local-stats-pixel

Pazudušie #330

 37  0

Šoreiz ūdens pelde bija patiešām ilga. Es brīnījos ,kā man nepalika auksti un nesāku drebināties. Tomēr , visvairāk mani uztrauca tieši tas , ka neviens itkā netaisījās mani meklēt. Nevienu tas neuztrauca..? Varbūt Anete būs visu nokārtojusi un visi būs sapratuši. Arī Artūrs , kurš ir riktīgs muļķis. Kā es viņu tagad ciest nevaru !

Izkāpu krastā un apgūlos smiltīs. Tās vairs nebija karstas un pat siltas , jo bija atdzisušas , bet tās noklāja manu ķermeni un atvēsināja vēl vairāk.

-‘’ Tavam augumam nav iespējams pretoties , Kristiņ. ‘’ viņš bija man aiz muguras , lai gan es nenojautu kurš. Kautkas maigi pieskārās manam kaklam un pār ķermeni skrēja tirpiņas. Tās bija tik patīkama , bet mulsinoša sajūta. Tas taču varēja būt jebkurš !

-‘’ Paliec ar mani , nebēdz. Tu tāpat to vien dari , kā izvairies , bet zini , ka no manis vaļā tu netiksi. ‘’ Edgars murmināja.

Es viņu tomēr biju ļoti iemīlējusi. Vairāk gan kā draugu un ļoti uzticamu personu , kas stāv pretī visām skolas meitenēm , kas karas viņam kaklā. Un ir tieši mans . Es viņu biju iemīlējusi arī kā puisi vispār , jo viņš saprata mani labāk .. Cik dīvaini , ka vēl pirms neilga laika viņš par mani ņirgājās skolā un ienīda un neviens man nebija labāks par Artūru. Neviens.

-‘’ Edgar , lūdzu atstāj mani vienu.. ‘’ es jutu , kā viņa rokas apvijas ap maniem gurniem. Man laikam vienīgajai liekas , ka viņš grib iespītēties Artūram un kuru katru mirkli , kad viņš ieradīsies , parādīt , ka tagad viņam nav uz ko cerēt.

-‘’ Nē. ‘’ uzstājīgi viņš atbildēja un es sabijos. Viņš neļāva man iet , pat pakustēties man bija liegts un es nezināju ko lai daru..

Anete arī bija klāt un ieraudzījusi mūs ar Edgaru nopūtās pietiekami skaļi. Beidzot tiku vaļā : ‘’ Ak , Krista. Vai tad tev Artūra nemaz nav žēl ? Paskaties kā viņš centās pateikt to mammai , lai tikai viņa palīdzētu jums turpmāk būt kopā, ‘’ viņa runāja un es ieklausījos „ lūdzu saproti , ka tas nav godīgi ! Viņš visu dara tevis dēļ. Tu domā , ka ar Edgaru tu ilgstoši uzturēsi labas attiecības ? Varbūt viņam jau tagad ir cita draudzene un viss. Attopies , ka ir tikai viens cilvēks , kas tevi pazīst vislabāk ! ‘’

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000