local-stats-pixel fb-conv-api

Sema. 33. daļa.9

http://spoki.tvnet.lv/literatura/Sema-32-dala/733202

Turpmākās stundas ritēja saspringtā darbā.

Ap 12.00 darbā ieradās Ilze. Viņa lika sasaukt Alisei visus uz steidzamu sapulci. Visi gan bija tikai divi, Sema un Ralfs.

Ienākusi sapulču zālē viņa bija nopietnāka kā parasti.

- Sveiki visiem, kā jau nojaušat, iemesls steidzamajai sapulcei ir nelaimes gadījums ar Jāni. Paldies Dievam, viņam ir tikai pavisam viegls smadzeņu satricinājums. Ārsts teica ka laikam pats Dieviņš ir spilvenu blakus stāvējis. Bet tomēr turpmākās dienas viņi grib lai viņš paliek slimnīcā, jo, lai gan apskates rezultāti neuzrāda neko traku, viņi tomēr vēl viņu paturēs.

Līdz ar to mums jāpadomā par to, kā rīkojamies ar darbu sadalījumu. Jānim ar šodienu bija jāiznāk darbā un rīt jau ir pirmais pasākums, kurā viņam bija jābūt. Šo jautājumu es atrisināju ar kādu savas paziņas palīdzību. Viņa savulaik pie manis strādāja, tagad atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā. Problēma tikai noslēdzas tajā, ka viņā varēs būt uz pasākumiem, bet apstrādei viņai nebūs laika, līdz ar to mērenās devās un pašus steidzamākos pasākumus man nāksies sadalīt starp jums abiem, es centīšos sameklēt vēl kādu, vienkārši pagaidām ir grūti, ir sākusies sezona, visiem pašiem savu darbu papilnam. Bet principā es pašlaik nodrošinos sliktākajam scenārijam, ja viss būs kārtībā ar Jāni, tad jūs abus nenāksies ilgi apgrūtināt. Mana paziņa man apsolījās izpalīdzēt cik ilgi būs nepieciešams, ta kā ja kas un ar Ralfu viss būs daudz maz ok, tad jums abiem radusies situācija būs jāpiecieš tikai neilgu laika posmu. Es saprotu, ka tas no jums prasīs lielu atdevi, bet man šobrīd nav citu variantu.

Uzsmaidījusi abiem viņa turpināja.

- Protams, tas attiecīgi atspoguļosies jūsu algās. Vai gribat ko jautāt?

Kā Ralfs, tā Sema noraidoši papurināja galvu.

- Ok, paldies jums, turieties, es skrienu tālāk savās darīšanās.

Ralfs un Sema palika vieni. Sema palūkojās uz Ralfu.

- Tātad šodien mums vēl ir tikai savi darbi un ar rītdienas vakaru mums nāk klāt arī Jāņa pasūtījumi?

- Jā, tā sanāk, un nedēļa nebūs no klusajām, darba jau mums pašiem būs daudz, tagad reāli būs situācijas, kad sēžam te līdz vēlai naktij, piecus gadus atpakaļ man bija tādas nedēļas, kad ņēmu līdz uz ofisu guļammaisu.

- Labi, tad daudz nepļāpāsim, Sema apņēmīgi noteica. Piecēlusies viņa devās uz durvju pusi, kad Ralfs viņu pusceļā notvēra. Pagriezis viņu pret sevi, Ralfs viņu noskūpstīja.

- Labi vien ir, ka tagad strādājam katrs savā ofisā, savādāk Tu man traucētu koncentrēties. Tu jau mani novērsi no darba arī agrāk, bet tagad būtu vēl trakāk.

- Tad tāpēc Tevis praktiski nemaz nebija ofisā? - Sema smejoties atjokoja.

- Nē, tikai darba dēļ, tici man, man patiktu būt kopā ar Tevi, tagad vēl jo vairāk.

- Mums tam būs vakari. Aši noskūpstījusi Ralfu, Sema apgriezās uz papēža un izgāja no sapulču telpas.

Turpmākās dienas tiešām bija sapringtas, lai arī Sema un Ralfs abi lieliski tika galā ar saviem tiešajiem pasūtījumiem, papildus darbi abiem tiešām lika atrasties darbā līdz vēlam vakaram.

Piektdien tapa zināms ka Jānis pēc Jāņiem būs darbā. Tas lika Semai un Ralfam atviegloti uzelpot, tiesa darāmā no tā netapa mazāk, lai visu paspētu abi sēdēja līdz 3 naktī un apstrādāja bildes. Vienā brīdī Sema pieķēra sevi pie tā, ka mieg ciet.

- Braucam mājās, - Semu no pussnauda augšā uzrāva Ralfa balss.

- Man vēl nav pabeigtas dvīnīšu dzimšanas dienas bildes.

- Nav svarīgi, viņas jānodod tikai trešdien, un cik zinu, Jānis būs darbā, tā kā mēs paspēsim, rīt mums ir jafotografē kāzas un ja mēs vēl te ilgāk sēdēsim, tad rīt būs grūti. Un rīt jābūt būs augšā līdz vēlai naktij. Labi ka pēc tam Jāņi, vismaz kaut kāda atelpa. Tā kā saglabā, kas izdarīts un es Tevi aizvedīšu mājās.

Sema daudz nepretojās Ralfa teiktajam, pēc piecām minūtēm abi jau devās uz Audi.

Vel pēc desmit viņi jau bija pie Semas mājas.

- Tu uz Juglas pusi? Sema, atsprādzējusi drošības jostu, jautāja Ralfam.

- Nē, braukšu uz Pārdaugavu uz dzīvokli, - Ralfs nožāvājās un izberzēja acis,- rīt no rīta desmitos būšu Tev pakaļ.

- Būs labi, es pati tikšu uz darbu.

- Man tāpat no rīta būs darīšanas šai pusē, tā ka braukšu uz šejieni tāpat, Tevi aizvest sanāk pa ceļam.

- Tu tagad dzīsies uz Pārdaugavu, pēc tam no rīta atkal atpakaļ?

- Jā, tā sanāk.

Sema kādu mirkli sēdēja klusējot, tad palūkojās uz Ralfu.

-Parasti gan es neko tādu nepiedāvāju nevienam vīrietim, bet, ņemot vērā to, kā mēs abi strādājam pēdējās dienas, man Tava braukāšana turp un atpakaļ uz Pārdaugavu šķiet absolūti iracionāla. Tu zaudēsi stundu miega kā minimums. Mans piedāvājums ir pārnakšņot pie manis.

Ralfs strauji pacēla galvu un palūkojās uz Semu.

- Neskaties uz mani tā. Tev ir tāda sejas izteiksme it kā es būtu Tev piedāvājusi man dejot striptīzu.Tas ir visai racionāls risinājums. Tu vismaz pagulēsi mazliet vairāk, šobrīd tas ir diezgan svarīgi.

Ralfs pasmīnēja.

- Nu ja Tu to tā pasniedz, tad patiesi būtu iracionāli atteikties no Tava piedāvājuma.

http://spoki.tvnet.lv/literatura/Sema-34-dala/733454

166 0 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000
A kāds audi viņam ir? A7, A8, Q8, TT? Modeli fajag
0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt