local-stats-pixel fb-conv-api

Parādi Man Mīlestību(25)4

229 0

Raiens paņēma ožamo spirtu, ko viņam ir atnesusi Donna un atvēra vaļā pudelīti, un pielika pie Selīnas deguna. Sieviete sarauca degunu un tad plaši atvēra vaļā acis. Viņa uzreiz sarāvās un sāka skatīties apkārt.

-Viss ir kārtībā, tu esi pie manis.- Raiens saņēma viņas rokas savā un pieskārās sievietes vaigam un to noglaudīja. Selīna paskatījās uz Raienu un pēkšņi apķērās viņam apkārt ap kaklu. Raiens aplika rokas ap Selīnas vidukli un veikli ievilka viņu sev klēpī. Selīna ieraka seju viņa kakla ielokā un vēl ciešāk ieķērās viņa plecos.

-Tu esi drošībā, nekas tāds vairs neatkārtosies.- Raiens mierinot glāstīja viņas muguru. Viņš sajuta, kā Selīna pacēla galvu, un kad Raiens pacēla acis, viņu skatieni sastapās. Viņš pat nepaspēja attapties, kad Selīna jau bija pieplakusi pie viņa lūpām un sāka viņu skūpstīt. Raiens novaidējās un pievilka viņu vēl tuvāk klāt, un izbaudīja mīļotās sievietes negaidīto, un sniegto skūpstu. Raiens juta, kā Selīna noņem rokas no viņa kakla un satver šlipsi. Raiens satvēra sievietes rokas un atrāvās. Selīna izbrīnīti skatījās uz Raienu.

-Man vajadzēja nomierināties.- Viņa nevainīgi nolivināja savas skropstas un pat izskatījās mazliet vainīga.

-Viss ir kārtībā.- Raiens jau atkal atkārtojā, bet šoreiz viņš smaidīja. Viņi skatījās viens otram acīs un kad Raiens atkal vēlējās sievieti noskūpstīt, viņu sejas ir vien pāris centimetru attāluma, pēkšņi atvērās kabineta durvis. Selīna ātri pieleca kājās un nostajās taisni un Raiens līdzās. Durvīs parādījās Roberts un aiz viņa Marks, Ronalds un kāds svešs vīrietis, ko abi līdz šim vēl nebija redzējuši. Viņam bija īsi melni apgriezti mati, gara auguma un viņš pat ļoti izcēlās starp izvelkā tērptajiem vīriešiem. Viņam mugurā ir gaiši brūnas bikses, kājās brūni zābaki, kas bija cieši sasieti ap kāju ikriem un brūns krekls, un brūna veste. Raiens saprata, ka tas ir Alekss Salvators un vismaz tagad viņš zināja, ka čūska bija noķerta un briesmas vairs nedraudēja. Kabineta durvis aizvērās, un visi četri nopietni skatījās uz Raienu un Selīnu.

-Priecājos, ka tev viss ir kārtībā.- Roberts noteica un ienāca dziļāk kabinetā. Selīna vien pamāja ar galvu, un Raiens pilnīgi juta, ka viņa vēl nav līdz galam atgājusi no notikuma, kas tikko norisinājās viņas kabinetā, bailes vēl aizvien noteikti slēpās viņā un Raiens to lieliski zināja.

-Čūsku es notvēru, pieaudzis iekšzemes taipāns un viņš uzvedās tik agresīvi tapēc, ka kastē, ko es atradu uz zemes iekšā bija ielikti ziedi, kas ir sasmaržoti ar smaržām, kas padarīja čūsku agresīvu.- Raiens ievēroja, ka Selīna pie vārda čūska, viņa mazliet sarāvās un neko neteica.

-Interesanti uzzināt, kā šī čūska nonāca līdz Amerikai, jo viņas ir sastopamas tikai Austrālijā tuksnesī un tad arī nav tik viegli atrodamas, man liekās ka šī mazulīte ir ievesta nelegāli.- Alekss noteica un paskatījās uz visiem pārējiem. Raiens saprata, ka tas bija vēl viens trumpis viņa rokās, nelegāla dzīvnieka pārvešana, kad tiks atrasta Olīvija, tad būs daudz pārkāpumu par ko viņu sodīt.

-To mēs noskaidrosim.- Roberts lietišķi noteica. Raiens paskatījās uz savu tēvu un ievēroja, ka viņam jau ir dzimis plāns, kā visu noskaidrot un viņam patreiz ir tāda nojauta, ka tas varētu būt arī nelegāli, zinot tēvu viņš visu pārvērtīs par legālu, un tas jau nav nemaz tik grūti izdarāms, ja esi ietekmīgs.

-Labi, kungi, dāma, es iešu aizvest šo mazulīti uz vietu, kur viņa nespēs kaitēt nevienam.- Tikai tagad Raiens ievēroja, ka Aleksim rokās ir balts maiss un tas ik pa laikam locījās. Viņš sajuta, ka Selīna momentāli ieķerās ar abām rokām viņa elkonī un paslēpjās aiz muguras arī viņam pašam pārskrēja mazi drebuļi pāri ķermenim, jo indīga čūska tomer nav tik jauks radījums. Aleks izgāja ar čūsku ārā pa durvīm un tās aizvērās. Raiens paskatījās uz Selīnu, sieviete uzmanīgi pavērās visur apkārt un tad atlaida Raiena roku un nostājās taisni.

-Viņš patiešām sauca to radījumu par mazulīti?- Selīna neticīgi pajautāja. Marks skaļi iesmējās.

-Un ne tikai, vēl par mīļumiem, sirsniņām.- Selīna neticīgi iepleta acis, un vīrieši iesmējās par šo teikumu. Raiens arī sāka smieties. Vienīgi Selīna nesmējās par šo teikumu, jo tas viņu drīzāk biedēja.

-Labi, es domāju, ka varam visi atgriezties atpakaļ pie darba.- Roberts lietišķi noteica un pēc laika jau viņi bija ārā no Raiena kabineta. Raiens pagriezās un paskatījās uz Selīnu, kad viņa grasījās jau iet, Raiens satvēra savu līgavu aiz rokas un pievilka sev klāt, un kaislīgi noskupstīja. Selīna aplika rokas viņam ap kaklu un Raiens viņai ap vidukli, abu ķermeņi jau atkal ir cieši viens otram klāt. Selīna atrāvās pirmā un paskatījās uz Raienu.

-Man ir jāiet, darbs gaida, vakarā.- Selīna noteica un pēdējo vārdu viņa uzsvēra un piemiedza ar aci un atraisoties no Raiena rokām ātri izsteidzās ārā pa kabienta durvīm. Raiens nopūtās un aizgāja līdz savam galdam, un apsēdās pie galda, un beidzot paņēma mapi rokās, un sāka to šķirstīt, viņš nopūtās, un piecēlās kājās, viņam bija jādodās uz prokuratūru, un tas viņam pavisam nepatika. Raiens paņēma mēteli no skapja un uzvilka to mugurā, un paņēma mapi no galda devās taisnā ceļā uz prokuratūru. Vieta, kas Raienam nepatika un prokuratūrai nepatika viņš, antipātijas bija abpusējas.

-Es dodos uz prokuratūru, lai kādam tur sabojātu dienu.- Raiens ejot garām Donnai noteica un kad sasniedza liftu, nospieda pogu un gaidīja, kad tas atvērsies.

-Uz kurieni, tad tu esi sataisījies?- Raiens pagrieza galvu un tūlīt blakus viņam nostājās Selīna ar dokumetiem rokās.

-Uz prokuratūru, lai tur kādam sabojātu dienu un uz kurieni tu?- Viņš tik pat lietišķi pajautāja un kad atvērās lifta durvis, palaida Selīnu pa priekšu un iekāpjot liftā nospieda pogu, kas veda taisni uz pazemes stāvietu.

-Uz tiesas namu ieniegt pāris papīrus.- Viņa vienkarši atbildēja un taisni vērās uz durvīm. Raienam patika vērot Selīnu. Smaragdzaļās acis ir nopietnas, melnie mati šoreiz bija izlaisti un skaisti lokojās pāri mugurai, baltais mētelis izcēla viņas augumu, un kājās bija zābaki uz papēdi. Raiens vien nespēja sagaidīt vakaru, kad varēs novilkt visus apģērba gabalus, kas Selīnai bija mugurā. Tas viņa sejā lika parādīties viltīgam smaidam. Lifta durvis atvērās un tiklīdz abi izkāpa reizē no lifta, un pagāja vien pāris soļus uz priekšu, atskanēja sprādziens. Abi viens otru cieši apķēra un, kad Raiens paskatījās, kas īsti ir noticis, viņš redzēja, ka viņa mašīna deg sarkanās liesmās. Viņš nespēja tam noticēt, viņa Merseda vairs nebija, tas bija pa galam. Raiens juta, ka dusmas auga augumā, tas jau sāk iet pāri visām robežām. Viņš tika sašauts, video, čūska un tagad viņa mašīna, tas patiešām bija pār daudz.

-Ak Dievs.- Raiens dzirdēja, kā Selīna noelsās un ar baiļu acīm paskatījās uz Raienu. Viņš saprata savas līgavas reakciju, viņš varēja būt iekšā mašīnā.

229 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

...un romantiski.

2 0 atbildēt
Akdievs, akdievs, akdievs... kā es dievinu, to kā tu raksti. ❤❤❤ Es pat nespēju izskaidrot savu prieku, ka atradu un sāku lasīt tavu stāstu. ❤
2 0 atbildēt
Šitas jau sāk palikt par asa sižeta trilleri. Nice.👌
2 0 atbildēt
Tu esi mēsls, dārgais lops. :*
1 0 atbildēt