaites, atskanēja telefona zvans. Ārsts teica, ka manu divpadsmitgadīgo dēlu notriekusi mašīna, taču ātrā palīdzība uz vietas bija laikā, lai izdotos glābt viņa dzīvību.


Satiku savu skolas laika draugu. Pasēdējām, parunājām. Viņš man pastāstīja, ka šodien viņa tēvs pirmo reizi divu gadu laikā ar viņu sasveicinājies. Pateicu, ka arī mans tēvs ir idiots un, ka man ar viņu nekad nav bijušas labas attiecības. Izrādījās, ka 'hi' bija viss, ko viņa tēvs spējis pateikt pēc diviem gadiem pamostoties no komas.


Šodien biju kopā ar draugiem, braucu ar velosipēdu, lieliski pavadīju laiku ar savu sievu un gadu veco meitiņu. Pirms trim gadiem es gandrīz izdarīju pašnāvību, jo likās, ka manai dzīvei nav jēgas.


Mana labākā draudzene mira no narkotiku pārdozēšanas. Viņa vienmēr teica, ka pamēģināšot visu vismaz vienu reizi. Šoreiz pietika ar pirmo.

Viņai ir trīs gadi. Tagad esmu viņas aizbildne. Uzreiz pēc viņas tēva bērēm, viņa pie manis pienāca un pajautāja, vai beidzot, kad tētis neskatās, viņa varēs dabūt sulas glāzi.

^^^^^^^Nu tāa te pat bija daži ks nebija stāstiņi, tik kkdi kopsavilkumi dažādiem stāstiem. : ) ^^^^^^^^

46 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000
izcili. Taisi vēl
0 0 atbildēt

Daži stāstiņi ar tiešām dziļu jēgu. Malacis! emotion

0 0 atbildēt
Vienkārši perfekti... Un jā, dažiem stāstiem ir dziļa jēga. Tapēc +
0 0 atbildēt

tiešām ļoti albi stāstiņi..;]

0 0 atbildēt