local-stats-pixel

Ko darīsim krīzes laikā!3

Nevajag būt ekspertam, lai zinātu, ka krīze ir tuvu. Mēs taču zinām, ka pēc vasaras nāk rudens, un ir dzirdēts, ka 7 labi gadi, 7 interesanti gadi. 2007 gadā sākās viss skaistais Latvijā un ja mēs pieskaitīsim 14, tad sanāk acīte! Tas ir neizbēgams process, bet to var panest viegli, ja iepriekš tam sagatavojas. Jau šodien jāsāk aktīvi par to domāt un jāizveido rīcības plāns. Šodien pasaulē ir finālspēle, tāpēc sitiens būs masīvs. Es ceru, ka cilvēki pamodīsies un nespricēsies, vismaz internetā var vērot pretestību, kur 40 000 ārstu Vācijā atsakās nospiest gaili pret citu cilvēku, Tramps atteicās un pats Pfizer īpašnieks teica, ka viņš jūtās labi un viņam šis nav nepieciešams, viņš godkārīgi nodod savu injekciju jums cilvēciņi. Interesants fakts ir tas, ka Romas klubs jau daudzus gadus ir vēlējies samazināt iedzīvotāju skaitu, viņu plāns bija iesaldēt skaitu 1971 gada līmenī, bet tas neizdodas, tāpēc viņi aktīvi veica darbu pie rūpniecības iznīdēšanas, lai cilvēki nevarētu atļauties bērnus. Visa kreditēšanas un sociālā sistēma ir tā izveidota, lai jums būtu no rokas mutē un daudz nekas pāri nepeliek. Kā instruments ir ES. Šodien ir vienkāršs jautājums, ja vēlaties samazināt cilvēku skaitu, kāpēc tad šī vīrusa laikā tie veči palikuši tik labi un pa visām varītēm mēģina atrast injekciju, lai mūs glābtu?

Apskatīsim variantu, ja viņiem tas neizdosies un cilvēki būs pret, tad globālisti būs dusmīgi un krīze būs smaga, esmu pārliecināts, ka valūta eiro iznīks uzreiz, jo stiprās Eiropas valstis negribēs jūs vilkt līdzi, katrs būs pats par sevi. Tāpēc UK jau iziet uz sava racionālā darbības lauka. Situācija Latvijā būs kā 90 tajos, ja nebūsim gatavi. Viss nokārtosies un būs vēl labāk kā bija, bet šis īsais pārejas periods( gads vai divi) būs smags. Jau šodien jūs sēžat uz naudas, ko neesat nopelnījuši un tagad izlaižot jūs ārā, ekonomika neieņems to pašu ātrumu, jo viss ir apstādināts. Uzņēmēji būs paši darbinieki un vilks kā var, 80% ofisa darbinieku nebūs vajadzīgi, cilvēku maksātspēja nokritīs līdz minimumam pirkt pirmās nepieciešamības preces, un viss tas pārējais daudzums būs uz ielas. Vispār nākotnē vairs nebūs demagoģijas, viss tiks balstīts uz praktiskām lietām. Krīzi viegli pārdzīvos tie, kas prot strādāt ar rokām, tas būs jebkas, ko cilvēks dara fiziski. Beidzot mēs cienīsim tos cilvēkus, kuri dara savu darbu profesionāli nevis tos, kam izdevās nopelnīt. Ja cilvēkam nav daudz naudas, tas nenozīmē, ka viņš ir lūzers un nepietiekami gudrs, un mūs piespiedīs to saprast. Ļoti pieprasīti būs dvēseļu psihologi, tie nav tie, kas ir šodien psihologi pēc izglītības, tie būs speciālisti, kas jau sevi apzinājušies un varēs izmantot astrālas metodikas.

Jau šodien ir jāizdomā, kā rīkoties, kad zaudē darbu. Runājiet ar draugiem, izmantojiet katru nenozīmīgu īpašumu, piem. Garāža, zemes gabals, lauku īpašums, kurā jūs varēsiet veikt kādu darbību. Daudzi pārbrauks uz laukiem, tur esošās mājas ir sapuvušas, vajag nelielas būves ap 30 m2, ko var kā moduli ātri uzstādīt, izmantot saules baterijas, iepirkt krāsnis, izaudzēt pārtiku. Bada brīdī, savs kartupelis un gurķis liksies kā dārgs restorāns. Aizbraukt uz ārzemēm nevarēs. Būs jāveido cilvēciskas attiecības vienam ar otru un tad mums palīdzēs arī no augšas.

Jau šodien ir jābūt plānam jaunai valdībai, šie švīti nav profesionāļi un viņi ir Romas kluba biedri, jums iedos vēlreiz Godmani un esiet laimīgi.

Mans piedāvājums ir izvirzīt vienu kandidātu no katras sfēras, piem, katra slimnīca izvirza vienu cilvēku pārstāvi, tad viņš tiks izvirzīts no rajona un tad valdībā, kurā ir ap 3 mediķi, un tā visās sfērās. Un paši pēc tam mainiet, ja tie cilvēki netiek galā, nav vajadzīgas nekādas vēlēšanas. Visu šo procesu pirmajā reizē jāvada 2 militāristiem , kas ir ieguvuši izglītību pasaules uzbūvē, parapsiholoģijā un ir zināšanas, kā pastāvēt suverēniem tieši maiņas brīdī. Eiro nav, vajag atpakaļ veco labo lasi. Zelta arī vairs nav, pie kā piesiesim naudu? Iekšējos norēķinos naudu piesiesim pie visdārgākā, kas ir un tā ir zeme. Katrs lats atbilstošs būs vienam 10x10 cm zemes un tas ir kā apstiprinājums, ka latvietim ir tiesības izmantot zemi, lai visiem būtu pieejama pieklājīga dzīve. Zeltu mēs dabūsim, bet to izmantosim tikai starpvalstu norēķinos, ja esam ko pārdevuši, tad tik daudz arī varam nopirkt. Vienkārši un nevajag spekulēt. Svarīgākais ir izveidot struktūru, kur sabiedrība pati regulē, kā tērēt savu naudu un viss būs vienkārši skaisti, paradīze, tikai jātiek vaļā no parazītiem un viss.

Informācija no augšas ir tāda, ka vīrus galvenokārt darbojās cilvēku biolaukā, fiziski mēs redzam tikai sekas un neviena vakcīna nepalīdzēs. Imūni būs tie, kas sāk domāt pozitīvi, bet ja mēs vēlamies palīdzēt, ir jāizgatavo telpa, kurā ir zemu frekvenču lauks, kas vīrusam patīk, un cilvēkam tajā atrodoties 10 minūtes, tas pāries no biolauka uz mākslīgo lauku.

Es jūtu līdzi mediķiem, viņi šobrīd ir pamesti zem tanka, jo viņi ir tie, kas spricēs un uzņemsies atbildību. Tā nav parasta vakcīna, tā veic izmaiņas gēnos, -80 grādi glabāšana un to dod bez maksas, kas ir super dārgi. Mēs nezinam, kādas sekas būs, kāda reakcija, kādi bērni pēc tam dzims un vai vispār dzims! Nekas tāds iepriekš nav darīts, tas ko rāda pa zombijkasti, kā spricē politiķi sevi, bet tur varbūt tikai vitamīni. Mans ierosinājums ir panāk, ka politiķi no sākuma spricē sev un savai ģimenei no cilvēku izvēlētas iestādes un pēc cilvēku un acu liecinieku izvēlētas tūbiņas, lai būtu pārliecība, ka viņiem ir tas pats produkts, kas tautai, ko viņi darīs? Atbalstam mediķus, ja viņi nevēlas uzņemties atbildību, viņi deva zvērestu Hipokrātam nevis Bilam.

Tad, kad ielās pret maskām izgāja cilvēki, tur vajadzēja būt simtiem tūkstošs cilvēku, tagad viņi ir droši, ka jūs esat biomasa, tā viņi uzskata. Cietumā cilvēkus nenolaiž tā pat vien, tur ir likumi, viņi pārbauda cilvēka individuālo spēku. No sākuma paprasa padot dvieli, tad paprasa uztaisīt tēju, tad izmazgāt grīdu, un pēc tam jau ir liegta iespēja sēdēt pie galda, kas nozīmē, ka cilvēka status ir zaudēts. Tas pats ir šodien, uzvelkat masku, ir viens solis zemāk, sēžat mājās, otrs solis, vakcīna trešais soli un drīz jau būsiet zem galda. Bailes valda, jums nav bailes būt cilvēkam, varbūt ir bailes vienkārši dzīvot?

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Ex.. Kur skatās sanitāri... Atkal traķenē wi-fi palaiduši

4 0 atbildēt

Tāda sajūta ka šito kautkāds pagrabā dzīvojoš vājprātīgais rakstījis.

2 0 atbildēt

Pēc pirmās rindkopas sapratu, ka raksts ir mēsls. Ja šaurā pierīte saprastu to, ka ja būtu izdomāts regulēt cilvēku daudzumu, to noteikti nedarītu Eiropā, bet gan Āfrikā un Indijā. Vakcīna neveic izmaiņas cilvēka gēnos. Ai...

tak nav vērts...

1 0 atbildēt