local-stats-pixel

Love story /23/0

77 0

Nu ko pirmā skolas diena. Pārsteigums būs klasesbiedriem. Pamodos un sataisījos. Leo man atbrauca pakaļ un aizveda uz skolu. Es 11 klasē bet viņš 12 klasē.

Leo mani un pārējās meitenes pavadīja līdz klasei. Meitenes mani paslēpa aiz muguras un aizgāja līdz klases priekšai.

Mia.- Skolotāj drīkst pāris vārdus?

Skolotāja.- Droši Mia.

Mia.- Mums jums ir pārsteigums.

Visa klase sāka sačukstēties es izlecu arā no slēptuves.

Alise.- Mani nemaz negaidījāt?

Krista.- Alise.- Iebļāvās un pieleca kājās un skriešus metās man virsu ar saviem apskāvieniem es protams atbildēju apskāvienam.

Visi sasveicinājās ar manīm izņemot caciņas.

Alise.- Kas ir mēles norijāt.- Izsmejoši pasmējos.

Kad viss beidzās Leo mani sagaidīja pie skolas un mēs rociņās sadevušies devāmies uz mašīnu lai pabraukātu ar mašīnu.

Alise.- Leo.- Viņš nopietni paskatījās uz manīm acīs varēja redzēt nelielas bailes un uzstraukumu.- Es tevi mīlu.- Noteicu un iesmējos.

Leo.- Es tevi arī mazā.

Alise.- Es gribētu lai Daniels ātrāk brauc mājās.

Leo.- Jā.

Alise.- Zini daudzi nemaz mani nesaprot. Zinkā viņš un pārējie no armijas cīnās par mūsu zemi , kautgan viņi varētu pavadīt laiku ar savām ģimenēm. Tie kuri cīnās viņiem ir ģimene kas uzstraucas un gaida kad atgriezisies mājās. Bet i tāda lieta ka viņš atgriežas visi priecājās ka viņš ir mājās dzīvs un vesels bet tur kāds nomira,bet tad tevi izsauc atpakaļ un tev jābrauc un pats smagakais ir pateikt to ģimenei un no jauna atvadīties. Man tā ir katru reizi. Daniels ir mājās es priecājos un leju prieka asaras,bet kad brauc prom es raudu bēdas ka viņš var arī neatgriesties. Tas ir smagi. Mans unkulis nu Daniela tētis viņš Irākā pavadīja 2 gadus atbrauca uz mājām tikai uz pāris dienām un aizbrauca uz Afganistānu un nu viņš tur ir jau 3 gadus,es viņu gaidu bet es nekad nevaru uzzināt kad viņš atbrauks.

Leo.- Es zinu kā tas ir. Mans brālis arī dienē Irākā,viņš jau ir prom 6 mēnešus.

Runājot par dienējošies cilvēkies mēs pavadījām laiku līdz vakaram. Bija jauki un skumji. Bet tur neko nevar padarīt. Katram savs hobijs. Mēs aizgājām līdz manīm ielīdām gultā un es aizmigu Leo skavās kur jutos drošībā.

77 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 0

0/2000