local-stats-pixel

Nesalaužamā 194

 141  0

Sems.( Pēc nedēļas)

Manu istabu piepilda Kieras skanīgie smiekli, viņa sēž klēpī Kolam, bet vienu roku ir iedevusi man.

Kas ar mani notiek? Kāpēc man pakrūtē kņud, kad skatos uz Kieru? Kāpēc man rūp, tas ko viņa dara? Kāpēc es vēlos viņu cieši, cieši apskaut un nevienam neatdot? Kāpēc, es vēlos raudāt, kad viņa skupsta Kolu un ir kopā ar viņu? Kāpēc?

Ātri pieceļo un ieeju vanasistabā. Aiz sevis es aizslēdzu durvis un paskatos spogulī. Atveru izlietnē ūdens krānu un noskaloju seju.

- Mīļais, paklausies manī. Tu atradīs savu mīlu. Ja tu skaties uz meiteni un tev viss iekšā kņud, ja tu skaties uz meitenu, kuru tu vēlies tikai sevi un nevienam citam atceries - Tu esi iemīlejies.-Man galvā skan manas mammas, kuru nogalināja Kiera, sacītie vārdi.
- Bet man nevienu citu nevajag, man esi tu!- es atbildu mammai, bet viņa tikai pasmejas.

- Tas nevar būt. Es esmu iemīlējies.- čukstu.- Bet man ir jāatriebj savas mammas nāve. Un jāizpilda Bredlija uzdotais uzdevums.- Noslauku seju dvielī un izeju un vanasistabas.

Manuprāt, šonakt ir īstais laiks, lai izpildītu savu uzdevumu, es nedrīkatu vairāk iemīlēties Kiera. Man vajad atriebties un pazust no šejienes.Kols.

Es neuzticos Semam, visu šo nedēļu es uzmanu Kieru. Es neticu, ka tas ir Kieras brālis, jo neviens cilvēks nespēj izdzīvot, ja tam ir iešauta lode pierē. Tas reāli nav iespējams.

Es uzmanīšu Kieru, es vērošu Semu, ja viņu tā sauc, es vēlos, lai Kiera ir drošībā.


Kiera.

Ir pagājusi nedēļa kopš uzzināju, ka Sems ir dzīvs un viņš dzīvo Spensera mītnē. Es biju aizmirsusi, ka ar Semu ir tik jauki, un ka viņš ir mīlestības pilns.

Es neesmu bijusi tik laimīga. Šos piecus gadus es cerēju, ka kāds mani meklēs, bet es pati atradu savu mīļo brāli, tagad es viņu nekur nelaidīšu prom, es viņu atstāšu savā tuvumā.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000
Diemžēl, šodien nebūs daļiņas.
 0  0 atbildēt
12 avatars12

Man patika, bet nevajadzēja to "Kāpēc, es vēlējos raudāt, kad viņa skūpsta Kolu un ir kopā ar viņu?". Tas tā ne priekš puišiem vairāk. Bet es gaidu nodaļu emotion

 0  0 atbildēt