local-stats-pixel

Meitenes dienasgrāmata #54

138 0

http://spoki.tvnet.lv/literatura/Meitenes-dienasgramata-4/822099
__________________________________________________
Sestdiena
__________________________________________________
21:15 - Mēs atveram durvis un redzam beigtu suni, taču ne manu. Uz suņa beigto ķermeni ir lapiņa. Es aizeju un to paņemu. Uz tās ir kaut kas rakstīts, bet tumsā nav iespējams neko izlasīt, kas tur rakstīts. Draudzene vēlas zvanīt policijai, bet es viņu aptveru. Skaidri zināms, ka mūs vainos par suņa slepkavību, jo nav nekādas ielaušanās pēdas... Mums nav pierādijumi, tāpēc mums pašām viņš ir jāaprok.
21:20 - Mēs atrodam kasti, kurā ielikt suņa beigto ķermeni. Ieliekot viņu mēs sarijāmies drosmi un izgājām laukā no mājas. Aprakām suni pagalmā, vietā, kurā neviens neievēros, ka kāds tur būtu ko racis. Žēl tā sunīša.
21:30 - Mēs ieejam mājās un apsēžamies dzīvojamajā istabā. Es paņemu lapiņu un to sāku lasīt - Sveika mana mazā bailes pilnais bērns. Es esmu Intrigorfs. Dēmons, kuram tīk padarīt nelaimīga cilvēka dzīve daudzas reizes sliktāku, līdz tas atdod labprātīgi savu dvēseli man... Lai, ko Tu darītu un censtos darīt... pretoties man, es Tavu dzīvi padsrīšu daudz sliktāku. Neviens nevēlētos, lai tavs video tiktu popularizēts. Īstenībā video var apskatīt tikai ievadot tā linku, savādāk vēl nav iespējams. Vēl...
21:40 - Mēs, protams, saprotam, ka tas nav nekāds dēmons, bet ļoti, ļoti slims cilvēks, kurš no sevis sadomājies kaut ko... Bet, kāpēc tieši mani? Kāpēc viņš to dara ar mani. Man vairs nav bail. Es viņu mēģināšu atrast un... Es pat nezinu, ko es ar viņu darīšu, bet, ja nu viss šis ir patiesība?
22:00 - Mēs beidzām apspriedi un beidzot mainījām tēmu. Mēs tā vietā, lai baidītos visu atlikuši nakti ieslēdzām mūziku cik vien skaļi varējām un to klausījāmies dejojot... Līdz 23:00.
23:00 - Mēs esam atguvušas labu gara stāvokli. Mēs aizmirsām par visu, mēs izbaudām šo turpmāko nakti, jo, ja šīs ir manas vai mūsu pēdējās dienas, tad mēs tās gribam izbaudīt cik
vien ļoti varam... Kopā.
__________________________________________________
Svētdiena
__________________________________________________
13:10 - Mūs pamodina draudzenes vecāki. Viņi ir atgriežušies.
13:30 - Mēs beidzot pieceļamies, vēl joprojām ļoti nogurušas. Tākā rīt ir skola, draudzenes vecāki man lika doties prom. Viņi, protams, uzaicināja kopā papusdienot vai vismaz mani aizvest līdz mājai, bet es nepiekritu. Gribēju izstaigāties, viena no retajām dienām, kad šeit Vaļfromā ir saulains laiks.
14:30 - Es pārnāku, tēvs skatījās televīzoru, vēl joprojām skaidrs. Viņš mani apskauj. To man ļoti vajadzēja. Viņš pateica, ka vakardienas vakariņas vēl ir ledusskapī, tākā māte gandrīz mājās vairs neuzturas. Es uzreiz dēvos uz turieni, jo biju ļoti izsalkusi patiesībā...
15:00 - Esmu paēdusi. Tagad dēvos uz istabu pārģērbties un dēvis lejā, kopā ar tēti skatīties televīzoru.
15:45 - Tētim kāds zvana. Paceļot klausuli viņš izskatās ļoti nobijies.
15:50 - Viņš beidz sarunu un... Viņš pasaka, ka māte ir cietusi smagā auto avārijā... Viņai vairs nav atlicis daudz.
16:00 - Mēs esam slimnīcā. Mūs aizved līdz viņai. Viņa izskatās drausmīgi slikti. Man ir viņas tik ļoti žēl, bet ārsts teica, ka gan šoferis, gan viņa - mana mamma ir bijusi alkohola reibumā un izraisīja avāriju, kurā ietriecās citā mašīnā nogalinot vīrieti ar viņa sievu un 3 gadus vecu bērnu. Es biju satriekta, tik dusmīga, tik bēdīga... Šoferis noteikti, ka bija viņas jaunais draugs. Mans tēvs izrādija ļoti lielas skumjas tuvumā mātei, bet izejot no telpas, kurā bija mamma... Viņš izskatijās ļoti dusmīgs un aizgāja kaut kur... Pat neoagaudot mani. Es ceru, ka viņš neizdarīs ko sliktu vismaz ne piedzersies atkal un atstās mani vienu.
16:10 - Es atradu tēvu. Viņš bija iegājis mammas jaunā drauga palātā un bļāva uz viņu, līdz viņu izmeta no slimnīcas. Mēs dēvāmies mājās, mēs neko nevarējām darīt, lai palīdzētu mammai, mēs esam bezpalīdzīgi. Tagad mums atliek vien gaidīt, līdz mammas sirds pārstās pukstēt.
17:15 - Mēs esam atpakaļ mājās. Tētis aiziet uz virtuvi gatavot vakariņas, vismaz viņš nedzer...
Turpmāko vakaru mēs pavadam kopā domājot o lar vienu un to pašu - kas notiks tagad?
20:00 - Es aizgāju gulēt, vispirms noskatoties kādu dokumentālo filmu. Tas bija savādi, jo nekad iepriekš dokumentālās filmas es nebiju skatījusies, bet tā bija interesanta filma... Pēc tās es uzreiz aizmigu.

138 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

 emotion  emotion  emotion 

7 0 atbildēt

drukā ātrāk emotion 

5 0 atbildēt