Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
104

Sveiki, spoki! Sen nebiju šeit neko likusi, tāpēc tapa rakstiņš par, manuprāt, tīri lasāmām grāmatām. Enjoy!

lsquorsquoMisijarsquorsquo... Autors: The Diāna Vajag izlasīt!
1.

‘’Misija’’. Autors – Toms Keins.

Šai grāmatai ir arī pirmā daļa – ‘’Versija’’. Pirmo daļu vēl neesmu lasījusi, bet noteikti to izdarīšu. Abu grāmatu galvenais varonis ir britu slepenā dienesta aģents. Grāmatā ‘’Misija’’ kāds ir nozadzis krievu kodolraķešu palaišanas kodus. Tālāko varat iedomāties. Grāmatu nopirku tāpēc, ka tajā parādās arī daudzi reāli fakti. Lasot grāmatu, var uzzināt šo to par vēsturi, valstu savstarpējām attiecībām.  

lsquorsquoApsēstiersquorsquo... Autors: The Diāna Vajag izlasīt!
2.

‘’Apsēstie’’. Autors – Čaks Palanjuks.

Čaka Palanjuka grāmata. Principā ar to jau viss ir pateikts. Atgādināšu, ka Čaks Palanjuks ir arī grāmatas ‘’Fight Club’’ autors. Atzīšu, ka šī grāmata lasījās samērā lēni, jo bija grūti ‘’iebraukt’’ sižetā. Principā galvenie varoņi ir topošie rakstnieki, kuri, atsaucoties uz kāda kunga sludinājumu, dzīvo pamestā mājā un raksta. Grāmatā katrs varonis tiek sīki aprakstīts, tam tiek dota kāda iesauka un pastāstīts tā dzīvesstāsts. Laicīgi brīdināšu, ka grāmatas lasīšanai nepieciešami stipri nervi. Daudz pretīgu ainu, par ko liecina kaut vai vienas no pirmajām nodaļām nosaukums – ‘’Iekšas’’. Kad grāmata izlasīta, rodas daudz pārdomu par cilvēku dabu. P.S. Teksts uz grāmatas vāka ir visai patiess. 

lsquorsquoErebosrsquorsquo... Autors: The Diāna Vajag izlasīt!
3.

‘’Erebos’’. Autore – Urzula Poznanski.

Principā grāmata domāta 5.-7.klašu grupai, bet, pie velna, man patika! Grāmata ir par pusaudzi Niku un noslēpumainu datorspēli, kura šķiet dzīva, jo tā zina, ko tu dari, kur tu dari un ar ko tu to dari. Spēle tevi vēro. Kad sāksi grāmatu lasīt, apstāties nevarēsi. Vismaz es, lasot grāmatu tramvajā, aizlasījos tiktāl, ka palaidu garām savu pieturu un nokavēju darbu. :D

lsquorsquoGenesisrsquorsquo... Autors: The Diāna Vajag izlasīt!
4.

‘’Genesis’’. Autors – Bernards Bekets.

Plāna grāmatiņa. Uz šo grāmatnīcā ilgi skatījos, kamēr saņēmos nopirkt, un nenožēloju. Darbība risinās nākotnē. Kāda meitene Anaksimandera (īsāk – Anaksa) pēta Ādama dzīvi. Grāmatā aprakstīta Ādama (ne tā, kurš Bībelē) dzīve un viņa sarunas/attiecības ar robotiņu Arti, ar kuru viņam piespiedu kārtā jāpavada laiks kamerā. Ļoti prasmīgi uzrakstīta grāmata ar negaidītām beigām. Pēc izlasīšanas jutīsies kā no laivas izmests.

 

1
104
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lightning avatars
Medaļa April, April!Medaļa TīģerisMedaļa Caca
  Lightning 13.11.13 15:44
4
0

Par 'Erebos' piekrītu xdd

bet jāizlasa laikam arī pārējās trīs ;dd

burtutarps avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  burtutarps 13.11.13 15:52
2
0
Erebos labs
tebijareinis avatars
Medaļa FledermausisMedaļa SviestmaizeMedaļa Bērndārznieks
  tebijareinis 13.11.13 21:46
2
0

Atkārtojos ar komentāru par "Erebos", grāmata bija tik tiešām izcila, nekādā veidā nav atbilstoša 5. -7. klašu grupai, diezgan daudzpusīga un savā ziņā pat intelektuāla, viena no labākajām grāmatām, ko esmu izlasījis. +

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 14.11.13 09:13
1
0

atbildot uz BLekIJaSp komentāru " Par 'Erebos' piekrītu xdd bet jā... " ''Genesis'' noteikti izlasi.