local-stats-pixel

Meklējot sevi 2.0

30 1

2.

Lai gan Arnis bija jauks, viņš bija arī spītīgs un bieži ļoti aizvainoja viņa teiktais. Bet man viņš tik ļoti, ļoti patika, ka es centos to nemanīt. Es nevarēju viņu manīt un ar to bija jāsamierinās. Dažreiz viņš mani noveda līdz asarām. Tad es sapratu, ka tam jādara gals.


Elza man bija ļoti tuva. es viņai vienmēr uzticēju, kas man uz sirds.. Nekad viņu nebiju satikusi, taču jutos tā, it kā mēs būtu dvīnes.

Tomēr kaut kas viņā man likās ļoti dīvains, viņa vēl joprojām bija ļoti noslēpumaina. Kad čatojām par Arvi viņa palika ļoti jocīga. Es brīžiem vēlējos palikt tikpat noslēpumaina kā viņa, taču es nespēju. Es esmu atklāts cilvēks.

Ar laiku man Arvis piemirsās... Ar viņu es vairāk neuzturēju kontaktus, bet ar Elzu bijām dvīnes. Saskatījām līdzību viena otrā. Brīžiem mēs smējāmies par Arvi, par to ko viņš teicis un tā...

Elza sāka kļūt arvien atvērtāka, es par viņu uzzināju vairāk. Laikam jau viņa ir daudz apdomīgāka un vairāk pieaugusi, ja prot uzreiz neatkāties. Man tas cilvēkos patīk.

Kādu dienu, kā ierasts mēs ar Elzu čatojām, kad viņa man paprasīja - Renāt, tu taču zini, ka jūs ar Arvi nemaz nebijāt kopā?

Es atbildēju - Kā tu to domā?

Tiešām nesapratu par ko viņa runā.

- Viņš visu laiku rakstīja man. Mēs smējāmies par tevi. Un viņš gribēja būt ar mani kopā. Viņš man kopēja jūsu sarakstes par to, kā tu viņam izrādīji to, ka viņš tev patīk. - Elza turpināja.

- Kā tu tā varēji?! - biju šokā.

- Lūdzu, piedod, man. - Elza mēģināja glābt mūsu draudzību.

Man nebija ko teikt. Asara notecēja pār manu vaigu. Klusa un nemanāma.

Elza man likās pavisam tuva, taču tagad es nespēju viņai piedot. Lai gan viņa bija tā rīkojusies, zaudēt es viņu negribēju.

Arī Arvim es nevarēju piedot. Pēc sarakstes, kas mums bija.... Tas bija aizvainojoši. Tas bija apkaunojoši. Un vienlaikus atkal sāpēja. Es biju nenormāli dusmīga. Es jau tā centos par viņu nedomāt. Es centos viņu aizmirst...... Turklāt pēc jaunā gada biju iepazinusies ar Ēriku, un viņš izrādīja interesi par mani. Pa šo laiku biju viņu vairākas reizes atšuvusi.. Varbūt tomēr kas sanāks?

30 1 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 0

0/2000