Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
75

Sveiki spoki, paprovēsim pirkstu daiļliteratūrā, nez kā sanāks! Ja kāds vēlēsies, būs arī citas daļas.

Visi varoņi stāstā ir izdomāti

Bija jauks pavasara rīts... Autors: Vinnīts Slimnieka dzīve
Autora bilde
1.

Bija jauks pavasara rīts kādā Latvijas provincē, zaļoja koki, gaisā skanēja putnu dziesmas un Kristaps  arī pamodās īpaši labā omā, pareizāk sakot, viņu pamodināja mamma.

      Garstāvoklis Kristapiņam bija labs vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, palikuši vien divi mēneši vakarskolā, otrkārt, Kristapa ''žurkai'' jeb BMW E36  bija vēl veseli trīs mēneši līdz nākamajai tehniskajai apskatei. Pat muļķim bija skaidrs, ka norūsējusī miskaste tajā saņemtu vairāk trijnieku, kā Kristapam matemātikā.

     Taču pats galvenais labā noskaņojuma iemesls bija mīlas dzīvē, iepriekšējā dienā Kristaps bija feisbukā beidzot atradis savu otro pusīti, viņa pati par to gan neko nenojauta.

Paēdis brokastis vakardienas... Autors: Vinnīts Slimnieka dzīve
2.

Paēdis brokastis (vakardienas ''zupas izstrādājumu'') Kristaps nolēma, ka šodien uz skolu var arī nedoties, kā nekā - vidējā atzīme bija pieklājīgs 4,34, izcīnīts ar lielu mammas palīdzību, sekmīgs paliek sekmīgs.

     Uzrakstījis Elīnai ''čau mīļā, cikos mēs šovakar satiksimies?'' Kristaps zem bārdas dungodams ''American Horror Story'' dzirdēto meldiņu devās uz savu uzticamo darba zirgu, ar domu aizbraukt uz veikalu pēc monster energy un uz pastu, kur beidzot arī pienākušas no AlieXpress pasūtinātās uzlīmes - vēl viens iemesls labajai omai.

     Lai gan žurka bija tikai ar 1.6, Kristaps bija līkām rokām uzmeistarojis taisno izplūdi, tādēļ zināms troksnis bija, nospriedis, ka ķīniešu uzlīmes mašīnai piedos vēl agresīvāku skatu, jauneklis ar smīnu sēdās iekšā savā karietē! Bet tavu nedienu, starteris griež, bet nelec! ''Nekas, gan jau piešķils'', nodomā Kristaps un turpina mocīt aizdedzi!

   

Piecas minūtes mocījies... Autors: Vinnīts Slimnieka dzīve
3.

Piecas minūtes mocījies, turklāt jau sācis svīst, puika saprot, ka tomēr nebūs!  Paskaļi nošļupstējies ''bllia, vai tik nebūs ūdens pumpis nosplādzis'' Kristaps aizgāja izvilkt no šķūņa savu BMX.

     Brauciens uz veikalu beidzās bez īpašiem starpgadījumiem, Kristaps gan pusstundu pakavējās pie vidusskolas vārtiem, skatoties uz mazgadīgajām meitenēm, kuras sporta stundā spēlēja volejbolu. ''Smukas gan, bet man jau Elina, kur sodien iemerkt savu 20 centimetru zvejas riiiku'' Pie sevis nosprieda Kristaps un devās mājās, pa ceļam savācot savas uzlīmes... ''uh, kāts sticker bombs man sanāks'' viņš nevarēja vien nopriecāties.

Atbraucis mājās Kristaps pa... Autors: Vinnīts Slimnieka dzīve
Autora bilde
4.

Atbraucis mājās Kristaps pa taisno skrēja pie datora! Ahā, jauna ziņa feisbukā, no Elīnas!! ''Nekad, es tevi pat nepazīstu un nevēlos arī pazīt, man jau ir draugs''

   ''Kas vēl nebūs''!? Nobrēcas Kristaps, un steidz drukāt atbildi - ''Tu kuce, neapzinies ko zaudē... tāds puisis kā es tev grib darīt tikai labu. TU šo rūgti  nožēlosi, lai Dieviņš tevi sargā, tu saproti ka man ir spējas un es redzu nākotni? Vienreiz ar čomiem gājām pa ielu un pa priekšu gāja bomzis, viņš aizgāja aiz mājas un es pateicu ka noteikti apkrita un aizgāja gulēt un tā arī bija. Es redzu nākotni un redzu to ka mēs būsim kopā un tu izbaudīsi manu 20cm draudziņu''

     Kristaps  gan bija veicis mērījumus sākot no zvanu apakšas, tāpēc reālais cīsiņa izmērs nepārsniedza 12 centimetru, reiz bija gadījums, kad caur iepazīšanās portālu satiktā sieviete (prasīja tikai 20 euro par pakalpojumu) sāka skaļi smieties ieraugot Kristapa pieticīgo mantību, Kristaps aizmuka ar biksem pusmastā, pa ceļam vēl atsizdadms galvu pret stenderi, jo nezināja ko darīt. Bet tas jau bija sen, tagad viss ir mainījies.

Kristaps kā kārtīgs Kristus... Autors: Vinnīts Slimnieka dzīve
Autora bilde
5.

Kristaps, kā kārtīgs Kristus sektas biedrs, zināja - notiks viss, ko vēlies, tikai pašam tam ir jātic un jāveic pasākumi lietas labā, tāpēc apbruņojies ar pacietību zēns sāka Elīnas facebook profila izpēti, atpazinis fotogrāfijās redzamo apkārtni viņš nosprieda, ka beidzot ir paveicies, Elīna būs patiešām viņa meitene!  Ar šādu pacilātu noskaņojumu arī pienāca vakars, un mamma trieca Kriksīti gulēt.

 

'''Bet mamm pagaidi man jāsamontē video priekš vloga, parādīšu heiteriem kā tās lllietiņas darāmas'', Mamma vien nogrozīja galvu, un pie sevis domāja, ko gan esmu nodarījusi, ka man tāda sodība uz kakla..

 

Turpinājums sekos... Varbūt

0
75
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SuperGreg avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Sertificēts spoks
  SuperGreg 02.05.19 23:56
5
0

Gribu vēl, ritīgi kreatīvi